Akşehir'de "Neşet Ertaş" Konseri - Haberler
Haberi Paylaş

Akşehir'de "Neşet Ertaş" Konseri

Akşehir'de
AA - Haberler | Yerel

Akşehir Belediyesi, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve SÜ Akşehir Meslek Yüksek Okulu işbirliği ile Neşet Ertaş’ı anmak amacıyla konser düzenlendi.

Akşehir Belediyesi, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve SÜ Akşehir Meslek Yüksek Okulu işbirliği ile Neşet Ertaş'ı anmak amacıyla konser düzenlendi.

Akşehir Kültür Merkezi'nde düzenlenen konsere, Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, SÜ Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fehmi Karasioğlu, Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, öğretim görevlileri, siyasi parti ilçe başkanları ile çok sayıda öğrenci katıldı.

Grup solistliğini Dr. Onur Köksal'ın yaptığı ve klavyelerde Serkan Çakan, İlker Özdemir, bağlamada Cüney Başoda'dan oluşan müzik grubu; Neşet Ertaş'ın türkülerinden örnekler sundu.

Grubun konserin sonlarına doğru çaldığı hareketli parçalar eşliğinde konsere katılan gençler, salon koridorlarında oynadı.

Konser sonunda grubun solistine ve müzisyenlere Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, SÜ Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fehmi Karasioğlu tarafından plaket verildi. - Konya

AA - Son Dakika Haberleri

Selçuk Üniversitesi, Fehmi Karasioğlu, Neşet Ertaş, Akşehir, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title