Haberi Paylaş

Çifte Şampiyondan Adü Rektörü Bircan'a Ziyaret

Yerel Haberler

Çifte Şampiyondan Adü Rektörü Bircan'a Ziyaret

Katıldığı iki turnuvada derece elde eden ADÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü 1. sınıf öğrencisi Sedat Demir, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan’ı ziyaret etti.

Katıldığı iki turnuvada derece elde eden ADÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü 1. sınıf öğrencisi Sedat Demir, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan'ı ziyaret etti.

Marmaris'te 18-20 Mart 2016 tarihleri arasında düzenlenen Üniversiteler Arası Kickboks Türkiye Şampiyonası ve 18-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen Üniversiteler Arası Muay Thai Türkiye Şampiyonalarının her ikisinde de 'Türkiye Şampiyonu' unvanını kazanan ADÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü 1. sınıf öğrencisi Sedat Demir, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan'ı makamında ziyaret etti.

ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan üniversite olarak her zaman sporu ve sporcuyu desteklediklerini belirterek Sedat Demir'i göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik etti. ADÜ'yü temsil etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sedat Demir, gösterilen ilgiden ve destekten dolayı Bircan'a teşekkür ederek bundan sonraki şampiyonalarda da başarı sözü verdi. - AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Cavit Bircan Sedat Demir Marmaris Türkiye Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title