Haberler

İzmir'de Türkçülük Günü Dayanışması

Abone Ol

Türk milliyetçileri tarafından her gün heyecanla karşılanan ve çeşitli etkinliklerle kutlanan Türkçülük Günü kapsamında dayanışma örneği gösteren Tanrıkut Diriliş Derneği Genel Başkanı İlteriş Merthan Gece, katliama maruz kalmışların haklarının mutlaka hesabının sorulacağını vurguladı.

Türk milliyetçileri tarafından her gün heyecanla karşılanan ve çeşitli etkinliklerle kutlanan Türkçülük Günü kapsamında dayanışma örneği gösteren Tanrıkut Diriliş Derneği Genel Başkanı İlteriş Merthan Gece, katliama maruz kalmışların haklarının mutlaka hesabının sorulacağını vurguladı.

Türkçüler Günü dolayısıyla Tanrıkut Diriliş Derneği Genel Merkezi Hasan Sağlam Öğretmenevi'nde Türkçüler Günü Etkinliği düzenlendi.

Tanrıkut Diriliş Derneği Genel Başkanı İlteriş Merthan Gece, Büyük Türk Diriliş Hareketi'nin bir yapılanması olan Tanrıkut Diriliş Teşkilatı'nın Türk'ün teşkilatı olduğunu belirterek, "Balkanlarda, Kırım, Karabağ ve Kafkaslarda, Doğu Türkistan'da, Güney Azerbaycan'da, Irak ve Suriye hattında ve dahi hangi kara parçasında olursa olsun katliama gark edilmiş soydaşlarımızın her bir hakkının hesabını, gün gelecek birer birer soracağız. Türkçülük Bayrağı'nın Bilge Yolbaşçısı Hüseyin Nihal Atsız Atamıza ve O'nun kutlu yol arkadaşlarına sonsuzlarca selam olsun" dedi.

Konuşmaların ardından Mehmet Kömen ve Yılmaz Karahan'ın konuşmacı olarak katıldığı "Tarihi 1944 Meseleleri ve Türkçülük" konulu bir konferans gerçekleştirildi.Konferansın sonunda ise sanatçı Ozan Ünsal sevenleriyle buluşarak, konuklara keyifli bir gece yaşattı. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Doğu Türkistan Hasan Sağlam Karabağ Kırım Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title