ÇETİN OSMAN BUDAK HABERLERİ

Çetin Osman Budak haber, Çetin Osman Budak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çetin Osman Budak

Çetin Osman Budak

Doğum Yeri Antalya / Türkiye
Doğum Tarihi 25.6.1960

Çetin Osman Budak Kimdir ?

29.06.1960’ta Antalya’da doğdu. Babasının adı Süleyman, annesinin adı Ayten’dir. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Yönetimi Bölümü’nde (Muğla) tamamladı. Antalya’da 1990 yılında Budak Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve 1995 yılında da Odak Kırtasiye Ltd. Şti.’ni kurdu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Çetin Osman Budak - 02.08.2021
Son dakika haber | Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank'tan "birlik ve beraberlik" çağrısı Açıklaması
Bakan Varank'ın paylaştığı kupürde, "CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak'ın Manavgat Ulualan Yangın Yönetim Merkezi'ni ziyareti sırasında CHP İl Başkanı ve diğer bazı milletvekilleriyle kahkahalar atarak güldüğü, merkezden yangın söndürme helikopterlerinin Ulualan pistine inip kalktığını takip ettiği halde, kameraların karşısında '3 helikopterle bu yangın söndürülmez' şeklinde açıklama yaptığı" iddiası yer alıyor.
Çetin Osman Budak - 06.06.2021
CHP heyetlerinden, Siirt, Bitlis, Muş, Bingöl ve Diyarbakır'a ziyaret
Heyetlerde, CHP Genel Başkan Yardımcıları Öztrak ile Ağbaba'nın yanı sıra milletvekilleri Çetin Osman Budak,Tahsin Tarhan, Ayhan Barut,Bekir Başevirgen, Polat Şaroğlu,Yüksel Mansur Kılıç, Abdurrahman Tutdere, Tekin Bingöl, Mürsel Alban, Özgür Karabat, Cengiz Gökçel, Sevda Erdan Kılıç, Bedri Serter, Gökhan Zeybek ile Parti Meclisi üyeleri Nevaf Bilek ve Hakan Uyanık yer alacak.
Çetin Osman Budak - 28.04.2021
TBMM Genel Kurulunda akaryakıt kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin teklifin görüşmeleri başladı
CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, blok zincir teknolojisinin dünyanın geleceğini değiştirebileceğini ifade ederek, hükümetin konuya duyarlılık göstermesi gerektiğini dile getirdi.
Çetin Osman Budak - 13.03.2021
CHP Esnaf Masası doğu illerinde esnaf ziyareti yapacak
Ziyarete katılacak isimler şöyle: "Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Adana Milletvekili Ayhan Barut, Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılınç ve Parti Meclisi Üyesi Nevaf Bilek.
Çetin Osman Budak - 04.03.2021
CHP'li Budak: "Turizm sektörü çalışanlarının aşılanması Haziran başına kadar tamamlanmalı"
CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, haziran başına kadar turizm sektörü çalışanlarının aşılanmalarının tamamlanması gerektiğini söyledi.
Çetin Osman Budak - 08.12.2020
TBMM ile Kültür ve Turizm Bakanlığının 2021 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulunda
"Bakanken otel alabiliyorsunuz" CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, turizm sektörünün en büyük yükünü taşıyan rehberlerin durumunun konuşulmadığını ifade ederek, Singapur'un, rehberlere aylık bin dolar hibede bulunurken, Türkiye'de 1 kuruş hibe verilmediğini söyledi.
Çetin Osman Budak - 13.11.2020
CHP Ekonomi Masası heyeti Adana'da ziyaretlerde bulundu
"CHP Ekonomi Otobüsü" adı verilen üzeri giydirilmiş otobüsle kente gelen Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Genel Sekreter Selin Sayek Böke, genel başkan yardımcıları Ahmet Akın, Fethi Açıkel ve Veli Ağbaba ile milletvekilleri Aykut Erdoğdu, Akif Hamzaçebi, Orhan Sarıbal, Çetin Osman Budak ve Mehmet Güzelmansur, iş dünyasıyla Adana'da yapılan toplantının ardından dört grup halinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.
Çetin Osman Budak - 10.11.2020
"CHP Ekonomi Otobüsü" Türkiye'yi gezecek
Masanın diğer üyeleri de İstanbul Milletvekilleri Akif Hamzaçebi, İlhan Kesici, Aykut Erdoğdu, Gökhan Zeybek, Özgür Karabat, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, İzmir Milletvekili Bedri Serter, Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve eski İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil'den oluşuyor.
Çetin Osman Budak - 20.10.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Sanayi Komisyonunda
CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, maden aramalarına karşı olmadıklarını ancak bunun hunharca yapılmasına itiraz ettiklerini belirtti.
Çetin Osman Budak - 10.09.2020
Rektör Özkan, Muhittin Böcek'in sağlık durumuna ilişkin CHP heyetiyle görüştü
Rektörlük makamında gerçekleştirilen görüşmede, Rektör Özkan, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un yanı sıra CHP Antalya Milletvekilleri Cavit Arı, Aydın Özer, Çetin Osman Budak, Burdur Milletvekili ve TBMM CHP İdari Amiri Mehmet Göker, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Hacıarifoğlu, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Cengiz, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen ve CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar ile bir araya geldi.
Çetin Osman Budak - 13.07.2020
Son dakika! CHP'li Budak: "İşsizlik ekonomik ve sosyal patlamalara sebep olabilecek boyutlara gidiyor"
Son dakika haberleri: CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, işsizliğin Türkiye'nin en büyük sorunlarından biri olmaya devam ettiğini belirterek, "Büyük bir sel dağdan kopmuş geliyor ve bu selin önünde ne varsa alıp götürüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çetin Osman Budak Haberleri | Çetin Osman Budak Kimdir - Haberler - Çetin Osman Budak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çetin Osman Budak kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'Lİ ÖZTRAK: ÜLKENİN EN BÜYÜK BEKA SORUNLARINDAN BİRİ DÜZENSİZ GÖÇ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 20:59:24. #1.15#

title