Haberi Paylaş

Erzurum haberi: VERİMDER, Anadolu buluşmalarını Erzurum'da düzenledi

Yerel Haberler

Erzurum haberleri... VERİMDER, Anadolu buluşmalarını Erzurum'da düzenledi Yapılara Enerji Verimliliği Derneği 'VERİMDER' iklim değişikliği, enerji verimliliği ve enerji tasarrufu konusunda düzenlediği Anadolu buluşmaları toplantısını Erzurum'da gerçekleştirdi.

VERİMDER, Anadolu buluşmalarını Erzurum'da düzenledi

ERZURUM - Yapılara Enerji Verimliliği Derneği 'VERİMDER' iklim değişikliği, enerji verimliliği ve enerji tasarrufu konusunda düzenlediği Anadolu buluşmaları toplantısını Erzurum'da gerçekleştirdi.

Erzurum'da bir otelde düzenlenen toplantıya Erzurum Valisi Okay Memiş, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Ticaret Borsası Başkanı Hakan Oral, Verimder İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emre Alkin, Verimder Dernek Başkanı Çağdaş Korkmaz, ve ziyaretçiler katıldı. Toplantıda Enerji tasarrufu, enerji verimliliği ve yaşanan iklim değişiklikleri ile ilgili toplantı yapıldı. Toplantıda konuşan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, çok önemli bir konuda toplantı yapıldığını ve vatandaşları bu konuda bilinçlendirerek önlemler alınması gerektiğini belirtti. Erzurum Valisi Okay Memiş ise yaptığı konuşmada, enerjiyi tasarruflu kullanmak gerektiğini ve "ne kazar zengin olursak olalım doğaya saygı duyarak yaşamak zorundayız" diyerek tasarrufun önemini ifade etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Çağrı Korkmaz - Yerel

Mehmet Sekmen Okay Memiş Erzurum Genel Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title