Zeytinlik Haberleri

Zeytinlik haber, Zeytinlik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeytinlik - 30.07.2021
İstanbul Valiliği: "30 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında ormanlara girmek, orman çevresinde ve içinde mola vermek, orman alanlarında piknik yapmak...
İstanbul Valiliği: "30 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında ormanlara girmek, orman çevresinde ve içinde mola vermek, orman alanlarında piknik yapmak yasaklanmıştır.
Zeytinlik - 07.03.2021
Kara yollarında durum
Artvin-Erzurum yolunun 4-20'nci kilometrelerinde T1, T2, T3 ve Zeytinlik tünellerinde sistem montaj çalışmaları, Seydişehir-Akseki yolunun 21-37'nci kilometrelerinde yol yapım, Bartın-Kurucaşile yolunun 23-25'inci kilometrelerinde (Bartın Çevre Yolu) üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.
Zeytinlik - 23.01.2021
Samsun'da uyuşturucu operasyonunda yakalanan 6 zanlıdan 3'ü tutuklandı
Operasyon düzenleyen ekipler, F.S.S'yi İlkadım ilçesi Zeytinlik Mahallesi'nde uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen 25 bin lirayla yakaladı.
Zeytinlik - 06.01.2021
Artvin'de yeni zeytin bahçeleri kuruluyor
Çoruh havzasında inşa edilen barajlar nedeniyle zeytinliklerin azaldığını anımsatan Özkaya, bölgedeki zeytinlik alanlarla birlikte üretimi artırmak amacıyla, Tarım ve Orman Bakanlığınca yürütülen "Gelir Getirici Meyve Ağaçlandırma Projesi" kapsamında zeytin yetiştirmeye uygun alanlarda oluşturulacak bahçelere dikilmek üzere fidan yetiştirdiklerini dile getirdi.
Zeytinlik - 01.01.2021
Yahudi yerleşimciler Batı Şeria'da Filistinlilere ait yüzlerce zeytin ağacını söktü
Filistin resmi ajansı WAFA'da yer alan haberde, bir grup fanatik Yahudi yerleşimcinin, Batı Şeria'nın Selfit kentine bağlı Tairat köyünde bulunan zeytinlik alana saldırı düzenlediği belirtildi.
Zeytinlik - 31.12.2020
Son dakika: Hatay'da zeytinlik alanda çıkan yangın söndürüldü
Son dakika haberleri: Hatay'ın Samandağ ilçesindeki zeytinlik alanda çıkan yangın kontrol altına alındı.
Zeytinlik - 16.12.2020
Kara yollarında durum
Artvin-Erzurum yolunun 4-20. kilometrelerindeki T1, T2, T3 ve Zeytinlik tünellerinde sistem montaj çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü sürdürülüyor.
Zeytinlik - 13.12.2020
Filistin'den BM Güvenlik Konseyine "çifte standarttan vazgeçin" çağrısı
Bugün bir grup fanatik Yahudi yerleşimcinin, El Halil yakınlarındaki Mesafir Yatta beldesi kırsalında bulunan zeytinlik alana molotofkokteyli attığı ve yüzlerce ağacı ateşe verdiği belirtilmişti.
Zeytinlik - 13.12.2020
Son dakika haberleri: Yahudi yerleşimciler Batı Şeria'da Filistinlilere ait yüzlerce zeytin ağacını ateşe verdi
Filistin resmi ajansı WAFA'da yer alan haberde, bir grup fanatik Yahudi yerleşimcinin, El Halil yakınlarındaki Mesafir Yatta beldesi kırsalında bulunan zeytinlik alana molotofkokteyli attığı belirtildi.
Zeytinlik - 09.12.2020
TMSF'den Leziz Tarım Ürünleri'nin satışına ilişkin ilanda düzeltme
Bu doğrultuda, Leziz Tarım Ürünleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün kapsamı, İzmir'in Bayındır ilçesinde bulunan zeytinlik nitelikli taşınmaz ile aynı ilçedeki tarla, sağımhane binası, yem deposu nitelikli taşınmazlar ve bu tesislerde yer alan makine, ekipman, demirbaş ve taşıtlar şeklinde düzeltildi.
Zeytinlik - 03.12.2020
TMSF, Leziz Tarım Ürünleri'ni satışa çıkardı
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Leziz Tarım Ürünleri Gıda ve Hayvancılık Sanayi Ticaret AŞ'nin İzmir'deki zeytinlik ile tarla, sağımhane binası, yem deposu nitelikli taşınmazlarını ve bu taşınmazlar üzerinde bulunan et ve süt ürünleri üretimine özgü makineler, ekipmanlar, demirbaşlar...
Zeytinlik - 28.11.2020
Didim'de çöplük yangını söndürüldü
Yangının çöplük alanın yakınındaki makilik ile zeytinlik bölgeye sıçramaması için yoğun çaba sarf eden itfaiye ekipleri yangını söndürdü.
Zeytinlik - 26.11.2020
Antalya'daki belediyelerden kısa kısa
Kepez Belediye sera ve bahçe atıklarını gübreye çeviriyor Kepez Belediyesi "Sıfır Atık Projesi" kapsamında Altınova Bölgesi Zeytinlik Mahallesi'nde çiçek seralarından çıkan bitki atıklarını alarak kompost makinesinde işleyerek tekrar üreticiye verdi.
title