ALİNUR AKTAŞ HABERLERİ

Alinur Aktaş haber, Alinur Aktaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alinur Aktaş

Alinur Aktaş

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970 - ...

Alinur Aktaş Kimdir ?

1970 yılı İnegöl doğumludur. İlk,orta ve lise tahsilini İnegöl'de tamamlayan Alinur Aktaş, Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar İnegöl Mobilya Sanayisinde özel sektörlerde üst düzey yöneticilik yaptı. Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Yönetim Kurulu üyesi olarak siyasete atıldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Alinur Aktaş - 25.12.2020
Küçüklerden büyüklere çevre dersi
Bursa'nın İnegöl ilçesinde sokak sokak gezerek, gönüllü olarak yollara atılan çöpleri toplayıp, çevre temizliği yaparak büyüklere adeta çevre dersi veren çocuklar, internette yayınlanan görüntüleriyle herkesin takdirini kazandı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da mahallerinde ziyaret ettiği çevre gönüllüsü çocukları çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.
Alinur Aktaş - 21.12.2020
Dünya Helal Zirvesi başladı
"4 trilyon dolarlık sektörün büyümesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Türkiye'nin helal pazarına bakışına değinerek, Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak amaçlarının Türkiye'nin en bereketli topraklarına sahip Bursa'da helal şartlarda yetiştirilen tarım ürünlerinin tanıtımını yaparak potansiyellerini tüm dünyaya duyurmak istediklerini anlattı.
Alinur Aktaş - 16.12.2020
AK Partili Ödünç, pandemiyle mücadelede Bursa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını anlattı
Türkiye'de de salgınla mücadelenin sürdüğünü dile getiren Ödünç, Bursa Büyükşehir Belediyesinin Alinur Aktaş başkanlığında, vatandaşların sağlığı, konforu için büyük bir gayretle çalıştığını belirtti.
Alinur Aktaş - 12.12.2020
Bursa'da tarih değerini buluyor
Tarihe damga vuracak Yıkımların tamamlanmasının ardından bölgede uygulanacak projenin belirlenmesi için Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan proje yarışmasıyla ilgili süreç de devam ediyor. Yarışma ile Bursa tarihine damga vuracak bir projenin ortaya çıkmasını ümit ettiklerini belirten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "Çarşıbaşı, tam anlamıyla bir açık hava müzesi olan Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi'nin girişidir.
Alinur Aktaş - 11.12.2020
Acemler'de bir düğüm daha çözüldü
Yatırımlar hız kesmiyor Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, tüm dünyanın ekonomik anlamda zorlandığı pandemi sürecine rağmen, özellikle ulaşım yatırımlarından hiçbir taviz vermediklerini söyledi.
Alinur Aktaş - 09.12.2020
Kanal İnegöl'de çalışmalar başladı
Projenin Bursa Büyükşehir Belediyesi desteğiyle hayata geçirildiğini de belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a teşekkür eden Taban, "Ben burada Alinur Aktaş Başkanımıza da teşekkür ediyorum.
Alinur Aktaş - 08.12.2020
Büyükşehirden esnafa destek
Bursa'da korona virüsle mücadele kapsamında iş yeri kapatılan esnafa, su faturalarında indirim, gıda destek paketleri, belediye alacaklarının ötelenmesi gibi geniş kapsamlı bir destek paketini devreye alan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, süreçten olumsuz etkilenen esnafı...
Alinur Aktaş - 05.12.2020
Son dakika... Bursa Büyükşehir Belediyesi "immün plazma bağış seferberliği" başlattı
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa'da yaşayan herkesi kampanyaya katılmaya davet etti.
Alinur Aktaş - 04.12.2020
Bursa Büyükşehir Belediyesinden koronavirüs sürecinde esnafa destek
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yaptığı yazılı açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinden en fazla etkilenenler arasında ekonominin bel kemiği olan esnafın olduğunu belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Alinur Aktaş Haberleri | Alinur Aktaş Kimdir - Haberler - Alinur Aktaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Alinur Aktaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Küçüklerden büyüklere çevre dersi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 16:15:05. #1.15#
title