Haberler

Özel kafesteki cins köpek yavrularını çalmakla bitiremedi, rahatlığı pes dedirtti...O anlar kamerada

Güncelleme:

Özel kafesteki cins köpek yavrularını çalmakla bitiremedi, rahatlığı pes dedirtti.

Özel kafesteki cins köpek yavrularını çalmakla bitiremedi, rahatlığı pes dedirtti...O anlar kamerada

Hırsızı bulup köpeklerden birini teslim alan sahibi, aynı kişi tarafından 2 köpeğin daha çalındığını görünce şoke oldu

Köpeğini alan şüpheliyi bulup köpeğini geri aldı o anları cep telefonuyla kaydetti

Çalınan köpeklerden birinin hediye edildiği aileyi bulan sahibi, iyi bakıldığını görünce köpeği geri almadı

ANTALYA - Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir kuaförün Fransız Buldoğu cinsi köpeğinin yavruları özel yaptırdığı kafesten 1 ay içerisinde 3. kez çalındı. Köpeğini çalan hırsızı bularak köpeğinin birisini teslim alıp o anları cep telefonuyla kaydeden adam, diğer köpeği getireceğini söyleyince bıraktığı şüphelinin bir başka yavruyu daha çaldığını söyledi. Köpeklerin çalınma anı saniye saniyesine köpeklerin kafesinin üzerinde bulunan güvenlik kamerasına yansırken, hırsızın rahatlığı dikkatlerden kaçmadı.

Manavgat Ilıca Mahallesi Kumköy Turizm Bölgesinde kuaför işletmeciliği yapan Hüseyin Tıkış, işyerinin arkasındaki kafeste bulunan yavru köpeklerini 5-15 ve 31 Ağustos tarihlerinde 3 kez çalan hırsızın bir an önce bulunmasını istiyor.Tıkış'ın geçmişten beri köpeklere ilgisi olduğunu bilen bir arkadaşının hadiye ettiği Fransız Buldoğu cinsi köpeğinin bir süre sonra 7 tane yavrusu oldu. Yavrular için güzel bir ortam hazırlayan ve 1 tanesini çiftleştirdiği köpeğin sahibine veren tıkış 5 tanesini de hediye etmek suretiyle sahiplendirdi. Henüz küçük oldukları için annelerinin yanında kalan köpeklerden siyah olanının 5 Ağustos tarihinde kafesinde olmadığını gördü. Çocukların sevmek için alıp ger getireceğini düşünen Tıkış, kafesi görecek şekilde bir de güvenlik kamerası yerleştirdi. Geri gelmeyen yavru köpeğin üzerine 15 Ağustos tarihinde bu kez bir başka yavruyu çalınması üzerine güvenlik kamerasını incelelen tıkış, kimliği belirsiz bir kişinin gelip kafesten telin arasında yavruyu alıp kaçtığını gördü. Jandarmaya gidip şikayette bulunurken bir taraftan da çevredeki kameraları izleyip çalan şahsı bulmaya çalışan Tıkış, köpeğin çalınmasından 1 gün sonra sabahın erken saatinde çalan şahsı elinde köpekle yakaladı. Köpeği alıp o anları kameraya kaydeden Tıkış, şüphelinin ilk çaldığı köpeği getireceğini söylediği için bıraktığını anlattı. Köpeği bugüne kadar getirmediği gibi, 31 Ağustos tarihinde bu kez 3. Köpeği çaldığını söyleyen Tıkış, " Adının Şaban olduğunu öğrendiğimiz bu şahsın en kısa sürede bulunmasını ve çaldığı köpeği getirmesini istiyoruz" dedi.

İlk çalınan siyah köpeği buldu

İlk çalınan siyah köpeği bulduklarını belirten Hüseyin Tıkış "Çalan şahsın köpeği bir başkasına hediye ettiğini, o kişinin de başka bir kişiye hediye ettiğini öğrendik. Gittik aileyi gördük, köpeğin yaşadığı ortamı gördük. Bizden bile iyi bakıyorlar. Böyle olunca da köpeği kendilerine bıraktık. Zaten bizim amacımız da köpeği sahiplenen kişinin köpeğe iyi bir ortam hazırlaması ve iyi yetiştirmesi. Diğer köpeğimin bu hırsızdan alınarak tarafıma verilmesini istiyorum" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3.Sayfa

Manavgat Antalya Kumköy Kuaför Haberler

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title