ALİ KORKUT HABERLERİ

Ali Korkut haber, Ali Korkut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Korkut

Ali Korkut

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964 - ...

Ali Korkut Kimdir ?

1964 Erzurum doğumlu olup, ilk, orta ve lise eğitimimi Erzurum'da tamamladı. 1986 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ali Korkut - 18.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Vatandaşlardan Ali Korkut ise, "Mecburen dışarı çıktım.
Ali Korkut - 13.09.2019
Beşir Derneği Nallıhan Şubesi madencilere aşure dağıttı
Şube başkanı Ali Korkut, derneklerinin uluslararası bir yardım kuruluşu olduğunu belirterek, "Bu anlamlı günleri de unutmayarak, etkinliklerimizi sürdürüyoruz.
Ali Korkut - 25.03.2019
Türk Mübadilleri Kültürlerini 'Mübadele Evi'nde Yaşatıyor
Merkez Nilüfer ilçesi Görükle Mahallesi'nde Rumlardan kalma iki katlı binanın restorasyonuyla oluşturulan Mübadele Evi, Nilüfer Belediyesi ile Bursa Lozan Mübadilleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin ortak bir projesi olarak 2016 yılında hayata geçti. Mübadele Evi'nde, geçmiş dönemde hem Rumlar hem de Türkler tarafından kullanılan tarım aletleri, kıyafet, mutfak gereçleri ve dokuma aletleri ile çok sayıda kişisel eşya yer alıyor. Yurtdışında bulunan Rumlar tarafından da yoğun ilgi gören Mübadele Evi, bulunduğu semtin de tarihini yaşatıyor. Kültürlerini unutmamak ve gelecek nesillere aktarmak için Mübadele Evi'nin çok önemli bir yeri olduğunu belirten Bursa Lozan Mübadilleri Dayanışma Derneği Başkanı Ali Korkut, "Lozan Barış Antlaşması kapsamında 30 Ocak 1923'de imzalanan mübadele sözleşmesiyle Türkiye'de yaşayan Ortodoks Rumlar Yunanistan'a, Yunanistan'da yaşayan Müslüman Türkler ise Türkiye'ye göç etti.
Ali Korkut - 04.02.2019
Yakutiye, İki Yola İki İsim Verdi
Yakutiye Belediye Meclisi Şubat ayı olağan toplantısını belediye meclis salonunda gerçekleştirdi. Ali Korkut'un başkanlık yaptığı meclis oturumunda Hacıcuma projesi çerçevesinde Mahallebaşı semtine inen yeni yola Mahmud Vehbi Efendi, Recep Akdağ caddesinden Taşanbarlara inen yola ise Efkan Ala ismi verildi.
Ali Korkut - 17.01.2019
Karla Mücadelede Ciddi Maliyet Ortaya Çıkmaktadır"
Erzurum'un Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, "Karla mücadelede maalesef belediyeler açısından ciddi maliyet ortaya çıkmaktadır.
Ali Korkut - 13.11.2018
Bu Merkezde Kadınlara Hem Sanat Var Hem Spor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Ali Korkut, sosyal eğitim merkezlerinin eğitimin dışında da önemli işlevleri yerine getirdiğini belirterek, "Anneler ve genç kızlar bu merkezlerimizde öncelikli olarak el sanatları alanında mesleki beceri kazanıyor.
Ali Korkut - 23.10.2018
Tarihi Erzurum Evleri, Hacıcuma'da Hayat Bulucak
Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, kentsel dönüşüm planları içerisinde yer Hacıcuma için eski Erzurum evlerininin yeniden hayat bulacağı özel bir proje hazırladıklarını bildirdi.
Ali Korkut - 19.10.2018
Erzurum'da 116 Yaşlıya Evde Bakım Hizmeti Verildi
Törene, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mevlüt Doğan, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, AÇSH Yaşlı Bakım Genel Müdürü Önal İnaltekin, Darülaceze Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri, bürokratlar ve kurum çalışanları katıldı.
Ali Korkut - 03.10.2018
Stok ve Fahiş Fiyat Uygulayanları Zabıtaya Bildirin"
Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, vatandaşların farklı fiyat uygulaması veya gramaj açısından kuşkulandıkları durumları zabıtaya bildirmesi çağrısında bulundu.
Ali Korkut - 03.10.2018
Yeni Bisikletleriyle Sağlık İçin Pedal Çevirecekler
Programa, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Yakutiye Kaymakamı Mahmuthan Arslan, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, İl Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, öğretmenler, spor kulüplerinin temsilcileri ve öğrenciler katıldı.
Ali Korkut - 07.09.2018
Belediye Başkanı Makam Aracını İade Ediyor
Erzurum'da Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut'un, tasarruf tedbirleri kapsamında makam aracı ile belediye bünyesindeki 3 kiralık aracın iadesi için gerekli prosedürleri işleme koyduğu bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Korkut Haberleri | Ali Korkut Kimdir - Haberler - Ali Korkut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Korkut kimdir, hayatı ve biyografisi. DHA YURT BÜLTENİ - 17.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 23:13:27. #1.14#
title