Arif Yılmaz Haberleri

Arif Yılmaz haber, Arif Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arif Yılmaz - 18.8.2020
Muğla'da deniz tabanına yapılan beton duvarlarla ilgili inceleme başlatıldı
Bodrum Kent Konseyi Başkanı Arif Yılmaz, yaptığı açıklamada, Bodrum Belediyesi ile 'denizden bakış' programı başlattıklarını ve uygulamalar gerçekleştirdiklerini kaydetti.
Arif Yılmaz - 18.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Bodrum'da denizin altında kaçak yapı: 'Kumlar kaçmasın' diye duvar örmüşler MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, dalgıçların çektiği fotoğraflarda denizin dibine sahildeki ince kumların dalgalarla gitmemesi için duvar örüldüğü ortaya çıktı. Bodrum Kent Konseyi Başkanı Arif Yılmaz, "Daha henüz kıyıların ilk 50 metresi kamuya açıktır konusunun tartışması bitmemişken, bu konunun gereği yapılmamışken denize sıfır kaçak yapılaşmalar oraya çıktı.
Arif Yılmaz - 16.8.2020
Son dakika gündem: Bodrum Kent Konseyinden içme suyu hattındaki patlamaya ilişkin açıklama Açıklaması
Bodrum Kent Konseyi Başkanı Arif Yılmaz, yaptığı açıklamada, hatta bugüne kadar çok sayıda patlamanın olduğunu, hijyenin daha önemli olduğu salgın döneminde de defalarca susuzluk yaşadıklarını söyledi.
Arif Yılmaz - 2.6.2020
Son dakika genel: Bodrum'u mermer tozuyla Maldivlere çevireceklerdi, yakalandılar
Bodrum'u mermer tozuyla Maldivlere çevireceklerdi, yakalandılar MUĞLA - Muğla'nın Bodrum ilçesinde sahile mermer tozunu beyaz kum diye serecek olan 5 yıldızlı otele Bodrum Belediyesi ve Çevre ve şehircilik müdürlüğü baskın yaptı. Mermer tozunu seremeden cezai işlem uygulandı. Bodrum'un Yalıkavak ve Gündoğan sahilinde denize sıfır 2 otel mermer tozunu sahile sermeye çalışırken yakalandı. Denize Maldivlerin sahillerinde bulunan beyaz kumu görüntüsünü vermek isteyen 2 otele Çevre İl Müdürlüğü ile Bodrum Belediyesi Çevre kontrol koruma müdürlüğü tarafından baskın yapıldı. Mermer tozunu sahile sererken suçüstü yakalandılar. Mermer tozu olduğu iddia edilen kum için otele para cezası uygulandı. Yalıkavak mahalleside bulunan otele Çevre ve şehircilik müdürlüğü tarafından 310 bin lira, Bodrum Belediyesi ise 35 bin lira ceza kesiti. Bodrum'un sahillerini mermer tozu ile Maldivlere çevirmeye çalışan diğer otel için ise soruşturma başladıkları öğrenildi. Bodrum Belediye Başkan Ahmet Aras, Bodrum'un farklı bölgelerinde kıyıya dökülen beyaz kumla ilgili müdahalelerini sürdürdüklerini söyledi. Yalıkavak Gökçebel'de benzer bir girişimi durdurduklarını ve Çevre İl Müdürlüğü ile birlikte yapılan tespitler neticesinde kumu analize gönderdiklerini anlatan Aras, "Çevre Müdürlüğümüz söz konusu girişim nedeniyle 310 bin lira ceza kesti. Biz de imara aykırı uygulamadan dolayı 35 bin lira ceza uyguladık ve işlemi durdurduk." dedi. Benzer bir olayın Gündoğan Kızılburun'da yaşandığını ve bir otelin kıyıya beyaz kum döktüğünü tespit ettiklerini belirten Aras, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Ekiplerimiz gittiler tespitlerini yaptılar ve Çevre İl Müdürlüğü ile koordineli bir şekilde denetim ve kontrol faaliyetlerini sürdürüyorlar. Orada da gereken işlem yapılacaktır. Bu duyumları aldığımızda, her türlü müdahaleyi yapmaktan geri kalmayacağız" şeklinde konuştu. Aras mermer ocağından çıkan kumun Gündoğan sahiline dökülmeye kalkışıldığını ifade ederek "Yatağan ve Milas bölgesinden gelen kumlar mermer ocaklarının tozları olarak biliniyor. Mermer ocaklarından çıkan kum bu son gittiğimiz yerdeki kumlar. ve tamamen deniz dibini beton gibi, deniz suyuna gidiği zaman tamamen kaplayan ve orada hiçbir canlının yaşamasına imkan vermeyen bir kum. Aynı zamanda insan sağlığına da zararlı olduğunu uzmanlar söylüyor. Biz buna rağmen numuneleri aldık ve tahlile gönderdik" dedi. Bodrum Kent Konseyi Başkan Arif Yılmaz ise Bodrum tarihi boyunca çok popüler bir yer olduğunu ifade ederek "Baş tacı ettiğimiz bizim burda yaşamayı seçen misafirlerimizle, yazlıkçılarımızla bizden her zaman için eşit ve olumlu muamele görmüştür.
Arif Yılmaz - 3.5.2020
Pedalları "sosyal destek" için çeviriyorlar
Vefa Sosyal Destek Grubu'na kendilerini kabul eden Kaymakam Ahmet Süheyl Üçer'e teşekkür eden Küçükibrahim, şöyle konuştu: "Bizler bisiklet kullanmayı çok seviyoruz. Bu sayede vatandaşlarımıza yardım da ediyoruz. Vatandaşlarımız bisikletlerimizle bizi görünce önce çok şaşırıyorlar. Ardından siparişleri daha hızlı geldiği için bizlere teşekkür ediyor. Onlar mutlu olunca bizler daha çok mutlu oluyoruz. Vatandaşlarımıza paketleri verirken, 'Sizler bizim başımızın tacısınız. Evinizde kalın biz istediğiniz ilaç, gıda, ekmek, gazete ne varsa size getiririz' diyoruz." Dernek üyesi Arif Yılmaz ise sosyal destek grubunun faaliyetlerine katıldığı için kendisini iyi hissettiğini dile getirdi.
Arif Yılmaz - 17.2.2020
Şemdinli'de "Neşeli Orman" oyunu sahnelendi
Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde belediyenin eğitim birimine bağlı tiyatro ekibi "Neşeli Orman" adlı tiyatro oyununu sahneledi. Halk Eğitim Merkezi salonunda sahnelenen oyunu Belediye Başkan Vekilli Halit Alp, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Arif Yılmaz, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş izledi.
Arif Yılmaz - 8.11.2019
Dikili'de Kooperatifleşmenin önemi masaya yatırıldı
Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz'ün ev sahipliğinde gerçekleşen "Kooperatifleşmenin Önemi" adlı konferansa Köy-Koop İzmir Birliği Başkanı Neptün Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Ertuğrul Tugay, S.S. Örenli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Arif Yılmaz konuşmacı olarak katıldı.
Arif Yılmaz - 25.10.2019
Kaymakam Demirkale muhtarlarla buluştu
Toplantıda Merzifon İcra Müdürü Arif Yılmaz tarafından icra iflas hukuku kapsamında muhtarların görev ve sorumlulukları hakkında bilgilendirme de yapıldı.
Arif Yılmaz - 21.10.2019
"Yıkımlar, ileride yapılacak kaçak yapıların önüne geçecek"
"Artık insanların kaçak yapıya cesaret etmemesi gerekiyor" Bodrum Kent Konseyi Başkanı Arif Yılmaz da ilçede kanunsuz inşaat faaliyetlerinin çok ciddi sıkıntıya yol açtığı yönünde bir kanı oluştuğunu ifade etti.
Arif Yılmaz - 29.8.2019
Bodrum'da "Yunuslara Özgürlük" kampanyası
Yunuslara Özgürlük Platformu Sözcüsü Öykü Yağcı, yazar Buket Uzuner ve Bodrum Kent Konseyi Başkanı Arif Yılmaz yaptıkları konuşmalarda, hayvan esaretine karşı duruşundan dolayı Aras'a teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Arif Yılmaz Haberleri | Arif Yılmaz Kimdir - Haberler - Arif Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arif Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri! Şair Kasım Alper Özdemir, Amasya'da köy köy çocuklara koşuyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 08:20:40. #1.14#
title