Haberler

Haliliye Belediyesinden Bin 6 Aileye Gıda Yardımı

Abone Ol

Haliliye Belediyesi, Şanlıurfa Aşevi Derneğinden yardım alan bin 6 ailenin yanında oldu.

Haliliye Belediyesi, Şanlıurfa Aşevi Derneğinden yardım alan bin 6 ailenin yanında oldu. Bin 6 aile için bin 6 adet gıda kolisi, derneğe teslim edilerek ailelere dağıtımı sağlandı. Kolilerin dağıtımına katılan Başkan Fevzi Demirkol, "İhtiyaç sahibi ailelerimizin yanında olmamız gerektiği mesuliyeti içerisinde hareket ediyoruz" dedi.

Şanlıurfa Aşevi Derneğinden yardım alan bin 6 aileye, Haliliye Belediyesinden destek geldi. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan gıda kolileri, dernek yetkililerine teslim edilerek, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımı sağlandı.

Başkan Fevzi Demirkol da, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Mehmet Keskin ile birlikte Şanlıurfa Aşevi Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı Ali Topal tarafından karşılanan Başkan Demirkol, dernek binasında bulunan ailelerle görüştü. Ailelere, Haliliye Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını söyleyen Başkan Demirkol, desteklerinin de devam edeceğini belirtti.

Haliliye Belediyesi olarak daha önceden de bin 1 aileye gıda kolisi dağıttıklarını ve derneğin bir yıllık 450 bin adet ekmek ihtiyaçlarını da karşıladıklarını hatırlatan Başkan Demirkol, açıklamasında," Şanlıurfa Aşevi Derneği senelerden beri muhtaçlarımıza, yetimlerimize, dullara, öksüzlerimize hizmet etmektedir. Malını infak eden mali durumu yerinde olan kardeşlerimizin ve çeşitli kuruluşlarımızın yardımlarıyla ayakta durmaktadır. Herhangi bir şekilde dul, yetim, öksüz kalmış kişilere sosyal mesuliyet bilinci içerisinde hareket eden bir kuruluş olarak kendilerine her zaman yardımcı olmamız gerektiği mesuliyeti içerisinde hareket ediyoruz. Haliliye Belediyesi olarak daha öncesinden bin bir ailemiz için gıda kolisi hocamıza taktim ettik. Şimdi de bin altı koliyle muhtaç olan ailelerimizin evine birer koli girmesini temin ettik. Bu tip yardımlarımızın, desteklerimizin daha da artarak devam edeceğini açıklamak istiyorum" ifadelerine yer verdi.

Dernek Başkanı Ali Topal ise, "Başkanımız Fevzi Demirkol, Şanlıurfa Aşevinin ihtiyaçlarına mukabil bu yıl bize buradan yardım alan dul, yetim, sakat, öksüz aileleri sevindirdi. Başkanımıza müracaat ettik, başkanımız her an yanımızdadır. Başkanımız bu yıl ikinci defa bin altı aileye yardım paketi verdi. Ben kendisine teşekkür ediyorum" dedi. - ŞANLIURFA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Fevzi Demirkol Mehmet Keskin Ali Topal Şanlıurfa Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Bursa su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti? Beşiktaş'ta sakat futbolcular! Hangi futbolcular Fenerbahçe maçında oynayamayacak? Kendi Düşen Ağlamaz 23.bölüm CANLI İZLE! 7 Aralık Kendi Düşen Ağlamaz canlı yayın! Kendi Düşen Ağlamaz yeni bölüm izle!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title