Antalya'da OSB'ye Yapılacak Caminin Temeli Atıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Antalya'da OSB'ye Yapılacak Caminin Temeli Atıldı

İhlas Haber Ajansı - Yerel
 - Güncelleme:
Antalya'da OSB'ye Yapılacak Caminin Temeli Atıldı

Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, Organize Sanayi Bölgesi'ne yapılacak caminin temel atma törenine katıldı.

Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, Organize Sanayi Bölgesi'ne yapılacak caminin temel atma törenine katıldı.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) düzenlenen temel atma törenine Vali Sebahattin Öztürk'ün yanısıra Döşemealtı Kaymakamı Mehmet Baygül, İl Müftüsü Ahmet Çelik, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak ve OSB Müteşebbis Heyeti Üyeleri katıldı.

Törende konuşan Vali Öztürk, turizm ve tarım ile Türkiye'nin gözbebeği olan Antalya'nın çevreyle uyumlu organize sanayisi ile de Türkiye'de adından söz ettiriyor olmasının önemli olduğunu vurguladı. Vali Öztürk, caminin Döşemealtı ve OSB'ye hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak ise, Organize Sanayi Bölgesi'nin 12-13 bin kişinin yaşadığı büyük bir yaşam alanı olduğunu ve bu rakamın daha da artacağını belirtti. OSB'de mutlaka sosyal alan, ibadet alanları ve eğitim alanlarının olması gerektiğinin altını çizen Budak, OSB'ye Endüstri Meslek Lisesi yapmakla bunun ilk adımını attıklarını söyledi. Budak, "Şimdi burada caminin temelinin yükseldiğini görmek bize büyük mutluluk veriyor. Biz Türkiye'nin en çevreci Organize Sanayi Bölgesi ödülünü almış bu bölgeyi yaşanabilir, bütün sosyal alanları kapsayan, büyük ve daha çevreci bir sanayi bölgesi haline getirmeyi hedefliyoruz." dedi.

Konuşmaların ardından İl Müftüsü Ahmet Çelik'in yaptığı duanın ardından temel atma işlemi gerçekleştirildi. - ANTALYA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Organize Sanayi Bölgesi, Çetin Osman Budak, Sebahattin Öztürk, Antalya, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title