FUAT KÖKTAŞ HABERLERİ

Fuat Köktaş haber, Fuat Köktaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fuat Köktaş

Fuat Köktaş

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964

Fuat Köktaş Kimdir ?

1964 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Samsun’ da tamamladıktan sonra 1986 yılında Samsun’da aktif olarak iş hayatına atıldı. Samsun’ da değişik sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. Bir dönem Samsunspor Kulüp Başkanlığı yaptı. Refah Partisi ve Fazilet Partisi’nde ilçe ve il teşkilatlarında değişik görevlerde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fuat Köktaş - 16.09.2021
6. Samsun Tarım Fuarı başladı
Programa ayrıca AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, ilçe belediye başkanları ve davetliler katıldı.
Fuat Köktaş - 17.07.2021
Samsun'da 15 Temmuz etkinlikleri gün boyu sürdü
Öte yandan anma etkinliklerine ayrıca AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof.
Fuat Köktaş - 02.04.2021
Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Samsun Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak kullanılacak
Programa AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan ve Orhan Kırcalı ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de katıldı.
Fuat Köktaş - 01.04.2021
AK Parti'li Köktaş: "Çarşamba Biyokütle Santrali'nin kurulu olduğu alan, tarım arazisi değil"
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Biyokütle Santrali'nin kurulu olduğu alanın, tarım arazisi olmadığını söyledi.
Fuat Köktaş - 27.01.2021
TBMM Genel Kurulu
"Bu hikayede başrolü..." AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, emek yoğun ekonomiden bilgi ve teknoloji yoğun ekonomiye geçişin en önemli parametrelerinden birinin de teknoloji geliştirme bölgeleri; teknoparklar olduğuna işaret etti.
Fuat Köktaş - 19.01.2021
Samsunspor'un 32 yıllık acısı
Samsun Valisi Zülkif Dağlı, 20 Ocak 1989'da Samsunspor kafilesinin geçirdiği kazanın 32. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
Fuat Köktaş - 10.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
"Bor, sadece bir maden değil" AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, gelişen ekonomisiyle Türkiye'nin, enerji talebi sıralamasında dünyada ön sıralarda yer aldığını söyledi.
Fuat Köktaş - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na doğru
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ve İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
Fuat Köktaş - 10.10.2020
AK Parti Ünye İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Ünye İlçe Başkanlığının Olağan Kongresine AK Parti Ordu milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Ergün Tacı, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, bazı ilçe belediye başkanları ile partililer katıldı.
Fuat Köktaş - 06.10.2020
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Teklif, TBMM Sanayi ve...
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Teklif, TBMM Sanayi ve Ticaret Komisyonunda kabul edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fuat Köktaş Haberleri | Fuat Köktaş Kimdir - Haberler - Fuat Köktaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fuat Köktaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Samsun Tarım Fuarı'nın onur konuğu Havza standına yoğun ilgi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 14:39:48. #1.15#

title