YÜCEL BULUT HABERLERİ

Yücel Bulut haber, Yücel Bulut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yücel Bulut

Yücel Bulut

Doğum Yeri Tokat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1980 - ...

Yücel Bulut Kimdir ?

1980 yılında Tokat'ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Tokat’ta tamamlayan Bulut, 2004 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Bulut, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Anayasa Hukuku alanında Yüksek Lisans eğitimine devam ediyor. 24 Haziran 2018 Genel Seçimleri Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Milletvekili Adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yücel Bulut - 05.02.2021
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut'tan köy ziyareti
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Kadıvakı köyünü ziyaret etti.
Yücel Bulut - 26.12.2020
Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda görüşülüyor
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, teklifin, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK) kararlarıyla uyumlu, etkili ve caydırıcı düzenlemeler getirdiğini belirtti.
Yücel Bulut - 09.12.2020
Son dakika haberleri | TBMM Genel Kurulu'nda Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının 2021 yılı bütçeleri kabul edildi
Son dakika haberi... Meclis Genel Kurulunda, Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının bütçeleri kabul edildi.
Yücel Bulut - 09.12.2020
TBMM Genel Kurulu'nda 'Alaattin Çakıcı, Mahir Çayan' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda Adalet, Hazine ve Maliye ve Milli Savunma Bakanlıkları ve bağlı kuruluşların bütçeleri görüşüldü. Görüşmeler sırasında 'Alaattin Çakıcı, Mahir Çayan' tartışması yaşandı. MHP Grubu adına Tokat milletvekili Yücel Bulut konuştu.
Yücel Bulut - 25.11.2020
MHP'li Bulut: "Sakarat ve Boğalı yaylaları altın madenciliği için kesinlikle yanlış yer"
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, "Erbaa coğrafyası ve özellikle de Sakarat ve Boğalı yaylaları altın madenciliği için kesinlikle ama kesinlikle yanlış yer, yanlış coğrafya ve yanlış koşullardır.
Yücel Bulut - 16.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Kadının hayvanı tokatlayıp, ısırmaya kalkışması (Vatandaş kamerası) HABER: Yücel BULUT- KAMERA: GAZİPAŞA (Antalya), =========================== Diyarbakır'da husumetli iki aile törenle barıştı DİYARBAKIR'da iki aile arasında 6 ay önce 2 kişinin yaralandığı kavga sonrası başlayan husumet, koronavirüs tedbirleri altında düzenlenen barış töreni ile son buldu.
Yücel Bulut - 14.11.2020
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer'in acı günü
Cenaze namazına Tokat Valisi Ozan Balcı, Tokat milletvekilleri Mustafa Arslan, Kadim Durmaz ve Yücel Bulut, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile vatandaşlar katıldı.
Yücel Bulut - 23.10.2020
Ziya Gökalp, Zeytinburnu'nda düzenlenen panelle anıldı
Karakaş, Gökalp'in ittihat ve terakkide oldukça etkili ve güçlü bir pozisyona sahip olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Onun görüşlerini sadece bir entelektüelin görüşleri olarak değerlendiremeyiz. Onun görüşleri aynı zamanda siyasette karşılık bulmuş görüşlerdir. Her iki dönemde de biz daha çok cumhuriyete olan tesirleri üzerinden görüşlerini ön planda çıkarıyoruz ya da onun üzerine yazılan metinlerde daha çok bunu görüyoruz ama belki de asıl tesiri ittihat ve terakkinin ideolojisinin şekillenmesinde olmuştur." Ziya Gökalp'in Hars-Medeniyet Kuramı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yücel Bulut, "Ziya Gökalp ve Hars-Medeniyet Kuramı" başlıklı bir konuşma yaptı.
Yücel Bulut - 16.10.2020
Son dakika: MHP'den Hatay'daki yangın sonrası fidan kampanyası
MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Tokat Milletvekili Yücel Bulut, "İnşallah yaraları birlikte saracak binlerce fidanı birlikte yeşerteceğiz.
Yücel Bulut - 08.10.2020
MHP'li Bulut, süt üreticilerinin sorunlarına çözüm istedi
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, "Devletimizin birçok alanda aldığı yerinde ve etkili tedbirlerin, süt üreticileri için de bir an evvel hayata geçirilmesini istiyoruz.
Yücel Bulut - 19.09.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Seradan görüntü -Akıma kapılan gençten görüntü -Çalışma arkadaşlarından görüntü -Ambulans ve itfaiye araçlarından genel ve detay görüntü Haber-Kamera: Yücel BULUT /GAZİPAŞA(Antalya), ================================= 2 GÜNDÜR HABER ALINAMIYORDU, EVİNDE ÖLÜ BULUNDU KOCAELİ'nin Darıca ilçesinde, kendisinden 2 gündür haber alınamayan Ateş Ersöz (35), evinde ölü bulundu.
Yücel Bulut - 27.08.2020
MHP, Tokat'ta il kurultayına hazırlanıyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut, İlçe kongrelerinin büyük bir olgunluk içerisinde tamamlandığını kaydetti.
Yücel Bulut - 05.08.2020
MHP'li Bulut, çiftçilerin sulama sorununa dikkat çekti
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut, "Zor şartlar altında, ülke ekonomisi için üretim yapan çiftçimiz başkaca dertleri yanında, bir de sulama sorunuyla mücadele etmekte ve mağduriyeti katlanmaktadır" dedi.
Yücel Bulut - 10.07.2020
Barolara ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, "Bazı baro başkanları kendi alanlarına ilişkin tek kelam etmezken, hemen her hafta siyasi parti il başkanı gibi açıklamalar yapmaktan çekinmez haldedirler.
Yücel Bulut - 25.06.2020
MHP'li Bulut, sel ve dolu afetini TBMM'ye taşıdı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat'ın Erbaa, Niksar ve Zile ilçelerinde meydana gelen dolu ve sel felaketi üzerine zarar gören çiftçi ve köylülerin sorunlarını TBMM'de yatığı konuşmada dile getirdi.
Yücel Bulut - 25.06.2020
Hukuk davalarına ilişkin yargı paketi TBMM Genel Kurulunda
"Tiktok denilen rezalet" MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, bir tehlikeye işaret ederek, Türkiye'nin egemenlik haklarını tanımayan, Türk mahkemelerinin verdiği kararları tanımayan, adeta sosyal bir bataklığa dönüşen sosyal medya ikliminin, Türkiye'yi kuşattığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yücel Bulut Haberleri | Yücel Bulut Kimdir - Haberler - Yücel Bulut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yücel Bulut kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Pakdemirli, Tokat çiftçisinin sorunlarını dinledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 08:01:29. #1.16#

title