OKTAY ÖZTÜRK HABERLERİ

Oktay Öztürk haber, Oktay Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oktay Öztürk

Oktay Öztürk

Doğum Yeri Kars / Türkiye
Doğum Tarihi 7.2.1951 - ...

Oktay Öztürk Kimdir ?

Oktay Öztürk, (d. 7 Şubat 1951, Sarıkamış), Türk siyasetçi ve eski Aydınlık Türkiye Partisi genel başkanı. Ahmet Bican Ercilasun'dan aldığı genel başkanlık görevini 2004–2010 yılları arasında sürdürmüştür. 2010 yılında partisini kapatarak Milliyetçi Hareket Partisi'ne katılmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Oktay Öztürk - 30.9.2019
Kırşehir UMKE ekibi Şanlıurfa'ya gönderildi
Törene, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Deniz Torun, UMKE ve Afet Birim Sorumlusu Feyzullah Çetin, UMKE personeli Mustafa Tekin, Mehmet Karahan, Gökhan Akay, Hüseyin Oktay Öztürk katıldı.
Oktay Öztürk - 16.8.2019
Kurtarmak istediği oğluyla birlikte boğuldu
Olayı gören görgü tanığı gönüllü cankurtaran Oktay Öztürk, bölgede kafesinin bulunduğunu söyleyerek, "Beni aradılar ve denizde boğulanların olduğunu söylediler.
Oktay Öztürk - 27.6.2019
Kayalıklara çarptıktan sonra su alan yattaki 9 kişi kurtarıldı
Kaptan Yaşar San'ın kullandığı yat dün öğlen saatlerinde denize açıldı. 14 metre uzunluğundaki yat, akşam saatlerinde Soli Halk Plajı'nın 100 metre uzağındaki kayalıklara çarptı. Çarpmanın etkisiyle dümeni kilitlenen yat, kayalıklara oturdu. Yat su almaya başlayınca içindekiler suya atladı. Kafe işleten ve gönüllü cankurtaranlık yapan Oktay Öztürk ile çevredekiler kano ve tekneyle 9 kişiyi kurtararak kıyıya çıkardı.
Oktay Öztürk - 27.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ -5
Kaptan Yaşar San'ın kullandığı yat dün öğlen saatlerinde denize açıldı.14 metre uzunluğundaki yat, akşam saatlerinde Soli Halk Plajı'nın 100 metre uzağındaki kayalıklara çarptı. Çarpmanın etkisiyle dümeni kilitlenen yat, kayalıklara oturdu. Yat su almaya başlayınca içindekiler suya atladı. Kafe işleten ve gönüllü cankurtaranlık yapan Oktay Öztürk ile çevredekiler kano ve tekneyle 9 kişiyi kurtararak kıyıya çıkardı.
Oktay Öztürk - 8.6.2019
Gönüllü cankurtaran hayat kurtarıyor
MERSİN'in turistik merkez Mezitli ilçesinde Soli Halk Plajı'nda kafe işleten Oktay Öztürk (45), bugüne kadar 100 kişiyi boğulmaktan kurtardığını söyledi.
Oktay Öztürk - 8.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ-11
Görüntü Dökümü ------- Hasankeyf'ten görüntü Eyleme katılanlar Ward'in açıklamaları Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Reşat YİĞİZ/HASANKEYF(Batman), GÖRÜNTÜ BOYUTU: 224 MB ================================================== GÖNÜLLÜ CANKURTARAN, 100 KİŞİNİN HAYATINI KURTARDI MERSİN'in turistik merkez Mezitli ilçesinde Soli Halk Plajı'nda kafe işleten Oktay Öztürk (45), bugüne kadar 100 kişiyi boğulmaktan kurtardığını söyledi.
Oktay Öztürk - 12.10.2018
Polis Aracı Otomobille Çarpıştı: 5 Yaralı
Kazada, sürücüler ile polis memurları Uğur Sorguncuk (31), Cumali Demirel (33) ve Oktay Öztürk (45) yaralandı.
Oktay Öztürk - 23.4.2018
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dış Temsilciliklerde Kutlanıyor
Başkonsolosluk binasında düzenlenen törene katılan öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayan Çelik, makam koltuğunu sembolik olarak "Grundschule am Teltowkanal" İlkokulu'nda eğitim gören 8 yaşındaki Ceren Arslan'a devretti. Törene KKTC Berlin Temsilcisi Oktay Öztürk, Türkiye'nin Berlin Eğitim Müşaviri Prof.
Oktay Öztürk - 16.4.2018
Fetö'nün Askeri Yargı Yapılanması Davası
Başkan Sarıdoğan, davanın sanıklarından Oktay Öztürk ve Fatih Savaş'ın adının bu soruşturmada geçtiğini belirterek, sanıklara beyanda bulunmaları için söz verdi.
Oktay Öztürk - 19.3.2018
Grafikli - MHP Yenilendi
Genel Başkan Yardımcıları Celal Adan, Edip Semih Yalçın, Ruhsar Demirel, Emin Haluk Ayhan, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, MHP Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Sekreter Yardımcıları Mustafa Hidayet Vahapoğlu ve Mustafa Kalaycı'nın MYK'deki yerini koruduğu kurultayda, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Ekonomi ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal liste dışı kaldı.
Oktay Öztürk - 18.3.2018
MHP'yi 2019 Seçimlerine Taşıyacak Yönetim Belirlendi
Genel Başkan Yardımcıları Celal Adan, Edip Semih Yalçın, Ruhsar Demirel, Emin Haluk Ayhan, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, MHP Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Sekreter Yardımcıları Mustafa Hidayet Vahapoğlu ve Mustafa Kalaycı MYK'deki yerini korurken, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Ekonomi ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal yeni MYK listesinde yer almadı.
Oktay Öztürk - 6.3.2018
Seçim İttifakı" Teklifinin 9 Maddesi Anayasa Komisyonunda Kabul Edildi
Anayasa Komisyonundaki Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin 9 maddesinin görüşmeleri tamamlandı. Görüşmeler sırasında MHP Mersin Milletvekili Oktay Öztürk ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel arasında üslup tartışması yaşandı.
Oktay Öztürk - 6.3.2018
Seçim İttifakı" Teklifi Anayasa Komisyonunda
Görüşmelerden Öte yandan, görüşmeler sırasında MHP Mersin Milletvekili Oktay Öztürk ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel arasında üslup konusunda tartışma yaşandı.
Oktay Öztürk - 3.2.2018
MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk: "Zeytin Dalı Bölgedeki Mazlumlara Uzatılmıştır"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, "Zeytin dalı bölgedeki mazlumlara uzatılmıştır.
Oktay Öztürk - 3.2.2018
MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Hatay'da Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, "Zeytin dalı bölgedeki mazlumlara uzatılmıştır.
Oktay Öztürk - 3.2.2018
MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin, "Ecdat yadigarı bu topraklar üzerinde baykuşların ötmesine müsade etmeyeceğiz.
Oktay Öztürk - 3.2.2018
Dha Yurt Bülteni-1
1)ŞEHİT EŞİNİ 4 AYLIK KIZIYLA UĞURLADI   IRAK'ın kuzeyindeki Kani Rash bölgesinde, PKK'lı teröristlerce düzenlenen havanlı saldırıda şehit olan sözleşmeli er Halil İbrahim Şık (28), Mersin'in Anamur ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı. Şehit Halil İbrahim Şık'ın cenazesi, Hakkari'de düzenlenen törenin ardından havayolu ile Antalya Gazipaşa Havalimanı'na, oradan da karayoluyla Anamur'a getirildi. Bekir ve Sıdıka çiftinin 3 çocuğundan biri olan şehidin cenazesi, İskele Mahallesi'ndeki eşi ve çocuğuyla birlikte yaşadığı evine götürülerek helallik alındı. Şehit Şık için Otagar Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin Valisi Ali İhsan Su, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Önder Gürbüz, MHP Genel Başkan Yardımcıları Sadir Durmaz ile Oktay Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Oktay Öztürk - 2.2.2018
Şehit Eşini 4 Aylık Kızıyla Uğurladı
Şehit Halil İbrahim Şık'ın cenazesi, Hakkari'de düzenlenen törenin ardından havayolu ile Antalya Gazipaşa Havalimanı'na, oradan da karayoluyla Anamur'a getirildi. Bekir ve Sıdıka çiftinin 3 çocuğundan biri olan şehidin cenazesi, İskele Mahallesi'ndeki eşi ve çocuğuyla birlikte yaşadığı evine götürülerek helallik alındı. Şehit Şık için Otagar Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin Valisi Ali İhsan Su, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Önder Gürbüz, MHP Genel Başkan Yardımcıları Sadir Durmaz ile Oktay Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Oktay Öztürk Haberleri | Oktay Öztürk Kimdir - Haberler - Oktay Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Oktay Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'deki avcılar Bursa'da buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 01:28:54. #1.15#
title