Haberler

Kuzey Makedonya'da cinayetten aranan aşırı sağcı parti lideri Balıkesir'de yakalandı

Güncelleme:

Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp yakınlarında 14 yaşındaki Vanja Gjorchevska ve 74 yaşındaki Panche Zhezhovski'yi öldürdüğü iddiası ile Interpol tarafından aranan Ljupco Palevski, Balıkesir Emniyet Müdürlüğü'nün operasyonu ile yakalandı. Palevski'nin Makedonya'da aşırı sağcı bir partinin lideri olduğu öğrenildi.

Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp yakınlarında işlediği iki cinayetten aranan Ljupco Palevski, Balıkesir Emniyet Müdürlüğü'nün operasyonu ile yakalandı. Palevski'nin aşırı sağcı bir partinin lideri olduğu biliniyor.

Kuzey Makedonya'da cinayetten aranan aşırı sağcı parti lideri Balıkesir'de yakalandıBalıkesir'de yakalanan aşırı sağcı parti lideri Ljupco Palevski.

14 YAŞINDAKİ BİR ÇOCUĞU DA ÖLDÜRMÜŞ

Edinilen bilgiye göre, Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp yakınlarında 14 yaşındaki Vanja Gjorchevska ve 74 yaşındaki Panche Zhezhovski'yi öldürdüğü iddiası ile aranan Ljupco Palevski, Balıkesir Emniyet Müdürlüğü'nün operasyonu ile yakalandı.

Kuzey Makedonya'da cinayetten aranan aşırı sağcı parti lideri Balıkesir'de yakalandıPalevski ve öldürdüğü 14 yaşındaki Vanja Gjorchevska.

AŞIRI SAĞCI BİR PARTİNİN LİDERİ

İnterpol tarafından arandığı öğrenilen Palevski'nin Makedonya'da aşırı sağcı bir partinin lideri olduğu biliniyor. Şüpheli Palevski'nin Sırbistan ve Bulgaristan üzerinden Türkiye'ye geldiği ihtimali üzerinde durulurken, polis ekipleri Türkiye bağlantılarını da araştırıyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Emniyet Müdürlüğü Balıkesir Makedonya Üsküp Güvenlik Uluslararası İlişkiler Cinayet 3. Sayfa Politika Güncel Haberler

500

Yorumlar (6)

haylaz_7367:

tüm dünyada ne kadar aranan suçlu varsa ne hikmetse bu ülkede ortaya çıkıyor, hayret yahu bu ülkeye bazılarının girip çıkması bu kadar kolay demek ki! eminim bunların alayı vatandaşlık bile almıştır!

51
33
yanıtYanıtla
Tinerci Cocuk:

Oda ev alıp Türk vatandaşı olmuştur

33
3
yanıtYanıtla
haylaz_7367:

Şüphen olmasın, sadece kendi de değil tüm sülalesi

yanıt18
yanıt4
Deniz Fırat:

Musluman mi Hristiyan mi

7
16
yanıtYanıtla
Erkan Arslan:

Her ikisi Adam Dogustan öyleymis iki Dini Bir Arada Tasiyo

yanıt10
yanıt3
Anonim:

Büyük İhtimalle Müslümandır

yanıt0
yanıt1
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title