Haberler

Gemlik Belediye Başkanı Sertaslan, 23 Nisan Dolayısıyla Koltuğunu Çocuklara Bıraktı

Güncelleme:

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu 100. Yıl İlkokulu öğrencilerinden Pınar Öz ve Eymen Özgel’e bıraktı.

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu 100. Yıl İlkokulu öğrencilerinden Pınar Öz ve Eymen Özgel'e bıraktı.

Mehmet Uğur Sertaslan, 23 Nisan dolayısıyla koltuğunu, bir günlüğüne Pınar Öz ve Eymen Özgel'e emanet etti. Makamı devralan öğrenciler, Gemlik Belediyesi'nin Umurbey Mahallesi'nde bulunan laboratuvarını ve yapımı yeni biten çocuk parkını inceleyerek Halk Büfelerde vatandaşlara satış yaptı.

Sertaslan, gençlerle her zaman gurur duyduklarını belirterek başladığı konuşmasında, şunları dile getirdi:

"Bugün Belediye Başkanlığı makamımızı, 100. Yıl İlkokulu'ndan Pınar ve Eymen'e emanet ettim. Çocuklarımız Gemlik'te yaptığımız çocuk parklarını beğeni ile karşılarken öğrencilerimize verdiğimiz desteklerden memnun olmaları bizleri mutlu etti. Bugünün başkanları, makam ziyaretinin ardından Umurbey'deki laboratuvarımız ve çocuk parklarını incelerken bu parkların daha da güzelleşmesi için düşüncelerini ilettiler ve Halk Büfelerimizde satış yaptılar. İlçesi ve ülkesinin geleceği için güzel fikirlerini bizlere aktaran çocuklarımızı tebrik ediyor, bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Uğur amcaları, onların daha mutlu olduğu bir Gemlik'i ortaya çıkartmak için çalışmalarını aralıksız sürdürecek."

Kaynak: ANKA / Yerel

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mehmet Uğur Sertaslan Mehmet Uğur 23 Nisan Çocuk Yerel Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Özel'den Bahçeli'nin elini öpen Özel Harekat Başkanı'na tepki: Sen, devletin polisi olmayı yanlış anlamışsın

Özel'den Bahçeli'nin elini öpen Özel Harekat Başkanı'na tepki: Sen, devletin polisi olmayı yanlış anlamışsın

Bakmadan Geçme

YKS 200, 210, 220, 230, 240, 250, 260, 270, 280, 290, 300 puanla nereye girebilirim? YKS hangi bölümler gelir? Han Yunus nerede? Han Yunus nereye bağlı? Han Yunus nasıl yönetiliyor? Rahmi Özkan'ın hastalığı nedir, neden hastaneye kaldırıldı? Avukat Rahmi Özkan'ın sağlık durumu nasıl? Tercih yapıp yerleşmeyince OBP puanı düşer mi? Tercih yapınca OBP puanı tekrar kullanılır mı? Elias Jelert kimdir? Elias Jelert nereli, kaç yaşında? Elias Jelert Kristensen hangi takımda ve pozisyonda oynuyor? İLAHİYAT BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İlahiyat taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! Samsun Tekkeköy'de deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 16 Temmuz Samsun'da nerede deprem oldu? Luan Peres kimdir? Luan Peres nereli, kaç yaşında? Luan Peres hangi takımda ve pozisyonda oynuyor? ATT TABAN PUANLARI 2024 | İlk ve Acil Yardım Paramedik Bölümü üniversite kontenjanları ve başarı sıralamaları! EA (eşit ağırlık) Bölümleri neler? Eşit Ağırlık puanıyla hangi bölümler seçilir? Eşit ağırlıkta en iyi bölüm hangisi? YKS CEVAP KAĞIDINI GÖRÜNTÜLEME | YKS cevap anahtarına nasıl bakılır? YURT DIŞI HARÇ PULU FİYATI 2024 | Yurt dışı harç pulu ne kadar, kaç TL? Yurt dışı çıkış harcına zam geldi mi? KYK YURT ÜCRETİ NE KADAR? 2024 KYK yurt ücretleri açıklandı mı? Sema Çeyrekbaşı kimdir, kaç yaşında? Sema Çeyrekbaşı'nın hastalığı nedir, sağlık durumu ne? KYK başvuruları ne zaman başlıyor? 2024 KYK YURT BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?
Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title