Haberi Paylaş

ABD'ye kaçak yoldan geçmeye çalışan kadın, göbeği sığmayınca Meksika'da kaldı

3. Sayfa Haberleri

Meksika'da yasadışı yoldan ABD'ye ulaşmaya çalışan bir kadın, çitlerden geçtiği sırada göbeğinin azizliğine uğradı. Vücudunun üst tarafı çitlerden geçen ancak karın bölgesi sıkışan kadın, ekipler tarafından kurtarıldı.

Meksika'nın Tijuana şehrinde ABD'ye ulaşmak isteyen bir kadın duvardaki metal barların arasından geçmeye çalışırken sıkıştı. Olay yerine Meksika Ulusal Muhafızları ve ABD'nin San Diego şehri itfaiye ekiplerinin gelmesi üzerine kadın sıkıştığı yerden kurtarılırken, El Salvador uyruklu kadının insan kaçakçılarıyla birlikte sınırı geçmeye çalışan bir göçmen grubunda yer aldığı öğrenildi.

GÖBEĞİ DIŞARIDA KALDI

Yetkililer tarafından kaçakçıların duvardaki metal barları kriko ile esnetip açarak göçmenlerin ABD'ye geçmesini sağladığı, ancak kadının geçmeye çalıştığı anda krikonun düşmesi sebebiyle barlar arasında sıkışıp kaldığı ve göbeğinin sığmaması nedeniyle ABD'ye giremediği belirtilirken, kaçakçıların ve gruptaki diğer göçmenlerin kadını orada terk ederek kaçtığı bildirildi.

DUVARLARDA HASARA NEDEN OLDULAR

ABD Gümrük ve Sınır Koruma Dairesi yetkilileri, insan kaçakçılarının son günlerde göçmenleri duvardan geçirebilmek için metal barların arasını açtıklarını ve duvarın bazı bölümlerinde hasara neden olduklarını ifade etti.

ABD'ye kaçak yoldan geçmeye çalışan kadın, göbeği sığmayınca sıkışıp kaldı

ABD'ye kaçak yoldan geçmeye çalışan kadın, göbeği sığmayınca sıkışıp kaldı

ABD'ye kaçak yoldan geçmeye çalışan kadın, göbeği sığmayınca sıkışıp kaldı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Tam Gemi Şok Denemeleri Sonora Diego 3. Sayfa Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title