AK Parti Yakutiye Gençlik Kolları'ndan Ali Korkut'a Ziyaret

AK Parti Yakutiye Gençlik Kolları'ndan Ali Korkut'a Ziyaret

Ak Parti Yakutiye Gençli Kolları yeni yönetimi, Belediye Başkanı Ali Korkut’u makamında ziyaret etti.

AK Parti Yakutiye Gençlik Kolları'ndan Ali Korkut'a Ziyaret

Ak Parti Yakutiye Gençli Kolları yeni yönetimi, Belediye Başkanı Ali Korkut'u makamında ziyaret etti. Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Emin Demirci ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet eden Ali Korkut, gençliğin önemine işaret ederek "Cumhurbaşkanımızın gençliğe verdiği önemi biliyoruz. Gençlik, siyasette heyecan ve yeniliktir" dedi.


Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Ak Parti Yakutiye Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Emin Demirci ve yönetim kurulunun ziyaretini memnuniyetle karşıladı. Başkan Korkut, "Genç arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Gençlik, heyecan demek, yenilik ve gelişim demektir. Cumhurbaşkanımızın gençlere verdiği önemin anlamı sizlerin gelecek olmanızdır. Bu aynı zamanda sizlerin yükümlülüğünüzü artırmaktadır Belediye başkanı olarak partimizin diğer organlarıyla da ilişkimiz var, ancak gençlik noktasında ayrı bir önem verdiğimizi bilmenizi isterim. Belediye hizmetleri halka ulaşması noktasında sizlerin öneri ve tavsiyeleriniz bizim için önemlidir. Birlik içerisinde ve birbirimizin yanında olarak çalışmalarımızı yürüteceğimize inanıyorum. Başarılı bir görev süresi diliyorum" dedi.


Ak Parti Yakutiye Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Emin Demirci, yeni yönetimiyle Ali Korkut'u ziyaret ettiklerini belirterek "Belediye Başkanımızın başarılı bir dönem geçirdiğini biliyoruz. Ziyaret, tanışmak ve yönetim olarak başkanımız ile istişare etmek istedik. Sorumluluğumuz gereği halkımız ile iç içeyiz. Başkanımızın güzel çalışmalarını insanlarımıza anlatacağız. Hizmetin gitmesi gereken alanlarla ilgili de başkanımız ile birlikte hareket edeceğiz. Rabbim yaptığımız işlerde bizi inşallah mahcup etmez" şeklinde konuştu. - ERZURUM

Kaynak: İHA