Haberi Paylaş
Hayırsever vatandaştan Köşk Belediyesi'ne anlamlı bağış

Hayırsever vatandaştan Köşk Belediyesi'ne anlamlı bağış

Yerel Haberler

Aydın'ın Köşk ilçesinde yaşayan bir hayırsever vatandaş, belediye tarafından yapılacak hizmetlerde kullanılması için arazisini bağışladı.

Aydın'ın Köşk ilçesinde yaşayan bir hayırsever vatandaş, belediye tarafından yapılacak hizmetlerde kullanılması için arazisini bağışladı. Hayırsever Şükrü Şahin'e teşekkür eden Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler ; "Bağışları, hizmetlerle taçlandıracağız" dedi.

Aydın'ın Köşk ilçesi Cumadere Mahallesi'nde yaşayan hayırsever Şükrü Şahin, arazisini Köşk Belediyesi'ne bağışladı. Belediye hizmetlerinde kullanılması için bağışta bulunan Şahin'in davranış takdir topladı. Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, gerçekleştirilecek hizmetlerde kullanılmak üzere arazisini Köşk Belediyesi'ne bağışlayan hayırsever Şükrü Şahin'e teşekkür etti. Göreve geldikleri günden bu yana bir çok taşınmazın belediyeye bağışlandığını hatırlatan Başkan Güler, örnek davranış sergileyen Şahin'e teşekkür etti.

Halkın desteğinin Köşk Belediyesi için çok anlamlı olduğunu vurgulayan Başkan Güler; "Hemşehrilerimizin verdiği destek bizim için çok kıymetli. Vatandaşlarımızla kurduğumuz gönül bağı ve onlardan aldığımız güç sayesinde Köşk'ümüze hizmet için çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Hayırseverlerimizin yaptığı bu bağışları en iyi şekilde değerlendirerek vatandaşın ihtiyacı olan hizmetlerle taçlandıracağız. Cumadere Mahallesi'nden Şükrü Şahin amcamıza bu anlamlı davranışı için şahsım ve hemşehrilerim adına şükranlarımı sunuyorum. Her şey Köşk'ümüz için" dedi. - AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Şükrü Şahin Nuri Güler Aydın Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title