Haberler

Cumhurbaşkanı için doğal 'Şenkayam Balı' ürettiler

Güncelleme:

Cumhurbaşkanı için doğal 'Şenkayam Balı' ürettiler Erzurum'un Şenkaya İlçesi Belediye Başkanlığı bünyesinde oluşturulan bal ormanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için doğal 'Şenkayam Balı' ürettiler.

Cumhurbaşkanı için doğal 'Şenkayam Balı' ürettiler

ERZURUM - Erzurum'un Şenkaya İlçesi Belediye Başkanlığı bünyesinde oluşturulan bal ormanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için doğal 'Şenkayam Balı' ürettiler.

Şenkaya ilçesinde Şenkaya İlçesi Belediye Başkanlığı tarafından Şenkayam Bal Ormanı kuruldu. 200 arı kovanının bulunduğu bal ormanında doğal bal üretimi yapılıyor. Bal ormanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için özel bal kovanı da bulunuyor. Şenkaya Belediye Başkanı Yavuz Bedir, yakında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ismi yazılan kovanı kendisine hediye edeceklerini söyledi.

Şenkaya ilçesinin her şeyinin doğal olduğunu belirten Şenkaya Belediye Başkanı Yavuz Bedir, "İlçemiz Allahuekber dağı eteklerinde bin bir çeşit çiçeklere sahip arıcılık yapmaya müsait bir ilçedir. Bizlerde bunu tespit ederek belediye olarak Şenkayam Bal Ormanı'nı gerçekleştirdik. Şuanda 200 arı kovanımızla doğal bal üretiyoruz. Cumhurbaşkanımız için özel bir kovanımız var. Yakında Cumhurbaşkanı'mıza da hediye edeceğiz. Doğal balımızı şifa niyetine kendilerine hediye edeceğiz. Bütün insanlara Şenkayam balı yemelerini tavsiye ediyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Recep Tayyip Erdoğan Belediye Başkanlığı Şenkaya Yerel Güncel Haberler

İzmir'de alevler saatlerdir söndürülemiyor! 1 mahallenin tahliyesine başlandı

İzmir'de alevler saatlerdir söndürülemiyor! 1 mahallenin tahliyesine başlandı

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Bakmadan Geçme

19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Fenerbahçe Hull City maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Fenerbahçe Hull City maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Galatasaray Trencin maçı ilk 11'i! Galatasaray'ın Trencin maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Fenerbahçe Hull City maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Hull City maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Galatasaray Trencin maçı CANLI izle! (HD) 18 Temmuz Galatasaray Trencin maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Fenerbahçe Hull City maçı CANLI izle! (HD) 18 Temmuz FB Hull City maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir?
TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title