Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların 8. Etap Proje Başvuruları Değerlendirildi - Haberler
Haberi Paylaş

Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların 8. Etap Proje Başvuruları Değerlendirildi

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların 8. Etap Proje Başvuruları Değerlendirildi

Nevşehir’de KKYD (Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi) Programı kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların 8. Etap proje başvuruları değerlendirildi.

Nevşehir'de KKYD (Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi) Programı kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların 8. Etap proje başvuruları değerlendirildi.

Toplantı, Vali Yardımcısı Hasan Kayhan başkanlığında, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya; Nevşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Gürol Çetin, Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz ve komisyon üyeleri katıldı.

Vali Yardımcısı Hasan Kayhan burada yaptığı konuşmada K.K.Y.D Programı kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Nevşehir'deki üreticilere, tarımsal sektör müteşebbislerine ve yatırımcılara önemli ölçüde ekonomik destek sağladığını ifade etti.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Gürol Çetin ise; Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar 8. Etap proje başvurularının 14.12.2013 - 11.02.2014 tarihleri arasında alındığını, Projelerin değerlendirme sürecinin 1 ay olduğunu ve sonuçlarının Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı' na gönderilerek Bakanlıktan gelecek onayın ardından müracaat sahibi yatırımcılarla hibe sözleşmesi imzalanması aşamasına geçileceğini belirtti.

Toplantıda daha sonra konu uzmanları tarafından bilgilendirme sunumu yapıldı. - NEVŞEHİR

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Hasan Kayhan Mustafa Ekiz Gürol Çetin Nevşehir Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title