Arka Sokaklar Canlı İzle! KANAL D Arka Sokaklar yeni bölüm izle! Arka Sokaklar son (579) bölüm full izle! Arka Sokaklar 579 bölüm izle - Haberler
Haberi Paylaş

Arka Sokaklar Canlı İzle! KANAL D Arka Sokaklar yeni bölüm izle! Arka Sokaklar son (579) bölüm full izle! Arka Sokaklar 579 bölüm izle

Haberler.com - Haberler | Gündem
Arka Sokaklar Canlı İzle! KANAL D Arka Sokaklar yeni bölüm izle! Arka Sokaklar son (579) bölüm full izle! Arka Sokaklar 579 bölüm izle

Arka Sokaklar Canlı İzle! KANAL D Arka Sokaklar yeni bölüm izle! Arka Sokaklar dizisinin son bölümün ardından araştırılmaya başladı. KANAL D'de yayınlanan Arka Sokaklar 579. bölüm fragmanı izle! Arka Sokaklar son bölüm özeti! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? KANAL D Arka Sokaklar 579. bölüm izle full izle!

Arka Sokaklar 579. bölüm izle! Arka Sokaklar 579. bölüm tamamı izle! KANAL D ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar 579. bölüm seyret! Arka Sokaklar 579. bölüm tek parça izle! Arka Sokaklar 579. bölüm tamamı izle! Arka Sokaklar 579 son bölüm izle. Arka Sokaklar son bölüm izle. Arka Sokaklar 579. bölüm tamamı izle.

ARKA SOKAKLAR CANLI İZLE - ARKA SOKAKLAR 579. BÖLÜM İZLE

Arka Sokaklar KANAL D ekranlarında 579. bölümüyle yayınlanıyor. Diziseverler heyecan dolu son bölümün ardından şimdi de Arka Sokaklar 579. bölüm için araştırmalarına başladılar. KANAL D Arka Sokaklar yeni bölüm izle! Arka Sokaklar son (579) bölüm full izle! Arka Sokaklar 579 bölüm izle.

Arka Sokaklar canlı izlemek için tıklayınız...

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar 579. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Mesut, Cemal'i vurulmuş olarak buluyor!

İstihbarattan Ekrem yeniden ortaya çıkmış ve Mesut'u kendi işlerine alet etmeye başlamıştır. Bu durumdan dolayı Selin, Mesut'a serzenişlerde bulunur. Mesut, Ekrem ile operasyona giderken Cemal de onlara katılır. Operasyon sırasında Cemal ile Ekrem ortadan kaybolur. Çatışma yerine giden Mesut acı tablo ile karşı karşıya kalır. Cemal vurulmuş bir şekilde yerde yatmaktadır. Bu haber başta Ezgi olmak üzere herkesi şoke eder. Cemal'in akıbeti ise, merak konusudur.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

19 Şubat 2021 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 578. Bölümde ekip, Servet Amcaya büyük bir darbe indiriyor!

Ali'nin eşi Pınar, araba almak için kredi çekmiştir. Servet Amca, bankadaki elemanını kullanarak hesapta oynama yapar. Ali ve Pınar'ın ortak hesabına 250.000 Euro tutarında para aktarır. Farkında olmadıkları bu durum Servet'in yakalanması ve mali şube polislerinin evdeki muhasebe kayıtlarına ulaşmasıyla ortaya çıkar. Bu kayıtlar ve bankadaki bu para Ali ile Pınar'ın gözaltına alınmasına neden olur. Ali, eşini bu durumdan sıyırmak için suçu üstlenir. Bu kararı ise, aklanması yolunda büyük bir gedik açar.

Bu sırada Servet, terör örgütü ile ilgili verdiği bilgiler ışığında cezaevinden çıkartılır ve istihbarat şubenin belirlediği güvenli eve geçer. Tüm pis işlerini avukatı aracılığıyla güvenli evden yönetmeye başlar. Ali'nin içeride, Servet'in de dışarıda olması ekibimizi çok öfkelendirir. Avukatının peşine düşen ekibimiz, uzun takipleri sonucunda istediklerine ulaşırlar. Servet'in yurtdışına kaçırmaya çalıştığı paralara el koymayı başaran ekibimiz Servet'e büyük bir darbe indirir.

ARKA SOKAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Zafer Ergin ( Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Onur), Alp Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Evren (Suat),Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Can Başak (Arif Müdür), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), Balım Gaye Bayrak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz (Dr.Eren), Efe Aydın (Fatih), Garip Kont

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
Hayran:Ne şanslı oyuncular sınız yıllardır trilyonları aldınız.
500
title