Takıntılı olduğu kadını öldürüp intihar etti! "Başkasına yar etmem" diyerek tehdit etmiş - Haberler
Haberi Paylaş

Takıntılı olduğu kadını öldürüp intihar etti! "Başkasına yar etmem" diyerek tehdit etmiş

İhlas Haber Ajansı - 3. Sayfa
 - Güncelleme:

Mersin'in Tarsus ilçesinde bir kişi, saplantılı aşık olduğu kadını iş yerinde başından vurarak öldürdü. Olay yerinden hemen kaçan şüpheli, kısa bir süre sonra sokak ortasında aynı silahla kendisini öldürdü. Daha önceden genç kadına evlenme teklifi eden ve sürekli tacizde bulunduğu öğrenilen şahsın, "Ya benim olacaksın ya da başkasına yar etmem ben ölümü göze aldım" şeklinde tehditte bulunduğu öğrenildi.

Öğretmenler Mahallesi'nde bulunan Hal Ardiyeler Bölümü 151 nolu iş yerinde öğlen saatlerinde, nakliye işi yapan Halil Korkmaz (25) adlı kişi, tarım işçisi Sinem Sökmen (37) isimli kadının çalıştığı iş yerine geldi.

Halil Korkmaz burada belinden çıkardığı tabancayla Sinem Sökmen'in kafasına ateş etti. Kanlar içinde yere yığılan genç kadın olay yerinde hayatını kaybetti.

Saplantılı aşık olduğu kadını öldürüp intihar etti

Olaydan sonra kalabalıktan kaçan Halil Korkmaz, Hal Camisi altında olayda kullanmış olduğu silahla kafasına ateş etti. Yere yığılan Halil Korkmaz hayatını kaybetti.

Saplantılı aşık olduğu kadını öldürüp intihar etti

Korkmaz'ın Sökmen'i hal içerisinde çalıştığı sırada gelip tehdit ettiği ve ısrarlı takip ettiği için uzaklaştırma cezası aldığı, cezasının 19 Nisan 2022 tarihinde sona erdiği öğrenildi. Halil Korkmaz'ın daha önceden Sinem Sökmen'e evlenme teklif ettiği, daha sonra kendisinden ayrılmak istemesi üzerine, "Ya benim olacaksın ya da başkasına yar etmem ben ölümü göze aldım" şeklinde tehditte bulunduğu ve kendisiyle çektirdiği fotoğrafları yakınlarına göstermekle tehdit ettiği ileri sürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Saplantılı aşık olduğu kadını öldürüp intihar etti

İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Halil Korkmaz Tarsus Mersin 3. Sayfa Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title