Vali Koçak'a Vergi Haftası Ziyareti - Haberler
Haberi Paylaş

Vali Koçak'a Vergi Haftası Ziyareti

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Vali Koçak'a Vergi Haftası Ziyareti

Mardin Defterdarı Zafer Güler, Vergi Haftası nedeniyle Vali Ömer Faruk Koçak’ı makamında ziyaret ettiVali Koçak’ın Tarihi Valilik binasında kabul ettiği ziyarete; Defterdar Zafer Güler, Vergi Dairesi Vekili Cumali Aktaş, Saymanlık Müdürü Ali Ermiş, Muhasebe Müdürü Abdulkadir Altan, Personel Müdür Yardımcısı Gül Deveci Daşçi, Milli Emlak Müdürü Mustafa Karanfil, Gelir Müdürü Vekili Mehmet Aktaş, Muhakemat Müdürü Hatice Saygıner Bilgin katıldı.

Mardin Defterdarı Zafer Güler, Vergi Haftası nedeniyle Vali Ömer Faruk Koçak'ı makamında ziyaret etti

Vali Koçak'ın Tarihi Valilik binasında kabul ettiği ziyarete; Defterdar Zafer Güler, Vergi Dairesi Vekili Cumali Aktaş, Saymanlık Müdürü Ali Ermiş, Muhasebe Müdürü Abdulkadir Altan, Personel Müdür Yardımcısı Gül Deveci Daşçi, Milli Emlak Müdürü Mustafa Karanfil, Gelir Müdürü Vekili Mehmet Aktaş, Muhakemat Müdürü Hatice Saygıner Bilgin katıldı. Defterdar ve beraberindeki heyetten çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali Koçak, vergi vermenin kutsal bir görev olduğunu belirterek, vatandaşa yönelik tüm kamu hizmetlerinin, seri ve etkin bir şekilde yürütülebilmesi için gerekli olan finansman kaynağın yaratılmasında vergi gelirlerinin büyük önem taşıdığını söyledi. Eğitimden sağlığa, sanayiden güvenliğe kadar birçok kurumun vatandaşlar için bir yurttaşlık vazifesi olan vergi sayesinde ayakta kaldığını kaydeden Vali Koçak, "Ülke olarak maddi ve manevi büyük kayıplar yaşadığımız; deprem, sel, yangın gibi felaketlerde, devlet olarak vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için gereken maddi kaynak büyük oranda yine vergiler sayesinde karşılanmaktadır. Vatandaşa yönelik tüm kamu hizmetlerinin, seri ve etkin bir şekilde yürütülebilmesi için gerekli olan finansman kaynağın yaratılmasında vergi gelirleri büyük önem taşır" dedi.

Bir süre gerçekleştirilen sohbetin ardından ziyaret sonunda Vali Koçak, kurum yetkililerine ve çalışanlarına başarılar diledi. - MARDİN

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mehmet Aktaş Zafer Güler Mardin Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title