LOKMAN ÇAĞIRICI HABERLERİ

Lokman Çağırıcı haber, Lokman Çağırıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lokman Çağırıcı

Lokman Çağırıcı

Doğum Yeri Giresun / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965

Lokman Çağırıcı Kimdir ?

1965 yılında Giresun´un Bulancak İlçesi´nde dünyaya gelen Lokman ÇAĞIRICI, 1978 yılında Bağcılar Mahmutbey Mahallesi´nde ikamet etmeye başladı. 1990 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü´nü bitirdi. 1999 yılına kadar çeşitli kurumlarda üst düzey yöneticilik yaptı, uzun bir süre ticaretle meşgul oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Lokman Çağırıcı - Bugün
Son dakika haberleri | Kazakistan Cumhuriyeti'nin bağımsızlığının 30. yılı İstanbul'da kutlandı
Kazakistan Başkonsolosu Alim Bayel de Tattimbet Akademik Halk Enstrümanları Orkestrası'nın Kazakistan'ın en seçkin müzik grubu olduğunu dile getirerek, şunları kaydetti: "Orkestramız çok kıymetli müzisyenlerimizden oluşuyor, bu akşamda huzurlarınızda güzel bir konser verecek. Çok keyifle dinleyeceğiniz bir müzik şöleni olacağından hiç şüphem yok. Bu vesile ile Bağcılar Belediye Başkanı Sayın Lokman Çağırıcı'ya, bir dizi etkinliğe çok güzel bir şekilde ev sahipliği yaptığı ve Kazakistan'a olan sevgi ve saygısından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Lokman Çağırıcı - Bugün
Bağcılar'da Mustafa Öztürk Türk Kazak Kardeşlik Parkı açıldı
Taekwondoyu sevdirdi Hepimizin aynı kaynaktan geldiğine vurgu yapan Bağcılar Kaymakamı Mustafa Eldivan da "Mustafa Öztürk Kazakistan'a geri dönmesiyle buradaki dostluğu kardeşliği de kendi topraklarına taşıdı" diye konuştu. Bağcılar ilçe olduğu günden beri bu tür etkinliklerin sürdürüldüğünü ifade eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ise şunları söyledi: "Belki yıllar, tarih bizleri coğrafya olarak uzun süre ayrı bıraktı ve birbirimizin konuşmalarını anlayamaz duruma geldik ama o gönül ve inanç birlikteliği bizim kısa sürede o mesafeyi kapatmamıza vesile oldu.
Lokman Çağırıcı - Dün
Bağcılar Belediyesi de TEKNOFEST 2021'de
Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği olan TEKNOFEST 2021 başladı. Birbirinden farklı sürprizlerin olduğu ve en iyilerin yarıştığı festivalde Bağcılar Belediyesi Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi öğrencisi Kerem Gelir de "Sesimi duyan var" projesiyle yer alıyor. Festival alanını gezen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, "2023 Türkiye'sini yansıtan en güzel tablo" benzetmesinde bulundu.
Lokman Çağırıcı - 21.09.2021
BAĞCILAR BELEDİYESİ'NDEN ÜNİVERSİTEYİ YENİ KAZANANLARA 1000 TL EĞİTİM YARDIMI
BAĞCILAR BELEDİYESİ'NDEN ÜNİVERSİTEYİ YENİ KAZANANLARA 1000 TL EĞİTİM YARDIMIKİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU HAKKINDABAĞCILAR BELEDİYESİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİHAKKINDA AYDINLATMA METNİ (PDF)KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İMHA POLİTİKASI (PDF)Eğitim Yardımı Başvurusu...
Lokman Çağırıcı - 19.09.2021
LOKMAN ÇAĞIRICI: "BU VATAN SİZE MİNNETTARDIR"
LOKMAN ÇAĞIRICI: "BU VATAN SİZE MİNNETTARDIR" Bağcılar'da Gaziler Günü kutlandı 19 Eylül Gaziler Günü, Bağcılar 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Meydanı'nda düzenlenen törenle kutlandı. Gazilerin vatanseverliğin yaşayan abideleri olduğunu belirten Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, "Milletin geleceği için canları pahasına mücadele ederken gazilik şerefine nail olan kahramanlarımız, bu vatan size minnettardır" dedi.
Lokman Çağırıcı - 16.09.2021
15 TEMMUZ MAHALLESİ - PLAN TADİLATI, 2566 ADA - 60 PARSEL İMAR PLAN DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA
Oluşturulma Tarihi : 16. 09. 2021 Duyurular Belediyemizde Covid 19 Aşınızı Yaptırabilirsiniz Engellilerimiz ve Aileleri için Yeni Dönem Kurs... Bilgi Evleri Yaz Dönemi Kurs Kayıtları Başladı Karadeniz İçin Birlik Olma Vakti Hepimizin Sağlığı için Aşılarımızı Yaptıralım 1 Temmuz'dan İtibaren Çalışma Saatlerimiz 1 Temmuzdan İtibaren Kademeli Normalleştirme Tedbirleri... Lokman Çağırıcı Yeniden MBB Encümen Üyeliğine Seçildi Belediye Başkanımız Lokman ÇAĞIRICI'nın Ramazan Bayramı.
Lokman Çağırıcı - 16.09.2021
Bağcılar Belediye Başkanı, gençlerle açık hava programında buluştu
Gençlerle bir araya gelen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, hem onların beklenti ve isteklerini dinledi hem de birlikte şarkılar söyleyip keyifli zaman geçirdi.
Lokman Çağırıcı - 13.09.2021
BAĞCILAR BELEDİYESİ'NİN KENTSEL DÖNÜŞÜM STRATEJİ BELGESİ ONAYLANDI
Konuyla ilgili bilgi veren Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı "riskli alan" olarak belirlenecek bölgelerin Strateji Belgesinde ifade edilen hudutlarla sınırlandırıldığını belirtti.
Lokman Çağırıcı - 10.09.2021
BELEDİYEMİZDE COVİD 19 AŞINIZI YAPTIRABİLİRSİNİZ
Oluşturulma Tarihi : 10. 09. 2021 Duyurular Engellilerimiz ve Aileleri için Yeni Dönem Kurs... Bilgi Evleri Yaz Dönemi Kurs Kayıtları Başladı Karadeniz İçin Birlik Olma Vakti Hepimizin Sağlığı için Aşılarımızı Yaptıralım 1 Temmuz'dan İtibaren Çalışma Saatlerimiz 1 Temmuzdan İtibaren Kademeli Normalleştirme Tedbirleri... Lokman Çağırıcı Yeniden MBB Encümen Üyeliğine Seçildi Belediye Başkanımız Lokman ÇAĞIRICI'nın Ramazan Bayramı.
Lokman Çağırıcı - 08.09.2021
BAŞKAN ÇAĞIRICI: "ZABITA, VATANDAŞA BELEDİYE BAŞKANI GİBİ YAKLAŞMALI"
BAŞKAN ÇAĞIRICI: "ZABITA, VATANDAŞA BELEDİYE BAŞKANI GİBİ YAKLAŞMALI" Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 195. Yılı ve Zabıta Haftası, Bağcılar'da düzenlenen programla kutlandı. Programda zabıta personeline seslenen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, "Her biriniz vatandaşa belediye başkanı gibi davranın.
Lokman Çağırıcı - 08.09.2021
BAĞCILAR BELEDİYESİ'NİN DESTEK VERDİĞİ EVA TEAM 3. OLDU
Altınbaş Üniversitesi ile başarılı projelere imza atıyoruz Kampüsü Bağcılar'da olan Altınbaş Üniversitesi ile çok değerli projeleri ortaklaşa gerçekleştirdiklerini belirten Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da "Bilim üretme aşamasını başarıyla sürdüren akademik kadroya ve öğrencilerimize her zaman inandık ve güvendik.
Lokman Çağırıcı - 03.09.2021
ENGELLİLERİMİZ VE AİLELERİ İÇİN YENİ DÖNEM KURS KAYITLARIMIZ BAŞLADI
ENGELLİLERİMİZ VE AİLELERİ İÇİN YENİ DÖNEM KURS KAYITLARIMIZ BAŞLADI Oluşturulma Tarihi : 03. 09. 2021 Duyurular Bilgi Evleri Yaz Dönemi Kurs Kayıtları Başladı Karadeniz İçin Birlik Olma Vakti Hepimizin Sağlığı için Aşılarımızı Yaptıralım 1 Temmuz'dan İtibaren Çalışma Saatlerimiz 1 Temmuzdan İtibaren Kademeli Normalleştirme Tedbirleri... Lokman Çağırıcı Yeniden MBB Encümen Üyeliğine Seçildi Belediye Başkanımız Lokman ÇAĞIRICI'nın Ramazan Bayramı.
Lokman Çağırıcı - 02.09.2021
BİLGİ EVLERİ YAZ DÖNEMİ KURS KAYITLARI BAŞLADI
BİLGİ EVLERİ YAZ DÖNEMİ KURS KAYITLARI BAŞLADI Oluşturulma Tarihi : 02. 09. 2021 Duyurular Karadeniz İçin Birlik Olma Vakti Hepimizin Sağlığı için Aşılarımızı Yaptıralım 1 Temmuz'dan İtibaren Çalışma Saatlerimiz 1 Temmuzdan İtibaren Kademeli Normalleştirme Tedbirleri... Lokman Çağırıcı Yeniden MBB Encümen Üyeliğine Seçildi Belediye Başkanımız Lokman ÇAĞIRICI'nın Ramazan Bayramı.
Lokman Çağırıcı - 29.08.2021
30 Ağustos Zaferi için asker, polis, engelli ve akademisyenler birlikte daldılar
Dünyada eşi benzeri olmayan zaferlere imza atan bir millet olduğumuzu ve bunların en anlamlısı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlayarak sözlerine başlayan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ise, "Sosyal belediyecilik anlamında birçok proje üretirken bunların en tabanında hep insan oldu.
Lokman Çağırıcı - 28.08.2021
Bağcılar'da bağ bozumu
Bağcılar Belediyesi tarafından ilçenin tarihinin yeni nesillere aktarılması ve insanlar arasında paylaşma duygusunun geliştirilmesini sağlamak amacıyla Sancaktepe Mahallesi'ndeki Nostalji Bahçelerinde ki Üzüm Bağı'nda 'Bağ Bozumu' etkinliği yapıldı. Etkinliğe katılan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı da üzümleri dallarından toplayarak vatandaşlara ikram etti.
Lokman Çağırıcı - 25.08.2021
MİNİK MİRA, ENGELLİLER SARAYI'NDA MUCİZEYİ BAŞARDI
Hiç konuşmayan Mira'yı şimdi susturamıyorlar Anne Sibel Demirkıran, aldığı bu haberden sonra bugüne kadar yaşananları şöyle anlattı: "Çocuğuma sözel ve sözel olmayan iletişim bozukluğu tanısı konuldu. 2 yaşına kadar gözlemlerim sonucu bir şeylerin ters gittiğini fark etmiştim ancak konduramıyordum. Hiç zaman geçirmeden eğitimlere başladık. Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı bu konuda bizim hayatımızın dönüm noktası oldu. Hocalarımız önce bize yol haritası çizdiler sonra da Mira'yla yakından ilgilendiler. Bu samimi ve özverili sürecin sonunda Mira mucize bir çocuk oldu. İyileşti ve raporu da düştü. O da artık yaşıtları gibi davranıyor, konuşuyor, topluma karışıyor. Evimiz eskiden sessiz bir yerdi, şimdi bayram yeri. Ağzından kelime çıkmayan, topluma karışmayan Mira'yı şimdi susturamıyoruz. Bize bu imkanları sunan Bağcılar Belediye Başkanımız Lokman Çağırıcı'ya da teşekkür ediyorum.
Lokman Çağırıcı - 25.08.2021
Otistik küçük Mira, aldığı eğitime konuşmaya başladı
Anne Sibel Demirkıran, başarıya ulaşan zorlu süreci şu cümlelerle anlattı: "Çocuğuma sözel ve sözel olmayan iletişim bozukluğu tanısı konuldu. Zaman geçirmeden eğitimlere başladık. Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı bu konuda bizim hayatımızın dönüm noktası oldu, hocalarımız bize yol haritası çizdi ve Mira'yla yakından ilgilendi. Samimi ve özverili sürecin sonunda Mira, mucize bir çocuk oldu, iyileşti ve raporu da düştü. O da artık yaşıtları gibi davranıyor, konuşuyor, topluma karışıyor. Evimiz eskiden sessiz bir yerdi, şimdi bayram yeri. Ağzından kelime çıkmayan, topluma karışmayan Mira'yı şimdi susturamıyoruz. Bize bu imkanları sunan Bağcılar Belediye Başkanımız Lokman Çağırıcı'ya çok teşekkür ediyorum.
Lokman Çağırıcı - 25.08.2021
Minik Mira, Engelliler Sarayı'nda mucizeyi başardı
Hiç konuşmayan Mira'yı şimdi susturamıyorlar Anne Sibel Demirkıran, aldığı bu haberden sonra bugüne kadar yaşananları şöyle anlattı: "Çocuğuma sözel ve sözel olmayan iletişim bozukluğu tanısı konuldu. 2 yaşına kadar gözlemlerim sonucu bir şeylerin ters gittiğini fark etmiştim ancak konduramıyordum. Hiç zaman geçirmeden eğitimlere başladık. Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı bu konuda bizim hayatımızın dönüm noktası oldu. Hocalarımız önce bize yol haritası çizdiler sonra da Mira'yla yakından ilgilendiler. Bu samimi ve özverili sürecin sonunda Mira mucize bir çocuk oldu. İyileşti ve raporu da düştü. O da artık yaşıtları gibi davranıyor, konuşuyor, topluma karışıyor. Evimiz eskiden sessiz bir yerdi, şimdi bayram yeri. Ağzından kelime çıkmayan, topluma karışmayan Mira'yı şimdi susturamıyoruz. Bize bu imkanları sunan Bağcılar Belediye Başkanımız Lokman Çağırıcı'ya da teşekkür ediyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Lokman Çağırıcı Haberleri | Lokman Çağırıcı Kimdir - Haberler - Lokman Çağırıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Lokman Çağırıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | Kazakistan Cumhuriyeti'nin bağımsızlığının 30. yılı İstanbu
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 22:11:55. #1.15#

title