Haberler

Talas'ın Okulları Kalitelendi

Talas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Toplam Kalite Yönetimi kapsamında dereceye giren okullara ödülleri verildi.

Talas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Toplam Kalite Yönetimi kapsamında dereceye giren okullara ödülleri verildi. Talas'ın okullarındaki kalitenin yüzde 90'lara geldiğini belirten İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan, bu oranın yükselmesinde öğrencilere sağladıkları destekten dolayı Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım'a teşekkür etti.

Hidayet Aydoğan Anadolu Öğretmen Lisesi'nde gerçekleşen törene İl Genel Meclisi Başkanı Saadettin Aydın, Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Köker, Melikgazi Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikmen, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Toplam Kalite Yönetimi hakkında bilgiler veren İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Köker, amaçlarının daha iyi şartlarda öğrencilerin yetişmesini sağlamak olduğunu söyledi. İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan ise Talas'taki okullarda eğitim kalitesinin yüzde 90'lara ulaştığını belirterek, bundan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Öğrencilere istedikleri yerden girebilecekleri, internetten ücretsiz ders takip sistemini hediye eden Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Köker'e teşekkür eden Ceylan, "Türkiye'de eğitim üst seviyelere geldi. Bunda Kayseri'nin de büyük katkısı bulunmaktadır" dedi.

Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım ise, eğitime her zaman katkıda bulunduklarını belirterek, bu çalışmalara devam edeceklerini kaydetti.

Konuşmaların ardından Toplam Kalite Yönetimi projesinde dereceye giren 2 kategoriden 6 okula ödülleri verildi. Projede ekip kategorisinde "Kankam" çalışmasıyla Süleymanlı köyündeki Mehmet Muammer Belük Çok Programlı Lisesi öğrencileri birinci, Başarı projesiyle Reşadiye Yurttaşlar İlköğretim Okulu ikinci, Geri Dönüşebilen Mucizeler projesiyle de Nesrin Boysan Ana Okulu üçüncü oldu. Kurum kategorisinde ise Derviş Güneş İlköğretim Okulu birinciliği, Şehit Mahmut Şahin İlköğretim Okulu ikinciliği, Başakpınar İlköğretim Okulu ise üçüncülüğü elde etti. Başkan Yıldırım ve diğer protokol üyeleri, dereceye girenlere ödüllerini verdi. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Milli Eğitim Müdürlüğü İbrahim Ceylan Rifat Yıldırım Talas Yerel Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

OBP puanı nedir, ne işe yarar? OBP puanı nasıl hesaplanır? Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı?
Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

title