Yeter Dizisi 16. Bölüm Fragmanında Ortalık Karışıyor - İzle

Yeter Dizisi 16. Bölüm Fragmanında Ortalık Karışıyor - İzle

Yeter Dizisi 16. Bölüm Fragmanında Ortalık Karışıyor - İzle
Hürriyet - Haberler | Güncel

Yeter dizisi 16. bölüm yeni fragmanı ile izleyici karşısına çıktı.

Yeter dizisi 16. bölüm yeni fragmanı ile izleyici karşısına çıktı. Aylin kurtuluyor fakat çocuklarına kavuşabilecek mi? Yeter yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm ile ilgili merak edilenler haberimizde.

Yeter 16. bölümü ile Perşembe akşamı ATV'de..

YETER 16. BÖLÜM FRAGMANI

YETER DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ebru'nun Aylin'i kaçırmasının nedeni; Yekta'yı kendisini ameliyat etmeye mecbur bırakmaktır. Ameliyattan sağ kurtulursa Aylin'in yerini söyleyecektir. Ebru'nun hiç şansı olmadığını bilen Yekta; büyük bir açmazla karşı karşıyadır.

Ameliyatı yapsa da, yapmasa da Ebru ölecektir. Zaman her dakika Ebru'nun aleyhine işlerken; iki kadının kaderi birbirine bağlanmıştır. Yılmaz, Zafer ve Gökhan; Aylin'i kurtarmak için seferber olur. Soğukkanlılığını hiçbir zaman kaybetmeyen Yekta; söz konusu Aylin olduğunda çaresizdir. Geçmişten gelen bir ipucu onu harekete geçirir.

YETER DİZİSİ OYUNCULARI

Pelin Karahan-Aylin

Masal gibi başlayan evliliği kısa zamanda kabusa dönüşür. Çocuklarını korumak için söylediği yalan onu ve çevresindeki herkesi bir girdap gibi içine çekerken; Aylin bu esaretten kurtulabilecek midir?

Yurdaer Okur-Yekta

Kendini bildi bileli avcıydı. Ama bir gün ürkek bir tavşana av oldu. Hayatta en büyük silahı zekası olan bir beyin cerrahı; küçümsediği karısı ve karısının yakınları tarafından beş yıldır kandırıldığını öğrendiğinde büyük bir sessizliğe gömülür. Bu; fırtına öncesi sessizliktir.

Doğan Can Sarıkaya-Kaan

Aylin ve Yekta'nın oğlu, 10 yaşında. Babasından nefret eder görünse de; sorunlarını onun sert ve acımasız yöntemleriyle çözmeye çoktan başlamıştır. Bunu fark eden Aylin dehşete kapılır.

Eliz Neşe Çağın-Duru

Baştan sona yalanlara örülü bir hayatın içinde sıcacık tebessümüyle bütün kapıları açabilen 5 yaşında bir kız çocuğu. Halası Aylin'in gözbebeği...

Korel Cezayirli-Uras

Aylin'in yaşanmamış gençlik aşkı... Eski profesyonel futbolcu. Geçmiş hatalarını telafi etmek için Aylin'e yardım etmeye çalışırken Yekta'nın yaptıklarını herkesten önce fark etse de kanıtlaması çok zordur.

Selen Domaç-Filiz

Aylin'in yengesi. Her şeye karşı büyük bir açlığı vardır. Paraya, aşka, tutkuya... Ne olursa olsun, başına ne gelirse gelsin hayatta kalma güdüsü çok kuvvetlidir. Kocası Zafer ve kızları Duru ile yaşarlar. Aylin'in büyük sırrın en tehlikeli ortağıdır...

Fatih Koyunoğlu-Zafer

"Filler tepişir, çimler ezilir" Aylin'in abisi. Her şeye sahipmiş gibi görünen ama hiçbir şeye sahip olmayan, adeta yenilmeye mahküm bir adamdır. Belki de bardağı taşıracak son damlayı beklemektedir.

Ayşin Yeşim Çapanoğlu-Handan

Aylin'in çocukluk arkadaşı ve sırdaşıdır. İyi niyetli ve fedakardır. Önceliği her zaman sevdiklerine verir, kendi isteklerini ve hayatını erteler. Ancak alacağı büyük bir darbe, karakteri üzerinde derin bir kırılmaya ve kendisinden hiç de beklenmeyen şeyler yapmasına neden olacaktır.

Tolga Evren-Yılmaz

Yekta'nın kardeşi. Sıra dışı bir adamdır. O da abisi gibi kazanan olabilecek kapasitedeyken; kaybeden olmayı tercih etmiştir. Yekta bugüne kadar onu hayatından uzak tutmuş olsa da, karısının büyük sırrını ortaya çıkarmak için kardeşinden başka güveneceği kimse yoktur.

Tuğçe Kurşunoğlu-Ebru

Hayatını borçlu olduğu Yekta'ya, hayranlığı Ebru'da bir saplantıya dönüşür. Onun için her şeyi yapmaya hazırdır. Ölümün eşiğinden dönen insanların cüretkarlığına sahiptir.

Osman Albayrak-Coşkun

Zafer'in asker arkadaşı. Hayatın tadını çıkaran, kendi dünyasında zeki, risk alan ama bir o kadar korkak bir adam... Şeytan tüyü vardır adeta. İzleyici hem ondan nefret edecek, hem de onu sevimli bulmaktan alamayacaktır kendini.

Mustafa Mert Koç-Mert

Yekta'nın asistanı. Onu idolü olarak görmekte ve hayranlık duymaktadır. Farklı bir genç kız olan, Ada ile tanıştığında kendini ona aşık olmaktan alıkoyamaz.

Cansu Kurgun-Ada

Selçuk'un kızıdır. Fotoğrafçılıkla ilgilenir. Babasıyla beraber Almanya'dan yurda kesin dönüş yapar. İlginç bir genç kızdır. Babasına çok düşkündür. Yaşayacağı olaylardan aldığı darbe, onda kapanmayan yaralar açacaktır.

Yeter Dizisi 16. Bölüm Fragmanında Ortalık Karışıyor - İzle

Kaynak: Hürriyet

Manşet Haberler

title