Haberler

Kızı devlet korumasına alınan Deniz Akkaya: Ben yolladım, burnu sürtsün

Güncelleme:

Deniz Akkaya'nın "Bana şiddet uyguladı, balkona kilitledi" dediği 16 yaşındaki kızı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından koruma altına alındı. Kızını kendi isteğiyle devlet korumasına verdiğini söyleyen Akkaya "Kendi rızamla yolladım, burnu sürtsün" dedi.

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, eski manken Deniz Akkaya'nın sosyal medya paylaşımları sonrası 16 yaşındaki kızını koruma altına aldı. Olayla ilgili açıklama yapan Akkaya, kızını kendi isteğiyle gönderdiğini açıkladı.

"KENDİ RIZAMLA YOLLADIM"

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan görevlendirilen ekibin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapmasının ardından, 16 yaşındaki kız çocuğunun koruma altına alındığı ve gerekli psikolojik desteğin verilmeye başlandı. Haberin yayılmasının ardından X hesabından video yayınlayarak açıklama yapan Deniz Akkaya "Polisi aramak zorunda kaldım, 1 saat 45 dakika balkonda mücadele verdim. Salak salak yorumlar yapmayın. Kendi rızamla ben gönderdim çocuk esirgemeye. Burnu sürtsün diye. Kendinize gelin" diyerek tepki gösterdi.

Kızı devlet korumasına alınan Deniz Akkaya: Ben yolladım, burnu sürtsün

NE OLDU?

Eski manken Deniz Akkaya, X hesabından yaptığı paylaşımda 16 yaşındaki kızıyla yaşadığı olayı anlattı. Kızının kendisine şiddet uyguladığını belirten Akkaya, "1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü. Bir ruh hastası ile verdiğim velayet savaşı bir ömür sürdü. Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum. Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1,5 saat balkona kilitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112'yi aramam neticesinde kurtarıldım."

"Polislere de karşı çıkan sonrasında birde hızını alamayıp bana itibar suikastı yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin. Bazı gerizekalılar benim hayatımı yaşamazken boş yapıyor! Beni saatlerce balkona kilitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi bir de 'beni dövdü' diyerek itibar suikastına geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın!"

Kızı devlet korumasına alınan Deniz Akkaya: Ben yolladım, burnu sürtsün

Kızı devlet korumasına alınan Deniz Akkaya: Ben yolladım, burnu sürtsün

Kaynak: Haberler.com / Ecem Altan - 3.Sayfa

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Deniz Akkaya Sosyal Medya Hukuk 3.Sayfa Magazin Haberler

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye 'asgari ücret' çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye "asgari ücret" çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

İsrail Başbakanı Netanyahu savaş kabinesini feshetti

500

Yorumlar (21)

YalancıSavar:

İnsanoğlu şaşar beşer. herkesin başına her sıkıntı gelebilir. Genç ergen çocuklara laf anlatmak zor Allah kolaylık versin herkese. Günümüzde Çağdaşlık modernlik özgürlük dı altında saygısız büyük küçük ata nedir bilmeyen avrupa özentisi çirkin bir Z kuşağı yetiştirdik

310
10
yanıtYanıtla
Murat Celik:

kız çocuğu büyütmek zordur Allah kolaylık versin hele ki bu düzende

yanıt112
yanıt6
Karaşal:

Zamanında çirkin ve fakir olduğum için beni red etmişti kendisi. Çirkin ve fakir olabilirim belki ama iyi bir baba olabilirdim.

yanıt9
yanıt22
İSKOÇYALI:

Deniz Akkaya'nın akıl ve ruh sağlığında ciddi sıkıntılar gözüküyor acilen kliniğe yatırılıp tedavi altına alınması lazım yoksa yarın, bir gün Deniz Akkaya intihar etti haberini duyarız.

178
34
yanıtYanıtla
Karaşal:

Sen nerden biliyon? Birliktemi yatıp kalkıyorsunuz?

yanıt20
yanıt7
Ömer Can:

doğan çocuğa büyütüp terbiye vermedikten sonra 5 dakikalık zevkin ürününden bir şey beklenmez

38
51
yanıtYanıtla
Serkan E.:

yeni nesil e her istediği veriliyor, onlar da verene böyle ediyor. ne garip varlığız, oruç tutmadan suyun tanıdı almıyoruz.

70
3
yanıtYanıtla
Ütopik Yorumcu:

Bence en doğrusunu yapmış baktı baş edemiyorsa ne yapsın kadın annelik yapmadığınıda düşünmüyorum ayrıca öyle bir kadın değil deniz akkaya

55
8
yanıtYanıtla
DODOK DODOK:

Deniz Hanım, şatafatlı hayatınızdan taviz veremediğiniz için; sizden sonraya eser bırakmayı başaramadınız...

39
22
yanıtYanıtla
Ali Ali:

Sadece DENIZ hanım mi ? Sokaktaki FAKIRde öyle .. yanibdaki MEMUR çocuğu da ... Ofisteki ARKADASININ da.

yanıt5
yanıt0
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title