Haberler

Yanık öğrenciye sürpriz doğum günü partisi

Güncelleme:

Muğla'nın Köyceğiz ilçesindeki Toparlar Ortaokulu öğrencileri, ağır derecede yanıkları olan sınıf arkadaşları Arda Karakuş'a sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. Karakuş, arkadaşlarının ve öğretmenlerinin katılımıyla düzenlenen sürpriz doğum günüyle çok mutlu olduğunu belirtti.

Muğla'nın Köyceğiz ilçesi Toparlar Ortaokulu öğrencileri kaza sonucu ağır derecede yanıkları oluşan sınıf arkadaşı Arda Karakuş'a sürpriz bir doğum günü partisi düzenlediler.

Köyceğiz Toparlar Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Arda Karakuş ilk yarıyıl içinde evde soba yakarken meydana gelen kaza sonucu ağır derece yanmıştı. Uzun süredir tedavi gören Arda Karakuş, yanık yaraları iyileşmediği için okula devam edemezken, evde tedavisi devam eden Karakuş'a arkadaşlarının organizasyonunda öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarının katılımı ile sürpriz bir doğum günü düzenlendi. Karakuş, düzenlenen sürpriz doğum günü ile çok duygulandığını ve kendisini çok mutlu hissettiğini söyledi. Toparlar Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Arda Karakuş'un arkadaşları moral olması amacıyla doğum gününü kutlamak istedi. Bu talebi öğretmenlerine ileten öğrenciler, öğretmen ve arkadaşlarının katılımı ile sınıfta sürpriz doğum günü hazırladı. Karakuş, bu sürpriz kutlama karşısında çok mutlu oldu. Kaza sonrası yanan öğrenci Arda Karakuş, soba yakarken yandığını dile getirerek "Vücudumda ağır yanıklar meydan geldi. Çok acılar yaşadım. Tedavim evde devam ediyor, okula devam edemiyorum. Arkadaşlarımı ve öğretmenlerimi özledim. Bana böyle bir sürpriz yaptıkları için arkadaşlarıma ve öğretmenlerime teşekkür ediyorum" dedi. - MUĞLA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Doğum Günü Toparlar Köyceğiz Muğla Eğitim Yerel Yaşam Güncel Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

Bakmadan Geçme

A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Van Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Van Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title