Haberler

Genç'ten Başkent Çıkarması

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan Kubat ile Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ı Ankara’da ziyaret etti.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan Kubat ile Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ı Ankara'da ziyaret etti.

Bir dizi ziyaret ve çalışmalarda bulunmak üzere Ankara'ya giden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Başkent'te önemli temaslarda bulundu. AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan, Mehmet Özhaseki, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş,Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan Kubat ile 22.,23.,24. Dönem Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik'i ziyaret eden Başkan Genç, yeni Genel Başkan Yardımcılarına hayırlı olsun dileğinde bulundu. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde Canik'te belediye tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Genç, 1 Kasım Genel Seçimi'nde Canik olarak yüzde 73.8 oranında rekor bir başarı yakaladıklarına işaret etti.

HÜKÜMETİN VİZYONUNA UYGUN PROJELER

Canik Belediyesi olarak hükümetin gelecek vizyonuna uygun projeler ürettiklerine vurgu yapan Genç, "AK Parti hükümetimiz özellikle çocuk, gençler, kadın ve engellilerimiz gibi dezavantajlı kesimlere özel önem veriyor. Biz de Canik Belediyesi olarak çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız ve engellilerimiz için birçok önemli projeyi hayata geçirdik. Yeni neslin inşası için eğitime bugüne kadar 35 milyon liralık yatırım yaptık. Belediyemizde gençlerimiz için Akademik Belediyecilik Birimi ve Proje Geliştirme Birimi kurduk. Kariyer Gelişim ve Gençlik Merkezleri açtık. Kadın dostu merkezler inşa ettik. Engellilerimiz için Engelsiz Kafe ve Park yaptık. İçinde 7'den 77'ye herkes için tesislerin bulunduğu Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsümüzün örneği yok" dedi.

TOPYEKUN DÖNÜŞÜM

Karadeniz'de en büyük ve örnek kentsel dönüşümleri hayata geçirdiklerini de dile getiren Genç, "Canik'te uyguladığımız kentsel dönüşüm çalışmalarıyla birlikte insanlarımızın ufku genişledi. Canik'te sadece fiziki olarak kentsel bir dönüşüm değil, kültürel ve sosyal dönüşüm de üzere topyekun bir dönüşüm var. 2023, 2053 ve 2071 vizyonu doğrultusunda mutlu bir şehir için çalışıyoruz. Bizim en temel amacımız, şehrimizi geleceğe taşırken, milli ve manevi değerleriyle birlikte yükselen bir şehir ortaya koymaktır. Çünkü şehirlerin estetiği mimarisi, insanın estetiği ise ahlakıdır. Şehrimizin dönüşümünde bu iki estetiği yan yana getiriyoruz" diye konuştu.

AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNE ÖRNEK

AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Karaaslan, Özhaseki ve Kubat, Canik Belediyesi'nin AK Parti belediyecilik anlayışına en güzel örnek olduğunu belirterek, "Bir ilçe belediyesi olarak büyük projelere imza atılması şehirlerimiz ve ülkemiz açısından bir örnektir. Özellikle eğitime yapılan yatırımlar gerçekten geleceğimiz açısından çok önemli. Bu manada Canik Belediyesi'nin hayata geçirdiği projeler Samsun'un ve ülkemizin de gelişmesine katkı sağlıyor" ifadelerini kullandı.

Ziyaretler sonunda Başkan Genç, Karaaslan, Özhaseki, Ataş ve Kubat'a Canik Belediyesi kurs merkezlerinde bayanlar tarafından perspektif sanatıyla yapılan üç boyutlu tablo hediye etti. Başkan Genç Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik'e de "Canik-Samsun'da Seçimler ve Siyaset" isimli kitabı hediye etti. - SAMSUN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mehmet Doğan Kubat Mehmet Özhaseki Osman Genç Canik Yerel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'i vurdu! Bölgeden alevler yükseliyor

İsrail savaş uçakları Yemen'i vurdu! Bölgeden alevler yükseliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Bakmadan Geçme

Talisca Beşiktaş'a gelecek mi? Talisca Beşiktaş'a transfer olacak mı, transferde son durum nedir? Grazer Beşiktaş maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Grazer BJK maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Grazer Beşiktaş maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Grazer Beşiktaş maçı kaç kaç, canlı maç skoru! En-Nesyri için 48 saat bitiyor! En-Nesyri kararını verdi mi, Fenerbahçe'ye gelecek mi? Transferde son durum Beşiktaş Grazer maçı CANLI izle! (HD) 20 Temmuz Beşiktaş Grazer maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? TV8.5 canlı izle! BEŞİKTAŞ-GRAZER TV8.5 CANLI 4K İZLE! 21 Temmuz TV8.5 HD kesintisiz donmadan canlı izle linki! Beşiktaş Grazer maçı ilk 11'i! Beşiktaş'ın Grazer maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? EXXEN canlı maç izle! (BEŞİKTAŞ-GRAZER) EXXEN spor canlı izle! 20 Temmuz EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın! Beşiktaş Grazer maçı hangi kanalda? BJK Grazer maçını hangi kanal veriyor, nereden izlenir? 20-21 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 20-21 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Gaziosmanpaşa, Kartal, Kağıthane 20-21 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Aliağa, Bayraklı, Bornova 20-21 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Şehitkamil, İslahiye, Oğuzeli 20-21 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? Pozantı, Yumurtalık, Feke 20-21 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi!
Hatay'ın Arsuz ilçesinde hissedilen sıcaklık 62,5 derece

Hatay'ın Arsuz ilçesinde hissedilen sıcaklık 62,5 derece

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title