Alişan, Yeni Sevgilisi İçin Söylenenlere "Müslüman Gıybet Yapmaz" Diyerek Ateş Püskürdü - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Alişan, Yeni Sevgilisi İçin Söylenenlere "Müslüman Gıybet Yapmaz" Diyerek Ateş Püskürdü

Haberler.com - Haberler | Magazin

Buse Varol ile aşk yaşayan Alişan'a bir takipçisi "Ortada aşk göremiyorum." deyince, ünlü şarkıcı ateş püskürdü. Alişan "Benim dinimde gıybet yapmak günahtır." dedi.

Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol'dan ayrıldıktan sonra rol arkadaşı Buse Varol ile ilişki yaşayan Alişan, Buse Varol'u sahneye çıkardı ve düet yaptı. Buse Varol'un performansı beğeni topladı fakat paylaşılan fotoğrafın altına gelen 'gösteriş' suçlamalarına Alişan dayanamadı ve eleştirenlere sert bir cevap verdi.

"ALİŞAN DA SEVGİLİSİ DE İTİCİ"

Bir Instagram takipçisi "Bunlar birbirini sevmiyor. Alişan da kız da aşırı itici ve hiçbir aşk göremiyorum aralarında.Tamamen gösterişten ibaret yaşadıkları şey." şeklinde yorum yaptı. Alişan bu yoruma adeta ateş püskürdü.


Alişan takipçisine şöyle ayar verdi:

Peki bütün bu yazdıklarına eyvallah da... Eğer aynı dine mensupsak ki taktığın türbandan müslüman olduğun anlaşılıyor! Benim dinimde bir insanı tanımadan, arkasından gıybetini yapmak ya da karalamak günahtır diyor! Benden sana bir abin olarak tavsiye, sesimi veya yaptığım işi eleştir ama benim sevgim ya da özel hayatım hakkında beni tanımadan hüküm verme. Hakkımı yine de helal ediyorum sana.

İşte o yorumlar:

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (17)
Elif:helal olsun güzel cevap vermis, sevseler sevmeseler kime ne acaba Cevap Yaz 0 5 Yayından Kaldır
Mehmet:Ya evlende kafamız rahat etsin sıkıldık be valla Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
dinin içini on yılda boşaltan zihniyet:adam gıybet diyor zina yapıyor son moda Müslümanlar böyle yazık Cevap Yaz 3 4 Yayından Kaldır
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title