Haber : Gömürgen Yeşillendi - Haberler

Haberi Paylaş

Gömürgen Yeşillendi

Gömürgen Yeşillendi

TEMA İl Temsilciliği ve Genç TEMA Kayseri üyeleri ile ERÜ Yeşil Nefes Ağaçlandırma Kulübü öğrencileri, Gömürgen beldesinde fidan dikti.

TEMA İl Temsilciliği ve Genç TEMA Kayseri üyeleri ile ERÜ Yeşil Nefes Ağaçlandırma Kulübü öğrencileri, Gömürgen beldesinde fidan dikti.

Gömürgen Belediye Başkanı Selahattin Baydan, fidan dikim törenindeki konuşmasında, Erciyes Üniversitesi öğrencileriyle 2005 yılından bugüne dek fidan diktiklerini belirterek, öğrencilerin son derece organize bir şekilde fidan dikimi yaptıklarını söyledi.

Baydan, öğrencilerin gönüllü olarak gerçekleştirdikleri bu etkinliğin belde halkına ve çocuklara örnek olduğunu ifade ederek, etkinliğe sağladıkları katkılardan dolayı TEMA Kayseri İl Temsilciliğine, Genç TEMA Kayseri ve ERÜ Yeşil Nefes Ağaçlandırma Kulübü öğrencilerine teşekkür etti.

Etkinlikte, Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisi Abdulkadir Dağlı da fidan dikim teknikleri ile ilgili uygulamalı bilgi verdi.

- KAYSERİ

AA / Yerel

Selahattin Baydan Gömürgen Kayseri Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title