AZİZ YENİAY HABERLERİ

Aziz Yeniay haber, Aziz Yeniay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aziz Yeniay

Aziz Yeniay

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1963

Aziz Yeniay Kimdir ?

1963 yılında Malatya'da doğdu. İlköğretimini Malatya'da tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1986 yılında mezun oldu. Yine aynı Üniversitede "Yüksek Yapılar" alanında Yüksek Lisansını tamamladı. Bir süre özel sektörde Mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri yürüttü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aziz Yeniay - 20.02.2020
GYODER Çözüm Platformunun Gündemi 'TURİZM'DE Dönüşüm' Oldu
Moderatörlüğünü GYODER Başkan Yardımcısı Ersun Bayraktaroğlu'nun yaptığı interaktif toplantının konuşmacıları Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin, Zay Strateji Kurucusu Zafer Ali Yavan, Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Aksoy İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Alper Aksoy, Paksoy Avukatlık Bürosu Ortağı Selin Barlın, Servotel Yönetici Ortağı Ayla Heyfegil, CBRE Türkiye Genel Müdürü Can Kadir Yalnızcan, GAD Mimarlık Kurucusu Gökhan Avcıoğlu, Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat, TSKB Kurumsal Bankacılık Satış Müdürü Volkan Karaben, Turner Ülke Direktörü Mehmet Sami Kılıç ve 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay, turizmde dönüşüm konularında görüşlerini paylaştı.
Aziz Yeniay - 13.01.2020
8. İnşaat ve Konut Konferansı yarın başlıyor
İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN YATIRIMCI, UYGULAMACI VE KARAR VERİCİ KURULUŞLARINI BULUŞTURUYOR Samsung İklimlendirme Çözümleri Platin Sponsorluğunda gerçekleşen konferansta, sektöre çözüme dönük perspektif çizen vizyoner konuşmacılar yer alacak.  24 Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay, Dağ Mühendislik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, Fuzulev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, GİSP Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gümüş, Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Aza, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı, MTMD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Biner, Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, İNDER, Teknik Yapı Holding Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Yiğit Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Önder Yiğit, Safety Respect Global CEO'su Per Ramberger, Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çetinsaya konferansa konuşmacı olarak katılacak.
Aziz Yeniay - 27.06.2018
İmar Barışı Tüm Yönleriyle Masaya Yatırıldı
GYODER Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gürsel Öngören'in moderatörlüğünde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mücahit Demirtaş, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Dr. Av. Veli Böke, KTÜ Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bayram Uzun, İTO Mimarlık ve Mühendislik Meslek Komitesi Üyesi Murat Özdemir ve GYODER İcra Kurulu Üyesi Aziz Yeniay'ın konuşmacı olarak katıldığı panel, 'İmar barışından nasıl yararlanılacağı' konusuna ışık tutan kapsamlı ve yol gösterici bir buluşma oldu.
Aziz Yeniay - 10.05.2018
KKTC Turizm Bakanı Ataoğlu: Kıbrıs Çevresindeki Gelişmeler Turizmi Vuruyor
  "KIBRIS ÖNCE BİR EĞİTİM ADASIDIR"   Dr. Mustafa Aydın konuşmasında şunları söyledi;   "Dünyada şu anda 6 milyon uluslararası öğrenci var. Her bir öğrenci bulunduğu ülkeye ortalama 40 bin dolar para bırakıyor. Bu 250 milyar dolar demektir. UNESCO verilerine göre bu sayı 2020'de 7 milyon olacak. Yani bu rakam 300 milyar dolara tekabül ediyor. Dünya ekonomisinde eğitim endüstrisi önemli bir yer edinmişken KKTC'nin aman buraya öğrenci gelmesin diye bir düşünceye sahip olduğunu düşünmüyorum. Kıbrıs önce bir eğitim adasıdır sonra Turizm ve sulu tarımla kalkınması gereken bir yerdir. KKTC'yi şu anda dünyaya açan kapı eğitimdir. KKTC'de eğitim alan öğrenciler mezun olup ülkelerine döndüklerinde bürokrat oluyorlar, çeşitli görevlerde bulunuyorlar. Onlar KKTC'den aldıkları diplomayla bunları yapıyorlar. ve bunlar siyasi platformda KKTC'nin tanınırlığını sağlayan en önemli faktör. Gelin bu önemli faktörü destekleyelim ve insanların eğitim için Kıbrıs'a gelmelerini sağlayalım. Kıbrıs adasının, stratejik konumu ve ekonomik yapısıyla bir "Eğitim Adası" olması kaçınılmazdır. Türkiye için ise "olmazsa olmaz" ların başında gelir. Biz de, deyim yerindeyse "ustalık dönemimizde bir Selimiye" inşa etmek gibi bir misyonla KKTC'de temas ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Amacımızı Kıbrıs'taki eğitimin kalite çıtasını daha da yukarılara yükseltmek ve daha kaliteli, daha başarılı öğrencileri KKTC'ye çekerek KKTC'nin eğitim algısını yükseltmek olarak belirledik. Burada eğitim alacak öğrencilerimiz yarın ülkelerine döndüğünde KKTC'nin birer fahri büyükelçisi olarak hareket edecek ve KKTC'nin uluslararası alandaki konumu için çaba sarf edecekler."   Toplantıda söz alan İAÜ Rektörü Prof. Dr. Yadigar İzmirli de, KKTC'den mülk alan yabancıların aslında Rum kökenli olduğuna dair iddiaları hatırlattı. İAÜ Tıp Fakültesi Dekanı Özgün Enver ise KKTC'de son zamanlarda artan çevre kirliliğine yönelik tedbir alınması gerektiğini ifade etti. Küçükçekmece Eski Belediye Başkanı Aziz Yeniay, KKTC'ye yönelik son dönemlerde artan yabancı yatırımcı ilgisine dikkat çekerek "Belli ki bu yatırımcılar bir sinyal almışlar" diye konuştu.
Aziz Yeniay - 10.05.2018
KKTC Turizm Bakanı Ataoğlu: Kıbrıs Çevresindeki Gelişmeler Turizmi Vuruyor
"KIBRIS ÖNCE BİR EĞİTİM ADASIDIR" Dr. Mustafa Aydın konuşmasında şunları söyledi; "Dünyada şu anda 6 milyon uluslararası öğrenci var. Her bir öğrenci bulunduğu ülkeye ortalama 40 bin dolar para bırakıyor. Bu 250 milyar dolar demektir. UNESCO verilerine göre bu sayı 2020'de 7 milyon olacak. Yani bu rakam 300 milyar dolara tekabül ediyor. Dünya ekonomisinde eğitim endüstrisi önemli bir yer edinmişken KKTC'nin aman buraya öğrenci gelmesin diye bir düşünceye sahip olduğunu düşünmüyorum. Kıbrıs önce bir eğitim adasıdır sonra Turizm ve sulu tarımla kalkınması gereken bir yerdir. KKTC'yi şu anda dünyaya açan kapı eğitimdir. KKTC'de eğitim alan öğrenciler mezun olup ülkelerine döndüklerinde bürokrat oluyorlar, çeşitli görevlerde bulunuyorlar. Onlar KKTC'den aldıkları diplomayla bunları yapıyorlar. ve bunlar siyasi platformda KKTC'nin tanınırlığını sağlayan en önemli faktör. Gelin bu önemli faktörü destekleyelim ve insanların eğitim için Kıbrıs'a gelmelerini sağlayalım. Kıbrıs adasının, stratejik konumu ve ekonomik yapısıyla bir "Eğitim Adası" olması kaçınılmazdır. Türkiye için ise "olmazsa olmaz" ların başında gelir. Biz de, deyim yerindeyse "ustalık dönemimizde bir Selimiye" inşa etmek gibi bir misyonla KKTC'de temas ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Amacımızı Kıbrıs'taki eğitimin kalite çıtasını daha da yukarılara yükseltmek ve daha kaliteli, daha başarılı öğrencileri KKTC'ye çekerek KKTC'nin eğitim algısını yükseltmek olarak belirledik. Burada eğitim alacak öğrencilerimiz yarın ülkelerine döndüğünde KKTC'nin birer fahri büyükelçisi olarak hareket edecek ve KKTC'nin uluslararası alandaki konumu için çaba sarf edecekler." Toplantıda söz alan İAÜ Rektörü Prof. Dr. Yadigar İzmirli de, KKTC'den mülk alan yabancıların aslında Rum kökenli olduğuna dair iddiaları hatırlattı. İAÜ Tıp Fakültesi Dekanı Özgün Enver ise KKTC'de son zamanlarda artan çevre kirliliğine yönelik tedbir alınması gerektiğini ifade etti. Küçükçekmece Eski Belediye Başkanı Aziz Yeniay, KKTC'ye yönelik son dönemlerde artan yabancı yatırımcı ilgisine dikkat çekerek "Belli ki bu yatırımcılar bir sinyal almışlar" diye konuştu.
Aziz Yeniay - 20.02.2018
Gyoder'den, Sektöre Işık Tutacak Yeni Bir Rapor Geliyor
RAPORDAKİ VERİLER DEĞERLENDİRİLECEK Daha sonra 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay ve Akademetre Kurucusu Dr.
Aziz Yeniay - 21.09.2017
Bir Sanatçının Son 30 Yılından Seçkiler: 1987-2017
Aynı zamanda sanatçının 70. yaş günü olan 20 Eylül Çarşamba akşamı gerçekleşen açılışta, MSGSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Alev İdrisoğlu'nun yanı sıra Mustafa Alabora, İnci Aksoy, Mahmut Nüvit, Osman Sınav, Bedri Baykam, Leyla Alaton, Hüma Kabakçı, Leman-Atilla Dorsay, Aziz Yeniay, Kezban Arca Batıbeki, Nesligül Aksoy, Asuman-Adnan Çoker, Ender Güzey, İsmail Acar, Pervin Tan, Bahar Kayserilioğlu gibi cemiyet ve sanat dünyasından birçok isim sanatçıyı yalnız bırakmadı.
Aziz Yeniay - 04.11.2016
Sermaye Piyasaları Kongresi
24 Gayrimenkul Portföy Yönetim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay ise özellikle Arap sermayesinin gidecek güvenli liman aradığını ifade ederek, "Türkiye, bu ülkeler açısından gidecekleri yerlerin başında geliyor.
Aziz Yeniay - 08.10.2016
Sermaye Piyasaları Kongres'inin Vizyoner Panelistleri Bir Araya Geldi
Önemli isimler bir araya geldi Kasım ayının başında gerçekleşecek kongre için panel konuşmacılarından; Deutsche Securities Genel Müdürü Albert Krespin,24 Gayrimenkul PYS Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay, TSPB Başkan Vekili Dr.
Aziz Yeniay - 22.09.2016
İAÜ'de '15 Temmuz Darbe Girişimi ve Batı Duyarsızlığı' Tartışıldı
İstanbul Aydın Üniversitesi Batı Platformu'nun '15 Temmuz Darbe Girişimi ve Batı Duyarsızlığı' konulu toplantısına Avrupa Birliği ve Devlet eski Bakanı Egemen Bağış, AK Parti İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, İAÜ Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Besim Müftüoğlu, İAÜ Batı Araştırmaları Merkezi Müdürü Kenan Gürsoy, Kırklareli eski milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, Küçükçekmece Belediyesi eski başkanı Aziz Yeniay, Prof.
Aziz Yeniay - 12.08.2016
Miad ve İhkib'den Toprak'a Ziyaret
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, MİAD Başkanı Yunus Aktaş ve İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi, yönetim kurulu üyeleri ve İstanbul Küçükçekmece eski Belediye Başkanı Aziz Yeniay ile birlikte Toprak'ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Aziz Yeniay - 26.06.2016
Aziz Yeniay'ın Baba Acısı
İstanbul Küçükçekmece eski belediye başkanı Aziz Yeniay’ın babası hayatını kaybetti.
Aziz Yeniay - 06.05.2016
Forum İstanbul 2016"
- "Bandırma'nın batısındaki yeni sanayi alanına 250 bin kişilik yeni istihdam" Bandırma'nın mevcut haliyle karayolu, demiryolu ve liman bağlantılarıyla bir sanayi ve lojistik şehri olduğunu vurgulayan Uğur, şunları kaydetti: "Bandırma'nın batısında Port of Rotterdam ile geliştirdiğimiz yeni sanayi alanı, 250 bin kişilik yeni istihdam ve 1 milyon nüfuslu bir Bandırma projeksiyonu ortaya koyuyor. Landlord modeli ile, sanayicinin arsaya para bağlamadığı, işletmesine odaklandığı sektörel kümelenme alanları oluşturuyoruz. Altyapı ve sair hizmetlerin sanayiciye sunulduğu genişleyebilir sanayi modülleri, yatay ve düşey entegrasyon imkanı ile lojistik maliyetlerini minimize ederek çekici bir yatırım sahası haline gelecek. Elbette bugünden, sanayi gelişimini takip eden gecekondu timsali yapılaşmaya mahal vermemek adına, bu nüfusun yaşayacağı alanları planlıyor, tasarlıyor ve altyapı yatırımlarına hız veriyoruz." -"Yerel yönetimler stratejik önem arz etmekte" Küçükçekmece eski Belediye Başkanı ve 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay ise günümüzde kentlerin yarıştığını belirterek, "Gelişmiş olan kentlere baktığımızda bir hikaye ve lider yatmakta.
Aziz Yeniay - 23.04.2016
24 Gpy ile Al-Zamil Grup Gayrimenkul Yatırım Fonu Kuruyor
24 GPY Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay, imza töreninde yaptığı konuşmada, kısa bir süre önce Türkiye'nin ilk gayrimenkul yatırım fonu Primo'yu kurduklarını anımsattı.
Aziz Yeniay - 29.06.2015
Başkan Karadeniz, İlçe Protokolünü Ağırladı
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmece Nikah Sarayı'nda verdiği iftar yemeğinde, ilçe protokolünü ağırladı. İftar yemeğine İlçe Kaymakamı Harun Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Murat Oğuzhan Kılıç, Küçükçekmece Eski Belediye Başkanı Aziz Yeniay, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Korkut, İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörü Prof.
Aziz Yeniay - 17.01.2015
Başkan Karadeniz: "Belediye İçin Amortisman Giderleri Oluşmaya Başladı"
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Avrasya Bir Vakfı tarafından düzenlenen "Yerel Yönetimlerde Yeni Vizyonlar" konulu konferansa katıldı. Küçükçekmece Avrasya Bir Konferans Salonu'nda düzenlenen programda, yerel yönetimlerin yönetim şekilleriyle ilgili bir konuşma gerçekleştiren Başkan Karadeniz, siyasi iktidar olarak Küçükçekmece Belediyesi'nde 11 yıldır bulunduklarını belirterek bir önceki dönem Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay'dan övgü dolu sözlerle bahsetti.
Aziz Yeniay - 09.06.2014
Torunlar Gayrımenkul Yatırım Ortaklıgı A.s. Sgbf-Yonetım Kurulu Uyelerı 06.06.2014 18:39:1
KAP : TORUNLAR GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. / TRGYO [] SGBF-YONETIM KURULU UYELERI 06.06.2014 18: 39: 11 SGBF-YONETIM KURULU UYELERI --------------------------------------------------------------------------------------------- YONETIM KURULU UYELERI ADI SOYADI CINSIYETI GOREVI MESLEGI SON 5 YILDA ORTAKLIKTA USTLENDIGI SON DURUM ITIBARIYLE ORTAKLIK ORTAKLIKTAKI SERMAYE PAYI TEMSIL ETTIGI PAY GRUBU BAGIMSIZ YONETIM KURULU YER ALDIGI KOMITELER VE GOREVLER DISINDA ALDIGI GOREVLER (%) UYESI OLUP OLMADIGI GOREVI AZIZ TORUN ERKEK YK BASKANI VE GENEL MUDUR IKTISATCI YK BASKANI GRUP SIRKETLERDE YONETIM KURULU BASKAN YADA UYELIGI 37.41 A BAGIMSIZ UYE DEGIL - MEHMET TORUN ERKEK YK BASKAN VEKILI IS ADAMI YK UYESI GRUP SIRKETLERDE YONETIM KURULU BASKAN YADA UYELIGI 37.37 B BAGIMSIZ UYE DEGIL - YUNUS EMRE TORUN ERKEK YK UYESI VE GENEL MUDUR YARDIMCISI IKTISATCI YK UYESI GRUP SIRKETLERDE YONETIM KURULU UYELIGI 0.03 B BAGIMSIZ UYE DEGIL RISKIN ERKAN SAPTANMASI KOMITESI. UCRET KOMITESI/UYE MAHMUT KARABIYIK ERKEK YK UYESI AVUKAT YK UYESI SERBEST AVUKATLIK VE MUHTELIF SIRKETLERDE YONETIM KURULU UYELIGI 0.00016 - BAGIMSIZ UYE DEGIL - HALUK SUR ERKEK YK UYESI INSAAT MUHENDISI - MUHTELIF SIRKETLERDE YONETIM KURULU BASKAN YADA UYELIGI 0 A BAGIMSIZ UYE DEGIL - ALI ALP ERKEK YK UYESI ISLETMECI - OGRETIM GOREVLISI . MUHTELIF SIRKETLERDE YONETIM KURULU UYELIGI 0 - BAGIMSIZ UYE KURUMSAL YONETIM KOMITESI. RISKIN ERKAN SAPTANMASI KOMITESI. UCRET KOMITESI/BASKAN - DENETIM KOMITESI. ADAY GOSTERME KOMITESI/UYE AZIZ YENIAY ERKEK YK UYESI INSAAT MUHENDISI - MESLEGINI SERBEST ICRA ETMEKTEDIR.
Aziz Yeniay - 06.06.2014
Torunlar Gayrımenkul Yatırım Ortaklıgı A.s. Sgbf-Yonetım Kurulu Uyelerı 06.06.2014 18:39:11
KAP : TORUNLAR GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. / TRGYO [] SGBF-YONETIM KURULU UYELERI 06.06.2014 18: 39: 11 SGBF-YONETIM KURULU UYELERI --------------------------------------------------------------------------------------------- YONETIM KURULU UYELERI ADI SOYADI CINSIYETI GOREVI MESLEGI SON 5 YILDA ORTAKLIKTA USTLENDIGI SON DURUM ITIBARIYLE ORTAKLIK ORTAKLIKTAKI SERMAYE PAYI TEMSIL ETTIGI PAY GRUBU BAGIMSIZ YONETIM KURULU YER ALDIGI KOMITELER VE GOREVLER DISINDA ALDIGI GOREVLER (%) UYESI OLUP OLMADIGI GOREVI AZIZ TORUN ERKEK YK BASKANI VE GENEL MUDUR IKTISATCI YK BASKANI GRUP SIRKETLERDE YONETIM KURULU BASKAN YADA UYELIGI 37.41 A BAGIMSIZ UYE DEGIL - MEHMET TORUN ERKEK YK BASKAN VEKILI IS ADAMI YK UYESI GRUP SIRKETLERDE YONETIM KURULU BASKAN YADA UYELIGI 37.37 B BAGIMSIZ UYE DEGIL - YUNUS EMRE TORUN ERKEK YK UYESI VE GENEL MUDUR YARDIMCISI IKTISATCI YK UYESI GRUP SIRKETLERDE YONETIM KURULU UYELIGI 0.03 B BAGIMSIZ UYE DEGIL RISKIN ERKAN SAPTANMASI KOMITESI. UCRET KOMITESI/UYE MAHMUT KARABIYIK ERKEK YK UYESI AVUKAT YK UYESI SERBEST AVUKATLIK VE MUHTELIF SIRKETLERDE YONETIM KURULU UYELIGI 0.00016 - BAGIMSIZ UYE DEGIL - HALUK SUR ERKEK YK UYESI INSAAT MUHENDISI - MUHTELIF SIRKETLERDE YONETIM KURULU BASKAN YADA UYELIGI 0 A BAGIMSIZ UYE DEGIL - ALI ALP ERKEK YK UYESI ISLETMECI - OGRETIM GOREVLISI . MUHTELIF SIRKETLERDE YONETIM KURULU UYELIGI 0 - BAGIMSIZ UYE KURUMSAL YONETIM KOMITESI. RISKIN ERKAN SAPTANMASI KOMITESI. UCRET KOMITESI/BASKAN - DENETIM KOMITESI. ADAY GOSTERME KOMITESI/UYE AZIZ YENIAY ERKEK YK UYESI INSAAT MUHENDISI - MESLEGINI SERBEST ICRA ETMEKTEDIR.
Aziz Yeniay - 04.06.2014
Torunlar Gayrımenkul Yatırım Ortaklıgı A.s. Ozel Durum Acıklaması 03.06.2014 17:50
(TEKRAR) KAP:TORUNLAR GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. / TRGYO [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 03.06.2014 17:50
Aziz Yeniay - 03.06.2014
Torunlar Gayrımenkul Yatırım Ortaklıgı A.s. Ozel Durum Acıklaması 03.06.2014 17:50:23
KAP:TORUNLAR GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S. / TRGYO [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 03.06.2014 17:50:23
Aziz Yeniay - 31.03.2014
2014 Yerel Seçim Sonuçları
AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Mustafa Korkut, İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde belediye başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre, adayları Temel Karadeniz'in kazandığını bildirdi.  Korkut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendilerine gelen bilgiye göre, Küçükçekmece'de belediye başkan adayları Karadeniz'in yüzde 42,6 oyla seçimi kazandığını ifade etti.  Küçükçekmece'de iki dönem AK Parti ilçe başkanlığı görevini yürüten Karadeniz, 2004 ve 2009 yılı mahalli idareler seçimlerinde belediye başkanı seçilen Aziz Yeniay'ın yerine aday gösterilmişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aziz Yeniay Haberleri | Aziz Yeniay Kimdir - Haberler - Aziz Yeniay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aziz Yeniay kimdir, hayatı ve biyografisi. GYODER Çözüm Platformunun Gündemi 'TURİZM'DE Dönüşüm' Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 22:14:37. #1.14#

title