YÜCEL YILMAZ HABERLERİ

Yücel Yılmaz haber, Yücel Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yücel Yılmaz

Yücel Yılmaz

Doğum Yeri Almanya
Doğum Tarihi 1.1.1975 - ...

Yücel Yılmaz Kimdir ?

1975 yılında Almanya’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Balıkesir’de tamamlayan Yılmaz, Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Balıkesir’de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bazı okullarda İngilizce öğretmenliği yaptı. Yılmaz, 8 şehirde yabancı dil eğitimi veren şirketini kurdu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yücel Yılmaz - 16.10.2020
Kocaavşar mesire alanı 2021'de yenilenecek
Başkan Yılmaz'dan Kocaavşar için destek Kocaavşar mesire alanıyla ilgili çalışma hazırlığı içinde olduklarını ifade eden Başkan Orkan, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ile konuştuk.
Yücel Yılmaz - 14.10.2020
Meşhur Yağcıbedir halısının doğal renkleri için "boya bahçesi" kurulacak
Yağcıbedir halısının yününün sağlam yapağı, boyasının kök boya, desenlerinin de coğrafi işaretli olduğunu vurgulayan Yavaş, şunları kaydetti: "Halımızın her bir aşamasını, hikayesini Sındırgı'da yaşatma şansı bulacağız. Buraya gelen tatilciler de bu aşamaları tek tek görerek fotoğraflandırıp başkalarıyla paylaşma imkanı bulmuş olacak. Bu sayede vatandaşlarımızın halımızı tekrar okumasını sağlamış olacağız. Türkiye'de ilk defa böyle bir şey yapılacak. Biz aslında geleneği yaşatarak geleceğe taşıyoruz. Yağcıbedir halısı ve kültürü kaybolmasın. Biz o kültürü aktarmanın derdine düşmüş bulunuyoruz. Burada yapılacak olan bu projeden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz'a ve ekibine çok teşekkür ediyorum.
Yücel Yılmaz - 10.10.2020
Son dakika haberi | Balıkesir "Marka Şehir Projesi" ile dünyaya açılmayı hedefliyor
Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, Balıkesir'in her ilçesindeki ürünlerin ayrı ayrı tanıtılmaya ihtiyacı olduğunu söyledi.
Yücel Yılmaz - 8.10.2020
Atatürk'ün Bandırma'ya gelişinin 95. yıldönümü kutlandı
Törene, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Bandırma Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Demirdaş, Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.
Yücel Yılmaz - 7.10.2020
"Balıkesir Arkeoloji Buluşmaları" başladı
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da iki kazıya destek olduklarını, diğer ikisi için de çalışma başlattıklarını ifade etti.
Yücel Yılmaz - 6.10.2020
BAÇEM ile sağlığa bereket
Türkiye'nin en büyük bal ormanı projesi hayata geçiyor Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde bulunan BAÇEM, Balıkesir Üniversitesi, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fitoterapi Merkezi, Balıkesir Orman Müdürlüğü, Edremit Belediyesi, Edremit Orman İşletme Müdürlüğü, Balıkesir İli Arı Yetiştiricileri Birliği ve Dereli Mahallesi Muhtarlığı ile birlikte "Kazdağı Bal Ormanı" projesini hayata geçiriyor. Türkiye'de şu ana kadar kurulmuş en büyük Bal Ormanı Projesinin ilk ayağı için Edremit'in, arıcılık konusunda eski bir geleneğe sahip olan kırsal Dereli Mahallesi Tuğlu Dere Mevkiinde çalışmalar hızla devam ediyor. Başkan Yücel Yılmaz'ın da yakından takip ettiği proje; arıcılık yapan, yapmayan bölge halkına birçok imkan sunacak.
Yücel Yılmaz - 3.10.2020
AK Parti Bandırma 7. Olağan İlçe Kongresi yapıldı
Kongreye, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, AK Parti milletvekilleri Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey, Belgin Uygur, Mutlu Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile çevre ilçelerden partililer katıldı.
Yücel Yılmaz - 28.9.2020
Balıkesir Afet Koordinasyon Merkezi açıldı
Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da Altıeylül'de yaşanan iki deprem sonrası ihtiyacın koordinasyon ve hızlı müdahale olduğunu gördüklerini, bu sebeple merkezi kurduklarını dile getirdi.
Yücel Yılmaz - 27.9.2020
AK Parti'li Kandemir partisinin Karesi ilçe kongresinde konuştu Açıklaması
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın Türkiye'nin en başarılı belediye başkanlarından biri olduğunu aktaran Kandemir, "Büyük cesareti olmayanlar toplumsal değişim ve dönüşümü sağlayamazlar.
Yücel Yılmaz - 27.9.2020
Manyas'ta Barçın güven tazeledi
AK Parti Balıkesir İl koordinatörü Denizli Milletvekili Şahin Tin'ın divan başkanlığında Anadolu Lisesi kafeteryasında yapılan kongre divan oluşumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı. Pandemi tedbirlerinin alındığı kongrede konuşan İl Başkanı Ekrem Başaran, bu ülkede taş üstüne taş konulacaksa bunu AK Partinin yapacağını, Manyas'ın inandığı yolda yürümesini istedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ise Mymar'dan Kudüs'e, Fas'tan,Mardin'e her yerde iktidarlarının olduğunu vurgulayarak, AK Partililerin temsili vücut ile il kongreleri ve mitingler de yer aldıklarını, başarının AK sevdalardan kaynaklandığını söyledi.
Yücel Yılmaz - 23.9.2020
Balıkesir'de Avrupa Spor Haftası etkinlikleri başladı
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da, törende yaptığı konuşmada genç yaşta yapılan sporun ileriki yaşlarda sağladığı faydalarından bahsetti.
Yücel Yılmaz - 20.9.2020
AK Parti Bigadiç 7. Olağan İlçe Kongresi
Kovid-19 tedbirleri alınarak gerçekleştirilen kongreye AK Parti Bölge Koordinatörü Denizli Milletvekili Şahin Tin, Balıkesir Milletvekili ve MKYK Üyesi Yavuz Subaşı, Balıkesir milletvekilleri Belgin Gökçe Uygur, Pakize Mutlu Aydemir, Adil Çelik ve Mustafa Canbey, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, gençlik ve kadın kollarının yöneticileri, ilçe belediye başkanları, partinin ilçe başkanları, belediye meclisi üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.
Yücel Yılmaz - 20.9.2020
Balıkesir'deki orman yangını kontrol altına alındı
Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Orman yangını, gece boyunca devam eden söndürme çalışmaları ve sabahın erken saatlerinden itibaren helikopter ile yapılan müdahale sonucunda tamamen kontrol altına alınmıştır. Soğutma çalışmaları devam etmektedir. Yangına katılan çok sayıda arazöz, itfaiye aracı, iş makinesi ve yangın söndürme ekiplerinin yoğun gayreti ve koordineli çalışması neticesinde yangın söndürülmüştür. Yapılan ölçüme göre yaklaşık 40 hektarlık bir alanın yandığı tespit edilmiştir." Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da yangına ekiplerin özveriyle müdahalede bulunduğunu bildirerek, "Hem Orman Bölge Müdürlüğümüz hem de belediyemizle yanan yerlere hızlı şekilde ağaç dikeceğiz.
Yücel Yılmaz - 20.9.2020
Son dakika haberleri: Balıkesir'deki orman yangını kontrol altına alındı
"80 hektarlık alanın yandığı tahmin ediliyor" Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada da dün saat 20.30'da ormanlık alana yakın bir yerde başlayan yangının ormana yayıldığı belirtildi. Yangının Şeytan Sofrası olarak bilinen tepelik alanın alt kısmında başlayıp sahil bandına doğru ilerlediği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Şu ana kadar yaklaşık 80 hektarlık ormanlık alanın yandığı tahmin edilmektedir. Yangın, bölgede bulunan yerleşim yeri ve meskenlere sıçramadan durdurulabilmiştir. İlk andan itibaren çok sayıda arazöz, iş makinesi ve personelle müdahale edilen yangında herhangi bir can kaybı ve yaralanma olmamıştır. Söndürme çalışmalarına devam edilmekte olup, kısmen kontrol sağlanmıştır. Rüzgarın hızını kaybetmemesi ve zaman zaman yön değiştirmesi sebebiyle çalışmalar büyük bir titizlikle yangını bütün yönlerden kontrol altına almak amacıyla sürdürülmektedir. İlk tespitlere göre yangının ormanlık alana yakın bir noktada aşırı rüzgarın etkisiyle elektrik iletim hatlarındaki kopma nedeniyle çıktığı yönünde bilgiler elde edilmiştir." Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da yangına ekiplerin özveriyle müdahalede bulunduğunu belirterek, "Sabaha kadar tüm ekipler kontrollü şekilde müdahalelere devam edecek.
Yücel Yılmaz - 20.9.2020
Son dakika... Hakkıbey Yarımadası'nda orman yangını (3)
Son dakika haberi... BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ: KONTROL ALTINA ALINDIBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Hakkıbey Yarımadası'nda meydana gelen orman yangınının kontrol altına alındığını açıkladı.
Yücel Yılmaz - 20.9.2020
FLAŞ
Ayvalık'taki orman yangını: Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, "Ekiplerimiz görevlerinin başında.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yücel Yılmaz Haberleri | Yücel Yılmaz Kimdir - Haberler - Yücel Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yücel Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. 4 mahalle temiz içme suyuna kavuşuyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 17:35:40. #1.15#
title