Haberler

Gençleri Huzur Evinde Yaşlılar ile Buluştu

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde bir vatandaş gençler ile yaşlıları bir araya getirmek maksadıyla Buhurcular Huzur Evinde Mevlid-i Şerif okutularak öğle yemeği verdi.

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde bir vatandaş gençler ile yaşlıları bir araya getirmek maksadıyla Buhurcular Huzur Evinde Mevlid-i Şerif okutularak öğle yemeği verdi.

Tahsin Baytar adlı vatandaşın organize edip düzenlediği etkinlikte Dinarlı gençler ve Huzur Evinde kalan yaşlı vatandaşlar birlikte öğlen yemeği yedi. Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif ve Kuran-ı Kerim de okunan programda, gençler huzur evinde kalan yaşlılarla yakından ilgilenerek onların dert ve sorunlarını dinledi. Her zaman yaşlı vatandaşların yanında olunması gerektiğini belirten gençler, sık sık yaşlı vatandaşları ziyaret edeceklerini, her organizasyonda huzur evine destek vereceklerini bildirdiler. Sıcak geçen etkinliğin ardından gençler Huzur Evi sakinlerine ve personellerine karanfil takdimi yaptı.

Huzur Evinde düzenlenen yemek organizasyonuna Ak Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Dinar Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Güngör, İlçe Müftüsü Celil Şimşek, Dinar Devlet Hastanesi Yöneticisi Fatih Türkmensoy, Devlet Hastanesi Müdürü Hatice İri, Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdürü İlknur Yılmaz Baştürk, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ceylan, Ercan Çelik, DİMÇEK Sorumlusu Mehmet Bağcı da katıldı. - AFYONKARAHİSAR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Ak Parti Dinar Yerel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Çatalca hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Çatalca nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maçını hangi kanal veriyor? Lugano Fenerbahçe maçı şifresiz mi, nereden izlenir? Masterchef 10. yarışmacı kim oldu? BELLİ OLDU! Masterchef kim kazandı? UEFA ülke puanı sıralaması (GÜNCEL) 2024 UEFA ülkeler sıralaması Masterchef nerede çekiliyor? 2024 Masterchef stüdyosu nerede, çekimler nerede yapılıyor? Yaz dizileri 2024! Yaz dizileri neden yok? Bu yaz hangi diziler var? Ceyhun Kazancı kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi takımlarda çalıştı? Ceyhun Kazancı hakkında bilgiler Masterchef hangi günler var? 2024 Masterchef bu akşam var mı yok mu, hangi günler yayınlanıyor? 22-23 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 22-23 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Üsküdar, Başakşehir, Sancaktepe 22-23 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 22 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Ötenazi nedir? Ötenazi ne demek? Ötenazi sokak hayvanları yasasından çıkarılıyor mu? Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi Kreatin saç döker mi? Kreatin saça ne yapar?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

title