Aydın Menderes Dualarla Anıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Aydın Menderes Dualarla Anıldı

Aydın Menderes Dualarla Anıldı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Demokrasi şehidi merhum Başbakan Adnan Menderes’in oğlu Konya ve İstanbul eski milletvekili Aydın Menderes, ölümünün 4.yıl dönümünde dualarla anıldı.

Demokrasi şehidi merhum Başbakan Adnan Menderes'in oğlu Konya ve İstanbul eski milletvekili Aydın Menderes, ölümünün 4.yıl dönümünde dualarla anıldı.

Konak Müftüsü Zeki Aksoy ile arkadaşlarının titizlikle programı uyguladığı ve tarihi Hisar Camiinde yapılan Mevlidi Şerif'e merhum Aydın Menderes'in gönül dostları, bürokratlar, siyasetçiler, çevre illerden gelenler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Etkinliğin girişimcisi olan DP misyonunun önemli isimlerinden Samet Ocakoğlu, "Rahmetli arkadaşımızın aziz hatırası önünde yaşam öykümüzün yüklediği bir vecibeyi daha ifa edebilmenin huzurunu duyuyorum. Hakkı baki, muhterem şahsiyet rahmetli Aydın Menderes beyefendinin kadirşinas İzmirliler tarafından hayırla yad edilerek anıldığı bu etkinlik vesilesi ile halktaki Menderes sevgisinin beyhude olmadığı bir kere daha görülürken aynı zamanda değerli vasıfları ile milli hafızanın yüksek makamlarında yer etmiş olan Muhterem Aydın Menderes beyefendinin aziz hatırasının vefa duygusunun diri kalmasına ve gelişmesine de hizmet ettiğine şahitlik edilmiştir. İnşallah, bu topraklara bereket getirdiğine inandığım etkinliğimizdeki dualar yerine ulaşmıştır. Manisa'dan ve Aydın'dan gelerek Mevlidi Şerife katılan bütün Menderes dostlarına teşekkür ediyorum" dedi.

Samet Ocakoğlu tarafından etkinliğe dair bilgilendirilen merhum Başvekil Adnan Menderes'in gelini ve rahmetli Aydın Menderes'in eşi Ümran Menderes, ülke genelinde gerçekleştirilen Aydın Menderes'in anıldığı etkinliği emeği geçenlere teşekkür etti. Menderes, rahmetli Aydın Menderes'in vefat yıl dönümünde halk tarafından dualarla anılmasından duyduğu huzur ve memnuniyeti ifade etti. - AYDIN

Aydın Menderes Dualarla Anıldı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Adnan Menderes, Aydın Menderes, İstanbul, Konya, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title