Haberler

Köy Halkı ve Belediye Ekipleri Beraber Yol Çalışması Yaptı

Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Esendere Belde Belediyesi, yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesine bağlı Esendere Belde Belediyesi, yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Beldeye bağlı Güvenli köyünün yıllardır bozuk olan yolları köy sakinlerinin de desteği ile tekrar yapılıyor.

İlçeye bağlı Esendere beldesinde, köy sakinlerinin de desteği ile çalışmalar devam ediyor. Daha önce temizlik kampanyası düzenleyen ve beldenin birçok yerine yeni çöp konteynırları koyan belediye, beldeye bağlı Güvenli köyünün bozuk yollarında köy sakinlerinin de desteği ile çalışmalara başladı. Yıllardır bozuk olan Güvenli köyünün yollarında onarım çalışması başlatan belediye, zaman içerisinde diğer köylerin de yollarında onarım ve yenileme çalışmalarına başlayacak. Devam eden çalışmaları denetleyen Belediye Başkanı Akif Kaya, çalışanlara bir müddet yardım etti. Daha sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Esendere Belde Belediye Başkanı Akif Kaya, belediyenin halkla iç içe olmadıktan sonra başarılı olamayacağını dile getirerek, "Güvenli köyü sakinleri belediyelerine destek olarak bunu kanıtladılar. Bize sundukları destekle çalışmalarımız hız kazandı. Halkımıza ne kadar hizmet edersek azdır. Bundan sonra halkımızla birlikte elimizden ne gelirse yapmaya devam edeceğiz. Bildiğiniz gibi bu köylerimizin yolları yıllardır kötü durumdaydı. Karayolları müdürü ve köy halkına verdikleri büyük destekten dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz. Belediye çalışmalarını halkımızla birlikte yürütmeye devam edeceğiz" dedi.

Belediye için hizmet binası yapılacağını ve sokaklara parke taşı döşeme çalışmalarının yapılacağını belirten Kaya, "Park yapacağız, beldemizde sağlık ocağı yok en kısa zamanda beldeye bir sağlık ocağı yapılması için girişimlerde bulunacağız" diye konuştu. - HAKKARİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Akif Kaya Yüksekova Esendere Hakkari Yerel Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title