Haberler

Of Başkan Sarıalioğlu, Sanayi Esnafını Dinledi, Yeni Hükümet Konağı Binası İnşaatını İnceledi

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’ne üye esnaflarla sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi'ne üye esnaflarla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Toplantıya, Kooperatif Başkan Yardımcısı Ahmet Çapoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, yerinden ve birlikte yönetim anlayışına önem verdiklerini söyledi. Sarıalioğlu, "Ülkesi için, bayrağı için, ezanı için tek yürek olan esnaflarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Amacımız hem sanayi sitesi ile ilgili hem de Of'un geneliyle ilgili ihtiyaçlarınızı belirlemektir. İsteğiniz varsa bunları bir an önce öğrenelim ve hızlı bir şekilde çözelim. Bizim burada sanayide esnafımıza iş anlamında faydası olacağına inanıyoruz" dedi.

Sanayi esnafının sorularını da cevaplayan Başkan Sarıalioğlu, en büyük sıkıntının yola bırakılan malzemeler olduğunu, yola doğru fazla malzeme çıkaran esnaflarla ilgili çok şikayet aldıklarını dile getirerek, "Hem sanayi sitesi yönetimimizden hem de esnaflarımızdan direkt şikayetler geliyor. Toplatmaya çalışıyoruz. Ceza yazmak ya da baskı yapmak istemiyoruz. Ancak yine düzelme olmazsa bundan sonra ceza yazma yoluna gideceğiz. Yolların kullanımı kısıtlanmamalı. Dükkanların önünden yola çıkma olmasın. Bunu elimizden geldiğince engellemeye çalışacağız" diye konuştu.

Kaymakam Arslan ve Başkan Sarıalioğlu Yeni Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulundu

Of Kaymakamı Eren Arslan ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu inşaatına başlanan yeni Hükümet Konağı'nda incelemelerde bulundular. Kaymakam Arslan ve Başkan Sarıalioğlu inşaatına başlanan ve hızla yükselen yeni Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulunarak inşaatın yapımını üstlenen yüklenici firma yetkilisinden bilgi aldılar.

Hükümet Konağı için başlayan çalışmaların hızla sürdüğünü kaydeden Başkan Sarıalioğlu " Kamu binaları her yönden yenilenerek, vatandaşımızın hizmetine sunuluyor. Of'umuza uzun yıllar içinde bulundurduğu diğer kurumlarıyla hizmet veren Hükümet Konağı da tekrar yerinde yükseliyor. Yöresel mimari ile uyumlu olarak yeni Hükümet Konağımız tamamlandığında farklı yerlerde hizmet veren kurumlarımız tek çatı altına alınarak vatandaşlarımıza günümüz şartlarına uygun modern kamu hizmeti sunulacaktır. Tüm çalışmalarımızı vatandaşımızın daha modern bir ortamda hizmet almasını sağlamak amacıyla yerine getiriyoruz. Of'un hak ettiği noktaya gelebilmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz" dedi. - TRABZON

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Salim Salih Sarıalioğlu Eren Arslan Yerel Haberler

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

Eylem Tok ve oğlu nasıl yakalandı? 20 gün önce atılan imza, firarın sonunu getirmiş

Bakmadan Geçme

Sırbistan-İngiltere maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Sırbistan-İngiltere maçı şifresiz mi? Kurban eti yıkanır mı, kırmızı et yıkanır mı? Kurban kesildikten sonra et yıkanır mı? Eylem Tok ve oğlu yakalandı mı, nasıl yakalandı? Eylem Tok ve oğlu olayı ne, suçu nedir? Yurt dışı harç pulu ne kadar 2024? #9992 Yurt dışı çıkış harcına zam mı geldi? TV YAYIN AKIŞI 16 HAZİRAN: Bugün hangi diziler var? Bu akşam hangi diziler ve programlar var? Bayram tatilinde kargolar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası kargolar kapalı mı? Bayram tatilinde bankalar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası bankalar kapalı mı? Bayram tatilinde noterler açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası noterler kapalı mı? Bayram tatilinde kargolar açık mı, çalışıyor mu? Kurban Bayramı haftası kargolar kapalı mı? Türkiye-Brezilya Voleybol Maçı Canlı İzle! Türkiye-Brezilya voleybol maçı saat kaçta? Türkiye-Brezilya voleybol maçı şifresiz canlı izle! Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda borsa açık mı, kapalı mı? Borsa bayramdan sonra ne zaman açılacak? Kurban Bayramı'nda eczaneler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde nöbetçi eczane nerede? Kurban Bayramı'nda AVM'ler açık mı, kapalı mı? Bayram tatilinde alışveriş merkezleri çalışıyor mu? #128717 Kurban Bayramı'nda sağlık ocağı kapalı mı, açık mı? Bayram'da hastaneler, poliklinikler ve sağlık ocakları çalışıyor mu?
Bayram namazında Gazze protestosu! Biden ve Netanyahu'nun yer aldığı pankartı taşladılar

Bayram namazında Gazze protestosu! Biden ve Netanyahu'nun yer aldığı pankartı taşladılar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title