E-Ticaret Farkındalık Semineri Gerçekleştirildi - Haberler
Haberi Paylaş

E-Ticaret Farkındalık Semineri Gerçekleştirildi

İhlas Haber Ajansı - Yerel
E-Ticaret Farkındalık Semineri Gerçekleştirildi

Serbay Interactive’in koordinatörlüğünde, dünyanın en yaygın ticaret sistemlerinden biri olan elektronik ticaretle ilgili "E-Ticaret Farkındalık" semineri Düzce TSO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Serbay Interactive'in koordinatörlüğünde, dünyanın en yaygın ticaret sistemlerinden biri olan elektronik ticaretle ilgili "E-Ticaret Farkındalık" semineri Düzce TSO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Düzce Ticaret ve Sanayi odası konferans salonunda gerçekleşen seminere, Düzce TSO, Genç Müsiad Düzce Şubesi, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce Şubesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Düzce Genç Girişimciler Kurulu (GGK) üyelerinin yanısıra e-ticaret sektörüne geçiş yapmak, yeni iş kurmak isteyen tüm girişimciler katılım sağladı.

Seminerin açılış konuşmasını gerçekleştiren, Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Cemal Aksan, önceki dönemde de benzer bir E-Ticaret semineri gerçekleştirdiklerini ve geri dönüşlerin çok olumlu olması nedeniyle yeniden düzenlemeye karar verdiklerini belirterek, globalleşen dünyada elektronik ticaret yöntemlerinin gün geçtikçe popülaritesinin arttığını, yerel firmaların da bu gelişime seyirci kalmayarak trendleri yakalaması gerektiğini söyledi.

Aksan'ın ardından IdeaSoft satış direktörü Taner Ören, E-Ticaret ve gelişen satış yöntemleri, Serbay Interactive firmasının kurucu ortağı Görkem Özdemir de Düzce'de e-ticaret fırsatlarını, iPara ödeme sistemleri sorumlusu Ufuk Yüksel ise e-ticarette ödeme sistemleri konulu sunumlarını katılımcılara aktardı.

Soru cevap şeklinde devam eden seminer, konuşmacılara plaket taktimi ile sona erdi. - DÜZCE

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Türkiye, Düzce, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title