Haberler

Vali Akdemir Cemevinde İftar Programına Katıldı

Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir Geçit Beldesi Cemevi’nde Gülbank Alevi Bektaşi Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir Geçit Beldesi Cemevi'nde Gülbank Alevi Bektaşi Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği iftar programına Vali Abdurrahman Akdemir, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, Vali Yardımcıları, İl Protokolü, Alevi Dedeleri Ahmet Uğurlu, Rıza Aydın, Gülbank Alevi Bektaşi Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Zülfü Aras, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Vali Akdemir iftar programında yaptığı konuşmasında farklılıkların zenginlik olarak algılayıp bunu ilelebet yaşatmak gerektiğini, milletin her dönem ayırmaya ve uzaklaştırılmaya çalışıldığını ancak alevi dedeleri, kanaat önderleri olduğu sürece birlik ve beraberliğin devam edceğii, Ramazan Ayı gibi kutsal olan bir ayda barış ve huzurun hakim olduğunu, bununda birlik ve beraberlik için yeni fırsatlar oluşturacağını ifade etti. Konuşmasının devamında Vali Abdurrahman Akdemir; Ramazan Ayının da Muharrem Ayının da millete ait olduğunu, hepimizin Yunus Emre'nin, Mevlana'nın Hacı Bektaşi Veli'nin, Pir Sultan Abdal'ın torunları olduğunu, toplumun çok desenli sağlam bir mozaiğe sahip olduğunu belirtti. - ERZİNCAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Erzincan Üniversitesi Abdurrahman Akdemir Cemalettin Başsoy Yerel Haberler

Ankara'yı karıştıran cinayet! Kalabalık grup iş yerlerine saldırdı, mahalleye giriş-çıkışlar kapatıldı

Ankara'yı karıştıran cinayet! Kalabalık grup iş yerlerine saldırdı, mahalleye giriş-çıkışlar kapatıldı

Açık açık taş koyuyorlar! Suriye ile normalleşme adımı ABD'yi rahatsız etti

Açık açık taş koyuyorlar! Suriye ile normalleşme adımı ABD'yi rahatsız etti

MHP'den ''el öpme' eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

MHP'den '"el öpme" eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

Bakmadan Geçme

İzmir Bergama'da orman yangını söndürüldü mü, son durum nedir? İzmir Bergama'da orman yangını nerede çıktı? Malatyalı iş insanı Mehmet Köse ağaca asılı halde ölü bulundu! Mehmet Köse kimdir, neden öldü? Resmi Gazete bugün (17 Temmuz) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! 17 TEMMUZ TV YAYIN AKIŞI: Bugün televizyonda neler var? KANAL D, SHOW TV, ATV, TV8, NOW, TRT1 17 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 17 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 17 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 17 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Esenyurt, Bağcılar, Esenler elektrik kesintisi! 17 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 17 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 17 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 17 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Rüyada sınava girmek ne anlama gelir? Rüyada üniversite sınavına, matematik sınavına girmek ne demek, anlamı nedir? Rüyada kıyametin koptuğunu görmek, kıyamet gününü görmek ne anlama gelir? Kanun çıkarmak için kaç milletvekili gerekir? (2024 Karar Yeter Sayısı)
Trump'a suikast girişiminde 'İran' iddiası: İstihbarat haftalar öncesinde gelmişti

Trump'a suikast girişiminde "İran" iddiası: İstihbarat haftalar öncesinde gelmişti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title