Haber : Mardinli aileden şehit damatları için mevlit programı - Haberler

Haberi Paylaş

Mardinli aileden şehit damatları için mevlit programı

 - Güncelleme:

Mardinli aileden şehit damatları için mevlit programı Mardinli aile, Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit olan damatları Piyade Uzman Çavuş Onur Doğan için Mevlid-i Şerif okuttu.

Mardinli aileden şehit damatları için mevlit programı

MARDİN - Mardinli aile, Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit olan damatları Piyade Uzman Çavuş Onur Doğan için Mevlid-i Şerif okuttu.

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 24 Mayıs 2022 tarihinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada Piyade Uzman Çavuş Onur Doğan şehit olmuştu. Ankara'daki taziyenin ardından Şehit Piyade Uzman Çavuş Onur Doğan'ın nişanlısı Dilara Eremsayın'ın ailesi Mardin'de şehit olan damatları için Kur'an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okuttu. Programa Mardin Vali Yardımcısı Abdullah Demirdağ, Artuklu Kaymakamı Mesut Tabakçıoğlu, siyasi parti temsilcileri, şehidin ailesi ve yakınları katıldı. Artuklu İlçe Müftüsü Abdullah Işık'ın Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, Mevlid-i Şerifin okunmasıyla devam etti. Şehide edilen dualarla son bulurken davetlilere yemek ve çörek ikram edildi.

İhlas Haber Ajansı / Kübra Nur Atik - Yerel

Yerel Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title