FUAT KÖKTAŞ HABERLERİ

Fuat Köktaş haber, Fuat Köktaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fuat Köktaş

Fuat Köktaş

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964 - ...

Fuat Köktaş Kimdir ?

1964 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Samsun’ da tamamladıktan sonra 1986 yılında Samsun’da aktif olarak iş hayatına atıldı. Samsun’ da değişik sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. Bir dönem Samsunspor Kulüp Başkanlığı yaptı. Refah Partisi ve Fazilet Partisi’nde ilçe ve il teşkilatlarında değişik görevlerde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fuat Köktaş - 02.04.2021
Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Samsun Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak kullanılacak
Programa AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan ve Orhan Kırcalı ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de katıldı.
Fuat Köktaş - 01.04.2021
AK Parti'li Köktaş: "Çarşamba Biyokütle Santrali'nin kurulu olduğu alan, tarım arazisi değil"
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Biyokütle Santrali'nin kurulu olduğu alanın, tarım arazisi olmadığını söyledi.
Fuat Köktaş - 27.01.2021
TBMM Genel Kurulu
"Bu hikayede başrolü..." AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, emek yoğun ekonomiden bilgi ve teknoloji yoğun ekonomiye geçişin en önemli parametrelerinden birinin de teknoloji geliştirme bölgeleri; teknoparklar olduğuna işaret etti.
Fuat Köktaş - 19.01.2021
Samsunspor'un 32 yıllık acısı
Samsun Valisi Zülkif Dağlı, 20 Ocak 1989'da Samsunspor kafilesinin geçirdiği kazanın 32. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
Fuat Köktaş - 10.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
"Bor, sadece bir maden değil" AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, gelişen ekonomisiyle Türkiye'nin, enerji talebi sıralamasında dünyada ön sıralarda yer aldığını söyledi.
Fuat Köktaş - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na doğru
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ve İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
Fuat Köktaş - 10.10.2020
AK Parti Ünye İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Ünye İlçe Başkanlığının Olağan Kongresine AK Parti Ordu milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Ergün Tacı, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, bazı ilçe belediye başkanları ile partililer katıldı.
Fuat Köktaş - 06.10.2020
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Teklif, TBMM Sanayi ve...
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Teklif, TBMM Sanayi ve Ticaret Komisyonunda kabul edildi.
Fuat Köktaş - 26.09.2020
Misli.com 3. Lig'de Çarşambaspor, Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü ile 1-1 berabere kaldı
Karşılaşmayı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden izledi.
Fuat Köktaş - 19.09.2020
AK Parti'li Kandemir ve Karaaslan, Vezirköprü kongresine katıldı
"Bugün çok önemli bir rakam söyleyeceğim sizlere. Vermiş olduğumuz mücadelenin nerelere uzandığının ve bugün de ne anlam ifade ettiğinin anlaşılması bakımından çok önemli. Bugün 'Libya'da, Suriye'de, Doğu Akdeniz'de ne işimiz var' diyenlere ithaf olunur. Bizim üç kıtada 34 farklı ülkede 78 şehitliğimiz var değerli yol arkadaşlarım. O şehitliklerin neden orada olduğunu orada kimlerin hangi mücadeleleri verdiğini şöyle bir zihnimizden geçirelim, düşünelim ve bir anlam yüklemeye çalışalım. İşte biz onun için buradayız. İşte bugün de aynı nedenle büyük bir mücadelenin içerisindeyiz. Onun farklı farklı alanlarında kimimiz milletvekiliyiz, kimimiz mahalle temsilcisiyiz. Kimimiz kadın kollarındayız, kimimizin hiçbir görevi yok ama Cumhurbaşkanımıza sevdalıyız, AK Parti'ye sevdalıyız." Kongreye Teşkilattan Sorumlu Karadeniz Bölge Koordinatörü AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.
Fuat Köktaş - 17.09.2020
Samsun'da kenevir çeşitleri "Narlı" ve "Vezir" tescil onayına sunulacak
Toplantıda Samsun Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan ve Orhan Kırcalı, OMÜ Rektörü Prof.
Fuat Köktaş - 12.09.2020
Ölmez ve Moral ailelerinin mutlu günü
Bir otelde gerçekleşen düğün töreninde evlenen çifti siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimleri de yalnız bırakmadı. Genç çiftin nikahını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir kıydı. Şahitliklerini ise Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Bedri Yaşar, Fuat Köktaş, Kemal Zeybek ve Neslihan Hancıoğlu yaptı.
Fuat Köktaş - 06.09.2020
AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden güven tazeledi
Kongreye, AK Parti Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları ve partililer katıldı.
Fuat Köktaş - 02.09.2020
Samsun Valisi Zülkif Dağlı'dan Samsun Üniversitesine ziyaret
Dağlı, beraberindeki AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof.
Fuat Köktaş - 31.08.2020
Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın'dan tıp fakültesi açıklaması
Rektör Aydın desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'a teşekkür ederek, şunları kaydetti: "Tüm YÖK üyelerine, Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'a, önceki dönem Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan'a, milletvekillerimiz Yusuf Ziya Yılmaz'a, Fuat Köktaş'a ve Orhan Kırcalı'ya ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e üniversitem ve Samsun şehri adına şükranlarımı arz ediyorum.
Fuat Köktaş - 01.08.2020
AK Parti'li Karaaslan: "AK Parti geleceğe vizyon açmaktadır"
Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılmasına da değinen Karaaslan, şunları kaydetti: "Ayasofya Camisi asıl işlevine geri döndü. Bu bir hayaldi, gerçek oldu. Çok değil, yakın zaman içinde Ayasofya'nın cami olmasını isteyenlerin bile yargılandığı ülkeden bahsediyoruz. Bugün Ayasofya, büyük bir cesaretle tekrar ibadete açıldı. Bizlere de bunun canlı şahitleri olarak görmek nasip oldu. Allah razı olsun diyoruz. Bu devletin, bu milletin yarım kalmış hayalleri bir bir gerçekleşiyor. Bir yandan Türkiye'nin hayalleri gerçekleşirken, diğer taraftan gelecekle ilgili güçlü hedefler koyma zamanıdır. AK Parti aslında geleceğin de partisidir. Bugünün tüm hizmetlerini bir bir hayata geçirirken, geçmişin kötü izlerini silerek geleceğe de vizyon açmaktadır." Bayramlaşma programına, AK Parti Samsun milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ile partililer katıldı.
Fuat Köktaş - 31.07.2020
Samsun'da sosyal mesafeli bayramlaşma töreni yapıldı
Maske ve sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek yapılan bayramlaşma törenine Vali Zülkif Dağlı, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal ile kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fuat Köktaş Haberleri | Fuat Köktaş Kimdir - Haberler - Fuat Köktaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fuat Köktaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Togar'dan iki büyük müjde.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 14:41:13. #1.16#

title