Püis'ten Köktaş'a Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Püis'ten Köktaş'a Ziyaret

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Püis'ten Köktaş'a Ziyaret

Petrol Ürünleri İşverenleri Sendikası (PÜİS) Samsun Şube Başkanı Zafer Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş'ı ziyaret etti.

Petrol Ürünleri İşverenleri Sendikası (PÜİS) Samsun Şube Başkanı Zafer Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş'ı ziyaret etti.

Köktaş'a İl Başkanlığı görevi ile ilgili 'hayırlı olsun' temennisinde bulunan PÜİS Samsun Şube Başkanı Zafer Güler, ziyaretinde akaryakıt bölge bayi temsilcilerinin sıkıntılarını anlattı. PÜİS Samsun Şube Başkanı Zafer Güler, motorin yerine kullanılan 10 numara yağın yasal olmayan bir şekilde TIR ve kamyon şoförlerine satıldığını ifade etti. Bu konunun denetim altına alınması konusunda destek arayan Güler, Gayemiz, "Akaryakıt bayilerimizin haksız rekabetinin ve mağduriyetinin önlenmesidir. Bu haksız rekabetin ve mağduriyetin giderilmesi ve denetimi konusunda destek arıyoruz" dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyeti ifade eden AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, akaryakıt bayilerinin haksız rekabetinin ve mağduriyetinin önlenmesi amacıyla konunun takipçisi olacaklarını söyledi. "AK Parti olarak Samsun'a faydalı olmaya, Samsunluya hizmet etmeye talip olan bir yönetimiz" diyen Köktaş, "Allah'ım bu hizmetleri yapmamızda bizleri mahcup etmesin. Elimizden geldiğince vatandaşlarımızın sorunlarının ilgili makamlara iletilmesi ve çözülebilmesi için gerekli girişimlerde bulunacağız" diye konuştu. - SAMSUN

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Zafer Güler, Fuat Köktaş, Ak Parti, Samsun, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title