Haberler

Ceylanpınarlı Gazeteciler İftarda Bir Araya Geldi

Abone Ol

Ceylanpınar Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi.

Ceylanpınar Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi.

Rehabey Ocakbaşı İşletmecisi Hasan Göllü, Ceylanpınar Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu ve üyelerini ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Ceylanpınar Gazeteciler Derneği'nin çalışmalarını ve birlikteliklerini yakından takip ediyoruz. Mesleğinize yakışır şekilde birlik ve beraberliğinizi ortaya koyuyorsunuz. Biz de Rehabey Ocakbaşı olarak bu büyük aileyi ağırlamak istedik" dedi.

Rehabey Ocakbaşı İşletmecisi Hasan Göllü, ilçede bir ilki gerçekleştirerek, basın emekçilerini ağırladıklarını ve bundan dolayı çok mutlu ve gururlu olduklarını belirtti. Göllü, "Basın hiçbir zaman yalnız bırakılmamalı, basın her zaman hatırlanmalıdır. Çünkü basın Ceylanpınar'ın çok önemli bir yerinde yer alıyor ve çok önemli kişileridir" ifadelerini kullandı.

İftar yemeğine Ceylanpınar Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bilal Tepedelen, Yönetim Kurulu Üyeleri Uğur Kuş, Halil Çil, Şafak Sağ, İbrahim Bektaş ile Ceylanpınar Belediyesi Basın Müdürü Orhan Aldırmaz katıldı.

Ceylanpınar Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Aydın, nazik davetten dolayı Rehabey Ocakbaşı İşletmecisi Hasan Göllü'ye teşekkürlerini ileterek, "Büyük bir ailenin üyeleri olarak Rehabey Ocakbaşı'nda bulunmaktan mutluluk duyduk. Bu anlamda size ve personelinize teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar ve bereket diliyoruz" dedi. - ŞANLIURFA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mehmet Sait Ceylanpınar Aydın Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title