Haberi Paylaş

Fırtına badem ağacını kökünden söktü

Yerel Haberler

- Fırtına badem ağacını kökünden söktü Meteoroloji'den yapılan uyarıların ardından Diyarbakır'da akşam saatlerinde etkisini gösteren fırtına ve yağmur, Hazro ilçesinde gece boyunca devam etti.

- Fırtına badem ağacını kökünden söktü

DİYARBAKIR - Meteoroloji'den yapılan uyarıların ardından Diyarbakır'da akşam saatlerinde etkisini gösteren fırtına ve yağmur, Hazro ilçesinde gece boyunca devam etti. Fırtınada bir badem ağacı kökünden sökülerek yeni dikilen fidelerin üstüne devirdi

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıların ardından Diyarbakır'da beklenen yağış ve fırtına akşam saatlerinde etkisini gösterdi. Hazro'da etkili olan fırtınada ilçe merkezindeki bir badem ağacı kökünden sökülerek yeni ekilen fidelerin üzerine devrildi. Ağacın devrilmesinin ardından sabah uyanan vatandaş bahçesinde güvenlik önlemi alarak düşen ağacı budayarak bahçeden çıkardı. Ağaç düşerken bahçede kimsenin olmaması bir yaralanmanın önüne geçti.

Bahçe sahibi Ahmet Yurtsever; "Dün akşam ki fırtınadan dolayı sabah kalktığımda bu kocaman badem ağacı devrilmişti. Allah beterinden korusun, her hangi bir yaralanma olmadı. Allah'a şükürler olsun Allah beterinden korusun" dedi.

(MTT-AKK-Y)

İhlas Haber Ajansı / Mehmet Turgut Tayuzak - Yerel

Yerel Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title