Haberler

Özdemir'den Yürüme Engelli Vatandaşa Akülü Sandalye

Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, 70 yaşındaki yürüme engelli Zeki Bal’a akülü sandalye hediye etti.

Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, 70 yaşındaki yürüme engelli Zeki Bal'a akülü sandalye hediye etti.

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Araban Belediyesi, engelli vatandaşların toplumsal hayata katılımını kolaylaştırmak amacıyla akülü sandalye yardımlarına devam ediyor.

Bu kapsamda, Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, Yeni Altıntaş Mahallesinde yaşayan yürüme engelli Zeki Bal için harekete geçti. İstanbul'da ticaret yapan Kilisli iş adamı Mehmet Keçik'e arayan Özdemir, Bal'ın akülü sandalyeye ihtiyacını iletti.

İş adamının bu talebe olumlu cevap vermesi üzerine İstanbul'dan Araban Belediyesine gönderdiği akülü sandalyeyi AK Parti Araban İlçe Başkanı Kamil Murat Kasney, Araban Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Çobanoğlu ve Araban Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Kesik tarafından Bal'a hediye etti.

Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, yürüme engelli Zeki Bal'a yardım eden Kilis'li iş adamı Mehmet Keçik'i telefon ile arayarak, sandalyeyi hak sahibine teslim ettiğini belirterek teşekkür etti. Daha sonra telefonu yürüme engelli Zeki Bal'a verdi. Bal'da, İstanbul'dan kendisine akülü sandalye gönderen Keçik'e teşekkürlerini iletip, dua etti. - GAZİANTEP

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mehmet Özdemir Altıntaş İstanbul Araban Yerel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title