Haberi Paylaş

İmamın başlattığı "Askıda çorap" uygulaması camiye gelenlerden takdir topladı

Yerel Haberler

Adana'da bir camide imamın 2 yıl önce gelen bir kişinin çorabının ıslanması üzerine başlattığı askıda çorap uygulaması ve çevresindeki düzenlemeler ibadete gelen vatandaşların takdirini topladı.

Kozan-Feke karayolu üzerinde bulunan Durmuşlu Camii'nde imam Samet Arslan, 2 yıl önce camide ibadete gelen yaşlı bir amcanın abdest alırken çorabının ıslanması ile askıda çorap uygulamasının başlattı. Arslan'ın başlattığı askıda çorap uygulaması ibadete gelen vatandaşların takdirini topladı.

İmamın başlattığı 'Askıda çorap' uygulaması camiye gelenlerden takdir topladı

İMAM, 2 YILDIR VARINI YOĞUNU ORTAYA KOYUYOR

Caminin çevresinin ve içerisinin temiz olması Allah'ın evine gelen herkesin huzur içinde ibadetlerini yapması için 2 yıldır düzenlemeler yapan İmam Arslan aynı zamanda kadınların ibadet alanı için yaptığı düzenleme ve çocukların camiye daha sık gelmesi için projeler üretmesi de dikkat çekti.

İmamın başlattığı 'Askıda çorap' uygulaması camiye gelenlerden takdir topladı

"TÜM CAMİLERİN BÖYLE OLMASINI İSTERİZ"

Saimbeyli ilçesinden Adana'ya eşinin tedavisi için giderken vakit namazı için camiye gelenlerden Safiye Uyanık, "Çorap uygulaması çok güzel olmuş. Tüm camilerin böyle güzel temiz yapılması çok güzel. Önceden böyle değildi. Şimdi çok daha hijyenik temiz bir ortamda huzur içinde ibadetimizi gerçekleştiriyoruz. Tüm camilerin böyle olmasını isteriz" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Samet Arslan Kozan Adana Yerel Yaşam Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title