ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu

ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu

22.10.2020 07:15 | Son Güncelleme: 22.10.2020 09:42

ABD'nin eski başkanı Barack Obama, Pensilvanya eyaletinde Demokratların başkan adayı Joe Biden'ın kampanyasına destek verdi ve elindeki megafonla Biden için oy istedi.

ABD Başkanlık seçimlerinde son viraja girilirken, tüm Dünya 3 Kasım'da yapılacak seçimlerin sonucuna odaklandı. Mevcut Başkan Donald Trump ve Demokratların başkan adayı Joe Biden, kalan sürede ABD'li vatandaşlara vaatlerini aktarmaya devam edecek.

BİDEN'IN BOŞLUĞUNU OBAMA DOLDURDU

Anket sonuçları Biden'ı önde gösterilirken, eski ABD başkanı Barack Obama da Biden'ın kampanyasına destek verdi. Trump ile yapacağı münazara için seçim çalışmalarına ara veren Biden'ın boşluğunu ABD eski Başkanı doldurdu. Obama 8 yıl boyunca yardımcılığını yapan Joe Biden'a destek olmak için Pensilvanya'da Demokratların etkinliklerine katıldı. Megafonla Biden'a oy isteyen Obama, Pensilvanya'da siyahi politikacılar ve cemaat liderleriyle de birlikte toplantı yaptı.

ABD eski Başkanı Obama Megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu

TRUMP 2016'DA PENSİLVANYA EYALETİNDE KAZANMIŞTI

Öte yandan, Pensilvanya ABD seçimlerinde kritik eyaletlerinden biri. Uzun süredir Demokrat Parti'nin hakim olduğu Pensilvanya eyaletinde 2016'da Trump kazanmıştı. Anketlere göre bu eyaletlerde Biden önde gözüküyor.

ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu
Haber Yorumları (40)
ABDÜLAZİZ HÜSEYİN: ABD başkanları kişilikleri ne olursa olsun , bağlı oldukları kapının emirlerini yerine getirirler .
6.FİLO: Bugüne kadar gelmiş geçmiş Amerika başkanları hepsi toplansa Türkiye''nin bir köyünün bırakın muhtarı bir muhtar adayı kadar bile başarılı olamazlar. Hepsi Müslüman düşmanı ve kanlarını dökmek için yarıştılar. Ölmüş olanlar zaten cehennem azabını çekiyordur. ölecek olanlar da o azabı yaşayınca görecekler.
BEHCET: Etrafında kaç tane koruman var ben 7 tane saydım söyle 50 mi 100 mü o caddeye çıkan kaç tane yan yolu kapattınız HALK ADAMI HALKININ İÇİNE YALNIZ ÇIKAR GERÇEKTEN SEVİLİYORSAN KORUMAN HALK OLUR
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title