Emlak ve ÇTV'de Son Ödeme 31 Mayıs'ta! - Haberler
Haberi Paylaş

Emlak ve ÇTV'de Son Ödeme 31 Mayıs'ta!

Demirören Haber Ajansı - Yerel
 - Güncelleme:
Emlak ve ÇTV'de Son Ödeme 31 Mayıs'ta!

Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik Vergisi ilk taksitinin son ödeme tarihi, 31 Mayıs 2013 tarihi olarak açıklandı.

Adana'nın merkez Yüreğir İlçe Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Meral Çetin, Emlak ve İşyeri Çevre Temizlik Vergisi ilk taksitinin son ödeme tarihinin 31 Mayıs 2013 tarihi olduğunu söyledi. Bir açıklama yapan Çetin "Vatandaşların mağdur olmamaları için vergilerini bu tarihe kadar ödemeleri gerekmektedir. Belediye binamızdaki veznelerimiz de 25-26 Mayıs 2013 Cumartesi ve Pazar günleri açık olacaktır. Vatandaşlarımızın vergilerini ödemez ise cezalı duruma düşeceklerdir" dedi.

Vergisini yatırmak isteyen vatandaşlara her türlü kolaylığın sağlandığını belirten Meral Çetin, şöyle devam etti: "Emlak servisinde mükellefimizin rahatlıkla vergilerini yatıracakları ortam hazırlanmıştır. Mükelleflerimiz sıra beklemeden kendilerine yapılan çay, meyve suyu ikramlarını yudumlarken vergilerini ödeyeceklerdir. Görevlilerimiz gelen vatandaşlarımıza her türlü kolaylığı sağlayacak ve kendilerine yardımcı olacaklardır. Vatandaşlarımız veznelerimizde bulunan POS Cihazı aracılığı ile ödemelerini yapabileceklerdir. Bunun yanısıra Yakapınar, Doğankent Mahalleri, Yüreğir Kaymakamlığı Önü ve Kozan Yolu ile Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinde bulunan veznelere vatandaşlarımız ödeme yapabileceklerdir."

Demirören Haber Ajansı / Yerel

Yüreğir, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title