MEHMET DOĞAN KUBAT HABERLERİ

Mehmet Doğan Kubat haber, Mehmet Doğan Kubat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Doğan Kubat

Mehmet Doğan Kubat

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 21.11.1969

Mehmet Doğan Kubat Kimdir ?

21 Kasım 1969'da Ankara da doğdu Avukat; Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi Yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yaptı. 2001-2002 ve 2006-2007 Ak parti İstanbul Seçim işleri Başkanı , 2003 -20014 Ak parti Genel merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkan yardımcılığı yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Doğan Kubat - 03.11.2020
Son dakika haberleri | İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat da teklifin Anayasaya uygun olduğunu, yasalaşmasının ardından Anayasaya uygunluk denetimi imkanı bulunduğunu belirtti.
Mehmet Doğan Kubat - 23.07.2020
Son dakika haberleri: İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, lehte yaptığı konuşmada, TBMM Başkanlığının tutumunun İçtüzük'e ve Anayasa'ya uygun olduğunu vurguladı.
Mehmet Doğan Kubat - 02.01.2020
"Libya tezkeresi" Genel Kurulda
AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, TBMM Genel Kurulunun 7 Ocak 2020'ye kadar çalışmalarını hukuken ertelediğini belirterek, Meclisin olağan ve olağanüstü toplantılarının nasıl gerçekleşeceğinin İçtüzük ve Anayasa'da düzenlendiğini, bu bağlamda da Meclis Başkanı Şentop'un Genel Kurulu toplantıya çağırmasının kurallara ve şartlara uygun olduğunu vurguladı.
Mehmet Doğan Kubat - 09.09.2019
Mimar sinan'ın aşure vasiyeti unutulmadı
  Mimar Sinan'ın türbesinde İstanbul Müftüsü Mehmet Emin Maşalı öncülüğünde okunan Kur'an-ı Kerim'in ardından protokol, caminin yanında aşure dağıtılan alana geçti. Gürsoy Vakfı tarafından düzenlenen etkinliğe Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, İstanbul Vali Yardımcısı Cemalettin Özden, Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Ak Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin, Ak Parti Milletvekilleri Mustafa Ataç ve Mehmet Doğan Kubat, Gürsoy Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gürsoy, Gürsoy Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Gürsoy, Gürsoy Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Gürsoy ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Doğan Kubat - 09.09.2019
Mimar Sinan'ın vasiyetine vefa
Gürsoy Vakfı tarafından düzenlenen etkinliğe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, İstanbul Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir, İstanbul Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, AK Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin, Gürsoy Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Hasan Gürsoy, Gürsoy Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Gürsoy ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Doğan Kubat - 18.07.2019
TBMM Genel Kurulu
Bunun üzerine söz alan AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, Levent Gök'ün tutumunun aleyhinde usul tartışması açılmasını talep etti.
Mehmet Doğan Kubat - 31.10.2018
TBMM Genel Kurulu
AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat yeni madde ihdasına ilişkin yaptığı açıklamada, grubu bulunan 5 siyasi partinin ittifakıyla ihdas edilen yeni madde önergesinin sunulduğunu belirtti.
Mehmet Doğan Kubat - 23.07.2018
Terörle Mücadele Düzenlemesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, görüşmelerde hükümetin varlığının aranmasının doğru olmadığını bildirdi.
Mehmet Doğan Kubat - 12.03.2018
Seçim İttifakı" Teklifi Genel Kurulda
AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, teklifin sıra sayısı alarak Genel Kurula gönderildiğini dile getirerek, TBMM Başkanlığının AK Parti'nin grup önerisini oylamasının iç tüzüğe, usule ve anayasaya uygun olduğunu belirtti.
Mehmet Doğan Kubat - 12.01.2018
AK Parti'de "Uyum" Çalışmaları
Komisyon üyeliklerine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, AK Parti MKYK üyesi Zelkif Kazdal, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış ile eski AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel getirildi.
Mehmet Doğan Kubat - 30.09.2017
Süleymaniye Camisi'nde Aşure İkramı
Öğle namazından sonra Mimar Sinan'ın kabri başında düzenlenen etkinliğe, İstanbul Valisi Vasip Şahin, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Ahmet Hamdi Çamlı ve Mehmet Doğan Kubat, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, vakıf yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Doğan Kubat - 20.05.2017
AK Parti Tüzüğü'nün 9 Maddesinde Değişiklik
AK Parti Merkez ve Karar Yönetim Kurulu'nun (MKYK), tüzük değişikliğine ilişkin, kendisinin başkanlığında toplandığını hatırlatan Yazıcı, Genel Sekreter Abdulhamit Gül, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Fatih Şahin, Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam, Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş ile AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat'ın yer aldığı tüzük değişikliği komisyonu oluşturulduğunu söyledi.
Mehmet Doğan Kubat - 20.05.2017
AK Parti'de Tüzük Değişikliği
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, AK Parti 3. Olağanüstü Genel Kurulu'na sunulacak olan tüzük değişiklik teklifine ilişkin parti genel merkezinde bir basın toplantısı düzenledi. Yazıcı, "Kongre gündemi tüzüğümüz gereği daha önce yayınlandı, gazetede duyuruldu ve gündem maddeleri arasında tüzük değişikliğine ilişkin bir gündem maddesi de yer alıyor. Bu çerçevede partimizin Merkez Karar ve Yönetim Kurulu benim başkanlığımda teşkilat başkanı, sivil toplum halkla ilişkiler başkanı, genel sekreter, kadın ve gençlik kollarımızın genel merkez başkanları ve bir de İstanbul Milletvekilimiz Mehmet Doğan Kubat olmak üzere bir tüzük değişikliği komisyonu oluşturduk.
Mehmet Doğan Kubat - 19.05.2017
AK Parti'nin Tüzüğünde Değişikliğe Gidilecek
Bu kapsamda oluşturulan Tüzük Komisyonu'nda; AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Fatih Şahin ve Hayati Yazıcı, Genel Sekreter Abdülhamit Gül, İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat yer alıyor.
Mehmet Doğan Kubat - 18.05.2017
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı Açıklaması
AK Parti'nin 21 Mayıs'ta gerçekleşecek 3. Olağanüstü Büyük Kongresi öncesinde, parti genel merkezinde Hayati Yazıcı başkanlığında "tüzük değişikliği" konusunda bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya, AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, Genel Başkan yardımcıları Mustafa Ataş ve Fatih Şahin ile AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat katıldı.
Mehmet Doğan Kubat - 25.05.2016
Sorgun, Görevi Kubat'tan Devraldı
AK Parti'de seçim işlerinden sorumlu genel başkan yardımcılığına getirilen Ahmet Sorgun, yeni görevini Mehmet Doğan Kubat'tan devraldı.
Mehmet Doğan Kubat - 24.05.2016
AK Parti Myk'da 8 Yeni İsim
- Dört isim MYK dışında kaldı Bu arada, MYK listesinde bulunan genel başkan yardımcıları Mehmet Ali Şahin, Mehmet Doğan Kubat, Ayhan Sefer Üstün ve Selçuk Özdağ yeni kurulda yer almadı.
Mehmet Doğan Kubat - 22.05.2016
AK Parti Mkyk'da 26 Yeni İsim
Genel Başkanlığa seçilen Binali Yıldırım dışında, MKYK üyesi olan ancak bu kongrede aday gösterilmeyen isimler ise şöyle: "Ayhan Sefer Üstün, Ahmet Kılıç, Aziz Babuşçu, Bülent Gedikli, Cemil Çiçek, Faruk Çelik, Fatma Betül Sayan Kaya, Mahmut Atilla Kaya, Mehmet Ali Şahin, Mehmet Babaoğlu, Mehmet Doğan Kubat, Mehmet Erdem, Mehmet Özhaseki, Metin Doğan, Mevlüt Çavuşoğlu, Naci Ağbal, Nihat Zeybekci, Numan Kurtulmuş, Ömer Çelik, Recep Akdağ, Selçuk Özdağ, Selçuk Öztürk, Süleyman Soylu, Yalçın Akdoğan, Zeki Aygün.
Mehmet Doğan Kubat - 22.05.2016
AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi
Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, yoklama tutanağının, AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül ve Büyük Kongre delegeleri, Mustafa Ataş, Mehmet Doğan Kubat, Nükhet Hotar, Ömer Çelik, Fatma Betül Kaya, Selçuk Özdağ, Vedat Demiröz ve Lütfiye Selva Çam tarafından sayıldığını belirterek, salonda bin 282 delegenin mevcut olduğunu bildirdi.
Mehmet Doğan Kubat - 20.04.2016
Uluslararası Adli İşbirliği Tasarısı TBMM Genel Kurulunda
AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat ise Meclisin çalışma trafiği içerisinde zaman zaman benzer hataların geçmişte de yapıldığını hatırlattı.
Mehmet Doğan Kubat - 26.01.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat ise önergenin değiştirilmeden önceki halinin içtüzük ve anayasaya aykırı olduğuna kendilerinin de katıldığını kaydetti.
Mehmet Doğan Kubat - 26.11.2015
AK Parti Myk'da Devir Teslim
64. Hükümet'te Adalet Bakanlığı görevine getiren Bekir Bozdağ, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini İstanbul Milletvekili Mehmet Doğan Kubat'a devretti.
Mehmet Doğan Kubat - 26.11.2015
Ömer Çelik: "Hava Sahasının İhlal Edilmesi Halinde Türkiye'nin Angajman Kurallarını Uygulamakta...
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından parti genel merkezinde basın mensuplarına açıklamalar yaptı. Ömer Çelik, 64'ncü hükümetin kurulmasından sonra MYK'da bazı değişiklerin olduğunu belirterek şunları söyledi: "Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na AR-GE'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Fatma Betül Kaya, AR-GE'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na Recep Akdağ, Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na Mehmet Doğan Kubat getirildi.
Mehmet Doğan Kubat - 25.11.2015
AK Parti Myk Toplantısı
Binlerce Türkmenin Türkiye sınırına doğru hareketlendiğini ve 2 bin civarında Türkmenin Türkiye'ye giriş yaptığını belirten Çelik, Türkmenlerin herhangi bir şekilde zarar görmemeleri için gerekli insani yardım tedbirlerinin alındığını kaydetti.  Yamadi bölgesinde 2 bin Türkmen için 570 çadır kurulduğunu anlatan Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü: "Herkesin şunu bilmesi gerekir, Türkiye'nin Türkmenlere dönük desteği anlamlı ve nitelikli bir destektir. 'Anlamlı ve nitelikli' kelimelerinin altını çiziyorum. Türkmenleri hiçbir zaman yalnız bırakmayız, Türkmenleri kimse sahipsiz zannetmesin. Türkiye Cumhuriyeti bütün maddi ve manevi imkanlarıyla Türkmenlerin yanındadır. Türkmenlere dönük olarak hangi unsurdan gelirse gelsin her türlü tehdit, karşısında Türkiye Cumhuriyeti'ni bulur. Bu net bir durumdur. Hiç kimse yanlış bir algıya kapılmasın. Türkmenler, bize yakın, bize uzak şeklinde değerlendirilecek değil bizim bizatihi parçamız olan unsurlardır. Bu çerçevede de hükümetimizin girişimleri devam etmektedir" "Rejime destek verilmesi oradaki katliamları artırır" Parti Sözcüsü Çelik, bir gazetecinin "Rusya'nın Suriye'deki askeri varlığını artırdığını görüyoruz, bunu nasıl değerlendiriyorsunuz" sorusunu ise şu şekilde yanıtladı: "Eğer buradaki çeşitli ülkelerin askeri varlığı prensip olarak DAEŞ ve diğer terör örgütlerine karşı bir müdahale içeriyorsa olumludur ama bu askeri varlık ılımlı muhaliflerin vurulması, bu manada bilhassa Türkmenlerin hedef alınması gibi tutumları içeriyorsa tabii ki bölgeyi daha çok olumsuzluklarla karşı karşıya bırakacak bir şeydir. Maalesef Rusya'nın hava kuvvetlerinin buradaki etkinliğini son zamanlarda değerlendirdiğimizde bu konuda Rus Hava Kuvvetlerinin Suriye'nin geleceği açısından geçer not verebileceğimiz bir etkinlik içinde olmadığını görüyoruz. Bundan kastım da şudur; DAEŞ ile mücadele adı altında yapılan operasyonlarda DAEŞ'ten çok, bu terör örgütünden çok maalesef ılımlı muhalefet vurulmaktadır. Aynı şekilde son olarak Türkmenler hedef alınmıştır. Bu konuda Rusya'ya yapılan eleştirilere Rusya, 'DAEŞ terör örgütünü vurduğu'nu söylemektedir ama somut bilgiler açıktır. Burada net bir tablo vardır. Maalesef Rusya'nın buradaki askeri etkinliği DAEŞ terör örgütüyle mücadele etiketi taşımaktadır ama bu etiketi kaldırıp altına baktığımızda bunun içeriğinde DAEŞ'ten çok oradaki meşru güçlerin, ılımlı güçlerin hedef alındığını görüyoruz. Bu kuşkusuz olumsuz bir durumdur. Siyasi çözüm olmaksızın bu şekilde rejime destek verilmesi oradaki katliamları artırır, rejimi cesaretlendirir, ayrıca ılımlı muhalefetin yok edilmesine dönük tavırlar oradaki DAEŞ gibi terör örgütlerini güçlendirdiği gibi çok daha radikal terör örgütlerinin de bu alanı cazibe merkezi haline getirir." Bazı devletlerin Afganistan tarihini iyi incelemesini öneren Çelik, Afganistan'ın bu hale nasıl geldiğinin, birbirine zıt grupların farklı grupları desteklemesi neticesinde Afganistan'da nasıl bir tablonun ortaya çıktığının, Afganistan'dan dünya güvenliğini tehdit eden oluşumların nasıl güç bulduğunun iyi irdelenmesi gerektiğini bildirdi.  Suriye için de bazı uluslararası toplumların "Esad güçleri hava kuvvetlerini kullanırsa bu kırmızı çizgimizdir, Esad'a müdahale ederiz" dediğini ancak hava kuvvetleri kullanıldığında kimsenin müdahale etmediğini anlatan Çelik, aynı olayın kimyasal silah kullanılmasında da tekrarlandığını kaydetti. Bugün Rusya, İran gibi devletlerin Esad rejimine aktif desteği olduğu ve hava kuvvetlerini, milislerini Esad rejiminin hizmetine sunduğu bir tablonun bulunduğunu aktaran Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü: "Buradan Suriye için anlamlı bir gelecek çıkmaz. Buradan bütün Suriye'nin altyapısını yok eden Suriye toplumunun ve devletinin geleceğini yok eden bir tavır ortaya çıkar. Dolayısıyla bir kere daha söylüyoruz ki tek başına bu askeri operasyonlar hiçbir şey çözmez. Bunlar terör örgütlerine karşıysa anlamlıdır ama rejimi destekleme üzerine ve ılımlı muhalefeti vurmak üzere yapıldığı için bir müddet sonra buraları sadece terör örgütleri için bir cazibe merkezi haline gelecek, buradaki meşru muhalefet zayıflarsa onların yerini de terör örgütü dolduracaktır. Esad'ın güçlenmesi demek Suriye'nin terör örgütleri için bir ağırlık merkezi haline gelmesi demektir. Bu da hem ülkemizin doğusundaki devletleri, Esad rejimine destek veren devletleri hem de batısındaki devletleri tehdit eden küresel bir güvenlik problemini daha da pekiştirecektir. Dolayısıyla aynı şeyleri bir daha yaşamaya gerek yok. Herkesin Viyana sürecinde daha önceki Cenevre sürecinin devamı olarak ortaya çıkan tablo çerçevesinde bir geçici hükümetin kurulması, Esad'ın yetkilerini bırakarak Suriye'yi terk etmesi ve arkasından Suriye halkının hiçbir etki altında kalmaksızın kendi iradesini tecelli ettirmesi şeklindeki çerçeveye destek vermesi gerekir." Çelik, Türkiye'nin Türkmenlerin yanında olduğunu yineledi. Türkmenlere "anlamlı ve nitelikli" bir destek verdiklerini vurgulayan Çelik, "Her şekilde Türkmenlerin yanındayız. Yani 'anlamlı ve nitelikli bir destek veriyoruz' dedim. Anlamlı ve nitelikli destekten kastım, maddi manevi güvenliklerini sağlayacak, güvenliklerini güçlendirecek, Türkmenlerin varlığına dönük her türlü tehdit karşısında direnmelerini, kendi bölgelerine bu son Türkmendağı'na yapılan saldırı gibi gereken şekilde karşı koyacakları bir takım imkanlarla donatılmaları da buna dahildir. Şunun herkes tarafından bilinmesi gerekir, hiçbir şekilde tek tek madde madde saymaya gerek yok, Türkiye maddi ve manevi olarak soyut ve somut imkanlarla Türkmenlerin yanındadır" ifadelerini kullandı.  Yeni görevlendirmeler Çelik, bugün yapılan MYK toplantısında alınan kararlar hakkında da bilgi verdi. 64. Hükümet kurulduktan sonra bazı AK Parti milletvekillerinin kabinede yer alması nedeniyle bazı makamların boşaldığını dile getiren Çelik, yeni görevlendirmeleri ise şu şekilde aktardı: "Seçim İşleri Başkanlığına Mehmet Doğan Kubat getirildi.
Mehmet Doğan Kubat - 25.11.2015
AK Parti Sözcüsü Çelik Myk'daki Yeni İsimleri Açıkladı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’na Arge’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Fatma Betül Kaya’nın, Arge’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’na Recep Akdağ’ın, Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’na eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’na Mehmet Doğan Kubat’ın getirildiğini açıkladı.
Mehmet Doğan Kubat - 02.11.2015
AK Parti 17 İlde Adaylarının Tamamını Meclis'e Gönderdi
AK Parti'nin 1 Kasım'da yapılan seçimde çıkardığı milletvekilleri ve seçim bölgeleri şöyle: Adana : Ömer Çelik, Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı Adıyaman :  Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat Afyonkarahisar : Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal  Ağrı: Cesim Gökçe Aksaray : İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti  Amasya :  Mehmet Naci Bostan, Haluk İpek  Ankara 1. Bölge : Ali Babacan, Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Fatih Şahin Ankara 2. Bölge : Cemil Çiçek, Yıldırım Tuğrul Türkeş, Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Nevzat Ceylan Antalya : Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu Ardahan :  Orhan Atalay Artvin :  İsrafil Kışla Aydın : Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz, Mustafa Savaş  Balıkesir :  Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu, Kasım Bostan  Bartın :  Yılmaz Tunç Batman :  Ataullah Hamidi  Bayburt :  Naci Ağbal, Şahap Kavcıoğlu   Bilecik :  Halil Eldemir Bingöl :  Cevdet Yılmaz, Enver Fehmioğlu Bitlis :  Vedat Demiröz Bolu :  Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü Burdur : Bayram Özçelik, Reşat Petek Bursa :  Mehmet Müezzinoğlu, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Hakan Çavuşoğlu, Bennur Karaburun, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten Çanakkale :  Bülent Turan, Ayhan Gider  Çankırı :  Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz Çorum :  Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt  Denizli :  Nihat Zeybekci, Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin, Cahit Özkan  Diyarbakır : Mehmet Galip Ensarioğlu, Ebubekir Bal  Düzce :  Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir Edirne : Rafet Sezen Elazığ : Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı  Erzincan : Sebahattin Karakelle, Serkan Bayram  Erzurum : Recep Akdağ, Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkeneslioğlu, İbrahim Aydemir, Orhan Deligöz  Eskişehir :  Nabi Avcı, Harun Karacan, Emine Nur Günay Gaziantep :  Mehmet Şimşek, Abdülhamit Gül, Ahmet Uzer, Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Abdülkadir Yüksel, Mehmet Erdoğan Giresun : Nurettin Canikli, Cemal Öztürk, Sabri Öztürk  Gümüşhane : Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş  Hatay :  Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu Iğdır : Nurettin Aras Isparta :  Süreyya Sadi Bilgiç, Sait Yüce İstanbul 1. Bölge : İsmail Kahraman, Mustafa Ataş, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakcı Kan, Azmi Ekinci, Osman Boyraz, Hasan Turan, Hasan Sert, Mehmet Ali Pulcu, Hurşit Yıldırım, Hulusi Şentürk  İstanbul 2. Bölge : Hayati Yazıcı, Volkan Bozkır, Burhan Kuzu, Ayşe Nur Bahçekapılı, Fatma Betül Sayan Kaya, Ekrem Erdem, Aziz Babuşçu, Durmuş Ali Sarıkaya, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Haydar Ali Yıldız, Ahmet Hamdi Çamlı, Markar Eseyan İstanbul 3. Bölge : Mehmet Mehdi Eker, Mustafa Şentop, Mehmet Doğan Kubat, Serap Yaşar, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Nureddin Nebati, Mehmet Metiner, Harun Karaca, Tülay Kaynarca, Mustafa Yeneroğlu, Erkan Kandemir, Halis Dalkılıç, Mürteza Zengin, Yıldız Seferinoğlu, Abdullah Başcı  İzmir 1.
Mehmet Doğan Kubat - 02.11.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 01.11.2015 - Seçim Çevresi M.vekili İsimleri - İstanbul 3. Bölge
- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 01.11.2015 SEÇİM ÇEVRESİNE GÖRE, MİLLETVEKİLİ DAĞILIMI ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : İstanbul 3. Bölge Açılan sandık oranı : 0,00 1 - AK Parti MEHMET MEHDİ EKER 2 - AK Parti MUSTAFA ŞENTOP.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Doğan Kubat Haberleri | Mehmet Doğan Kubat Kimdir - Haberler - Mehmet Doğan Kubat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Doğan Kubat kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Genel K
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 04:57:28. #1.15#

title